29 Mart , 2024, 17:37:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Zayıflama yarışması yapsakmı ki?

Başlatan lagrima, 14 Mart , 2013, 18:53:47

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

BEN EMZIYORUMM DA OLE KULLANAMAM HERHALDE BUGUN SPOR YAPTIKK ESIM BEN KIZIMI DA ARABAYA KOYDK ILK ONCE YURUDUK SONRA DA BELEDIYELERIN YAPTIGI ALETLERDE SPOR YAPTIK BAKALIMM KILO VEREBILICEM MI MERAK EDIYORUMM

almila__

rabiş bi yürümeye başlasın onun peşinde koştururken bak nasıl veriyosun o kiloları :k06: :k06:

@Melek Yüzlüm@

şimdiden durmuyo bu heryeri oyuncak yapıyo ekmek kırıgı yapıyo her dakka süpürge elimde durmuyorumm sanırım öle olcak :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 20 Mart , 2013, 13:46:48
Alıntı yapılan: lagrima - 20 Mart , 2013, 12:37:56
ilaç değil cnm kalorisi düşük besleyici mama. sabah akşam su ile hazırlayıp içiyorsun öğlen normal yemek. doğal bi ürün. ve çayı var ikisini kullandım çayda inanılmaz incelme sağlıyor. yeşil çay özlü. türk kalp vakfı sağlık tarım bakanlıgı dünya sağlık örgütü falan destekliyor. vesselam bana 3 ayda 23 kilo vermemi sağladı. :) hedefime ulaşmadan bıraktım hedefimde 30 kiloydu :D bayram girdi atlılar börekler derken bıraktım işte. gene başlayıp geri kalanıda versem iyi olcak.
Alıntı yapılan: ❦Balböceği❧ - 20 Mart , 2013, 12:09:44
Yok yok artı bişey kullanırsan diyette gayet güzel kilo gidiyor, diğer türlü sabr işi işte  :-\

Bide ebrar ciddi bu ilaç mi ney yani nasıl kullanıyorsun  :icon_scratch:

canım yaa aslında öyle şeyler kullanmasan çok iyi olur... komşum da o mamayla ciddi kilo verdi... arkasından kansere yakalandı ve hızla tüm vücdunu kanser sardı nerdeyse tüm kanser çeşidi vardı,  eylül ayında da  vefat etti... doktor kanser olmasının nedeni mama değil ama hızla ilerlemesinin nedeni olabilir  demiş çünkü mama vücut direncinin  hızla düşürmüş... eşim adli tıpta çalışıyor, ona da zayıflama hapı vb. nedenle ölenler geliyor bana zayıflama çayı bile içme   sadece yeşil çay iç diyor
haklısın canım zaten ben kullanmam iyi mi kötü mü olur sonunu bile bilmiyoruz

Balböceği

Benim herif bana dün yepyeni bir tartıyla sahalara dönüş yaptı  :ehi:

Bu bacınız bu sabah tartıldı ama üzülmedi de sevinmedi de  ::)

Gayet de iyim yani malum yarın cuma artık cuma yazarım  :ehi:

Hemde istediğim tartıdan almış boy yaş cinsiyet giriyorsun yap kütleni gösteriyor falan filan  :nazar:

Artık gözüm gibi bakarım  :ehi:

Balböceği

muhribe

getir de sırayla bi tartılalım güzel miymiş  :k06:

güle güle kullan  :opucuk:

Balböceği

Eşim işe gitsin hele ondan sonra gelin  :ehi: :ehi:

Sabah süte gittim dedim ya, tabi eltilerde oradaydı şimdiye kadar ne diyetten bahsettim nede kilom dan  :ehi:

Bi kaç arkadaş daha vardı dedim gelirken tartıya çıktım şu kadar çıktım falan hepsi şoke oldu  :-ooo :ehi:

Büyük dedi o kadar mı kilo verdin  :-ooo 4 aydır diyetteyim tabi verecem dedim  :toothy10:

Sonra arkadaşlar dedi geçen gördüm nasıl zayıflamışsın ilk defa farkettim o teki elti dedi geçen gördüğümde kupkuru kalmıştın falan  :ehi: :ehi:

Sabah pardüsemi giymiştim çıkarmadım da şu haline bi bak dediler  :ehi: :ehi: oda 5-6 beden büyük oldu tabi  :ehi:

İşte böyle  :ehi:

muhribe

iyi kıskanmıyorlar  :k06:
benim elti benim kocam şişman seviyor diyor  :k06: kocası 60 kendisi 80 kilo  :-ooo
ben kilo veriyorum diye kızıyordu  :k06:

Balböceği

Hı kıskanmıyorlar  :caca: 30 ila 40 yaş arasında iki büyük ama yarışa var senle  :cildir:

İçimden yaşasın kötülük dedim  :toothy10: :ehi: :ehi:

Zamanında iyi kafa bulmuşlardı şimdi sıra sende kızım dedim  :ehi:

Ama kafaya alacak kadar onları küçülmedim  :aferin: kimseyle yarışa gitmedim gitmemde  :-*

Herkes hak ettiği değeri alır demi  :muzz:

ยรlคภ๓คz göภlüm

lagrima

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 20 Mart , 2013, 13:46:48
Alıntı yapılan: lagrima - 20 Mart , 2013, 12:37:56
ilaç değil cnm kalorisi düşük besleyici mama. sabah akşam su ile hazırlayıp içiyorsun öğlen normal yemek. doğal bi ürün. ve çayı var ikisini kullandım çayda inanılmaz incelme sağlıyor. yeşil çay özlü. türk kalp vakfı sağlık tarım bakanlıgı dünya sağlık örgütü falan destekliyor. vesselam bana 3 ayda 23 kilo vermemi sağladı. :) hedefime ulaşmadan bıraktım hedefimde 30 kiloydu :D bayram girdi atlılar börekler derken bıraktım işte. gene başlayıp geri kalanıda versem iyi olcak.
Alıntı yapılan: ❦Balböceği❧ - 20 Mart , 2013, 12:09:44
Yok yok artı bişey kullanırsan diyette gayet güzel kilo gidiyor, diğer türlü sabr işi işte  :-\

Bide ebrar ciddi bu ilaç mi ney yani nasıl kullanıyorsun  :icon_scratch:

canım yaa aslında öyle şeyler kullanmasan çok iyi olur... komşum da o mamayla ciddi kilo verdi... arkasından kansere yakalandı ve hızla tüm vücdunu kanser sardı nerdeyse tüm kanser çeşidi vardı,  eylül ayında da  vefat etti... doktor kanser olmasının nedeni mama değil ama hızla ilerlemesinin nedeni olabilir  demiş çünkü mama vücut direncinin  hızla düşürmüş... eşim adli tıpta çalışıyor, ona da zayıflama hapı vb. nedenle ölenler geliyor bana zayıflama çayı bile içme   sadece yeşil çay iç diyor

cnm herbalife hamileykende kullandım emzirirkende kullandım şimdi oğlumada 5 ayından beri omegasını ve vitaminini veriyorum. ben kefilim herbalife ürünlerine. asla ama asla vücut direncini düşürmez. sizin komsu istisna demem bile mümkün değil ben bu ürünü kullanıp kanserden kurtulan bir çok insan tanıyorum.
kalp vakfı, dünya sağlık örgütü, sağlık tarım bakanlıgı vs destekliyor. bir çok ünlü takım futbolcu oyuncu kullanıyor.
bence işin aslını bilip bilmeden karalama kampanyası yapma. eşin adli tıpda çalışabilir ama kesinlikle herbalife kullandıöldü diyemez bunu hiçbir doktor diyemez zaten :) arkasında tıp ordusu var bu ürünleri yapan.nobel ödüllü ürünler ve doktorlar var. :D :D
vesselam ürünleri muhteşem ve sağlıklı. :)

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım onun hangi markayı kullandığını bilmiyorum  ama uzun süre mamayla beslenmiş... zayıflayınca hoşuna gidip bunu da abartmış galiba

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben ürünü kötülemiyorum görmedim denemedim bile...  ama komşumun durumunu görünce çok etkilendim.. eşime zaten mamadan ölenler değil zayıflama haplarından ölenler geldi diye yazdım.... komşumun durumunu da doktor söylemiş