okuyabilirseniz sevinirim,çok mutsuzum :(

Başlatan ARieS, 14 Mart , 2013, 18:21:18

« önceki - sonraki »

muhribe

arkadaşım kötü düşün diye demiyorum ama eşinin bu tavırları sadece onun düşüncelerinin sonucu değil bence.. akıl veren, fitleyen, nifak tohumları eken birileri var bence.. kimseyi suçlamıyorum ama bir erkek kendi başına bu kadar detaycı düşünmez, bu kadar kinlenmez.. mutlaka yönlendiren birileri olmalı ki bu kadar duyarsızlaşsın ve intikam arayışına girsin..
zor olacak belki ama en doğrusu mümkün olan en müsait zamanda evine dönmen. eşini yalnız bırakma ki senin yokluğundan faydalananlar daha fazla at koşturamasın..
hep derim, biz el kızıyız, isterse canımız çıksın kimse dönüp bakmaz..
sana ve bebeğine sağlık diliyorum, umarım sorunlarınızın üstesinden en tez zamanda gelebilirsiniz  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

:sad1: canım seni çok iyi anlıyorum...

şu anda en çok eşinin sevgisine ihtiyaç duyuyorsun,onun şevkatiyle teselli olabilirsin. işte ben de bu nedenle aranıza soğukluk girmesin dedim. en azından telefonunu aç. onunla sakin bi şekilde konuş. ona derdini güzelce anlat. sana kıyamaz,sonuçta sen onun bebeğini taşıyorsun karnında. ama erkekler sitemkar iğneleyici konuşmaları sevmezler. sakın bunu yapma. daha da ters teper. daha kötü olursunuz. azıcık nazlı konuş.

erkekler de belli bi buhrana girerlermiş,baba olmak duygusu onları korkutabilirmiş. belki o da bunu yaşıyordur. seni anlayamıyordur. yapıcı düşünmek lazım. sonuçta o kişi senin can yoldaşın ve eşin. evlendikten sonra anne baba bi tarafa eş bi tarafa oluyo. bi de ortak bi paydanız varsa....

sana sakın yüz verme evine dönme telefonlarına cevap verme burnunu sürt demek neyi kolaylaştırır. yapıcı olmak en güzeli.

Nevaa

Allah yardımcın olsun . Çoğu insan bunları yaşıyor hayatta ama kolay geçmiyor ve asla unutulmuyor sende üzme eşini senin yaptıklarını da o unutmayacaktır sende onun yaptıklarını tabi ki çok zor bir durum.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

✿گสЯเ_ќĮż✿

arkadaşım yaşadıklarına çok üzüldüm. :'( rabbim yar ve yardımcın olsun.güç kuvvet versin  :amin: :amin: inşallah eşin en kısa zamanda doğru yola döner  :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ARieS

Alıntı yapılan: Pepee'nin Nenesi - 15 Mart , 2013, 10:46:42
arkadaşım kötü düşün diye demiyorum ama eşinin bu tavırları sadece onun düşüncelerinin sonucu değil bence.. akıl veren, fitleyen, nifak tohumları eken birileri var bence.. kimseyi suçlamıyorum ama bir erkek kendi başına bu kadar detaycı düşünmez, bu kadar kinlenmez.. mutlaka yönlendiren birileri olmalı ki bu kadar duyarsızlaşsın ve intikam arayışına girsin..
zor olacak belki ama en doğrusu mümkün olan en müsait zamanda evine dönmen. eşini yalnız bırakma ki senin yokluğundan faydalananlar daha fazla at koşturamasın..
hep derim, biz el kızıyız, isterse canımız çıksın kimse dönüp bakmaz..
sana ve bebeğine sağlık diliyorum, umarım sorunlarınızın üstesinden en tez zamanda gelebilirsiniz  :amin:

ben de zaman zaman özellikle son dönemde olan,farkettiğim bazı şeylerden sonra aynen sizin gibi düşünmeye başladım...ve eğer gerçekten öyleyse Allah herkesi bildiği gibi yapsın,gönlüne göre versin derim başka da bişey demem....eğer eşim de başkalarının lafıyla hareket edip bana böyle kapris,tavır yapıyorsa kendisi bilir,bundan sonra hiç bişey eskisi olmaz...

bu arada annesi biz annemle benim evimdeyken baştan her gün,sonra 2 günde bir geliyordu bakmaya...sonradan zaten onu da zorla yapar olduğunu farkettim,hissttim,hissettirdi....

şimdi ben memlketime geldim zaten onlarla geldik onlar getirdi,aynı memleketteniz,bi ilk geldiğimiz günün ertesi günü aradı annesi beni,sonra 1 hafta 10 gün nerdeyse aramadı hiç...hani ordayken 2 günde bir gelen kadın? o da merak etmedi yani...bilemiyorum,başka başka şeyler düşünmeye başladım ben de....

Alıntı yapılan: °•.ℓανιηуα.•° - 15 Mart , 2013, 11:11:26
:sad1: canım seni çok iyi anlıyorum...

şu anda en çok eşinin sevgisine ihtiyaç duyuyorsun,onun şevkatiyle teselli olabilirsin. işte ben de bu nedenle aranıza soğukluk girmesin dedim. en azından telefonunu aç. onunla sakin bi şekilde konuş. ona derdini güzelce anlat. sana kıyamaz,sonuçta sen onun bebeğini taşıyorsun karnında. ama erkekler sitemkar iğneleyici konuşmaları sevmezler. sakın bunu yapma. daha da ters teper. daha kötü olursunuz. azıcık nazlı konuş.

erkekler de belli bi buhrana girerlermiş,baba olmak duygusu onları korkutabilirmiş. belki o da bunu yaşıyordur. seni anlayamıyordur. yapıcı düşünmek lazım. sonuçta o kişi senin can yoldaşın ve eşin. evlendikten sonra anne baba bi tarafa eş bi tarafa oluyo. bi de ortak bi paydanız varsa....

sana sakın yüz verme evine dönme telefonlarına cevap verme burnunu sürt demek neyi kolaylaştırır. yapıcı olmak en güzeli.

acaba benim girdiğim buhran kadar buhrana girmiş midir? ha ben yine onu anlıyorum evet farkındayım....kafasında bi sürü şey düşünüyordur belki...geleceğe dair vs...ama benim yaşadıklarım mı daha zor onun durumu mu? ben ona bu halimle destek oldum olurum ama onun bana böyle yapması çok günah...

tel.i açarsam da biliyorum ki "hani açmayacaktın niye açtın" gibi laf sokacak....eğer böyle bi durumda böyle bi konuda da başkalarının lafıyla benden uzaklaşacak,kopacaksa,başkaalrının ağzıyla hareket edecekse buyursun etsin...hiç tutmuyorum...

bundan sonra benim öncelikli düşünmem gereken bebeğim var...

°•.ℓανιηуα.•°

sen bilirsin arkadaşım....

kalbini ferah tut,bol bol dua et. böyle konular hassas konular. biz seni yanlış yönlendirebiliriz.

en doğru kararı sen verebilirsin  :icon_thumright:

ARieS

Alıntı yapılan: Nevaa - 15 Mart , 2013, 11:14:54
Allah yardımcın olsun . Çoğu insan bunları yaşıyor hayatta ama kolay geçmiyor ve asla unutulmuyor sende üzme eşini senin yaptıklarını da o unutmayacaktır sende onun yaptıklarını tabi ki çok zor bir durum.

unutulmaz....

ben ona şu dönemde hiç bişey yapmadım...ben zaten kendi canımın derdindeydim hala da kendimi toparlama çabasındayım ona ne yapabilirim ki....

ben bana yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmam asla...eşim kötülük yaptı demiyorum ama çok yanlış davranışlarda bulundu....yine beni sevdiğini biliyorum ben de onu seviyorum ama bazı tavırlarını,sözlerini unutmam,unutamam...

asya81

Betul haklibir erkek bu kadar komplike dusunemez kesinlikle yinede gunah almayim ama alttan veriyorlardir gazi.validenle diyalogun varmi aslinda oda seni anlamali hatta senin destekcin olmali arayip soruyormu kizim ne yaptin nasil oldundiye arada mesafeniz var sanirim olmasa bilir durumunu sende izah edersin validene boyleyken boyle diye
Betusun dedigi gibi belki diyordur ogluna fazla abartiyor hicmi hamile olmadik dunyadaki ilk hamile o mu bu ne naz vs vs yani biz el kiziyiz ne olursa olsun iclerine girmek zor canim allah herkese selamet versin.anneler genelde kizlarini doldurmaz aksine toparlamaya calisir.

kelebegimm

canim cok uzuldumm basdan sona okudum :-\
senin yasadiklarini bende 4 ay yasadim benim gelecek gidecek kimsemde yokdu almanyada yasiyorum  ailem trde
surunerek aksama bi hazircorba yapardim esim onu yerdi kayinvalidem var gorumcem var yuruyerek cisalar gelseler 15 dk ama kimse arayip sormadi. tirnagin varsa basini kasi diye bi tabir varya isde o hep onu derim ben burda
is basa dusunce illaki biseyler oluyo
yanima cips ve kraker alirdim aksama kadar iki iki atardim agzima  :y25: yokki ne yiyeyim yapan yok getiren yok 4 ay boyle idare ettim haftasonlari esim yapardi corba hep hazircorba oda  :'( :'(
bigin kayinvalidem geldi zaten tukenmisim bitmisim bana sen ne cikaricanki boyle dedi :icon_pale: yiyemiyorum die o gunu o ani asla unutmam  :'( dogum yaptim yanima geldi sukurler olsun rabbima 4 kilo 55 cm  di bebegim hep dua ediyorum keske lafi gelsede birgun soylesem banada birileri boyle diyordu ama boyle boyle oldu die sanki cok elimden tuttularda bide laf soyluyolar :caca:
yerinde olsam bende yapardim senin yaptigini cunku kacan kovalanirrrrrr
sen esini aradikca hosuna gitti nasil olsa o dayanamiyo beni ariyo dedi  :caca:
ama yavas yavas toparlanmaya bak bundan sonra hizla duzelirsin zaten aksamlari bol bol yemeye calis meyve ye
ve evine tek git eger dayanamazsan geri anneni cagir..
esin gorsun sana yardim etsin biraz basbasa kalin uzun zaman olmus cunku basbasa kalmayali
onlarin anneleri bize nasil agir geliyosa bizim annemizde onlara agir geliyo ne yazikki :sad1:
rbbim yardimcin olsun ins. hemen toparlanirsin ve bu yasananlari unutursunuz :opucuk:

]

...ŞehzadEfe...

valla canım seni senden baska kimse çok düşünemez eşinin tavrı asla iyi değil tabiki ama bizlerde fazlamı beklenti içindeyiz acaba çok hassas olundugu bir dönem içinde olduğu içindir belki de..

bende senin gibi 4 ay boyunca hep kusmuştum 7 kiloydu sanırım verdim birde çalışıyordum iki minibüslerde kıvrıla kıvrıla işe gittim kimse sormadı nasıl gidiyorsun ne yapıyorsun kendimi sıkıyordum işte yatıyordum devamlı allah razı olsun iş arkadaslarımdan çok idare ettiler bide serum yiyordum 37. haftaya kadar calıştım sanırım

eskiden eşinin davranışları nasıldı hamile kalmadan önce hani çok düşüncelimiydi peki ince bir eşmiydi mesela benim eşim oyle çok ilgili degildir normal boyle 30 yıllık evliymişiz gibiyiz hamileleğiim boyunca canım şunu istedi git al şunu yap demedim karnım burnumda o badana yaptı ben temizlik bir allahın kulu olmadı yanımda arkadasım vardı sadece aşerirdim eşim bazen alırdı bazen unuturdu görmezden gelirdim koca göbüşümle gidip karpuz taşırdım tabi herkes aynı olucak degil

bide annen konusunda haksızlık olmuş allah razı olsun demeliymiş mecbur oldugundan gelmiş kadın kimsenin huzuru bozmaya gitmez aileler bi kere saygı duyması lazım misafir gelmiş evine eşine bakıyor sevmesede saygı duyucaktı

inş düzelir kendini toparlarsın konunuzda uzamaz tatlıya baglarsınız  :amin: :amin: :amin: şimdi önemli olan karnındaki minik sag salim allah kurtarmayı nasip etsin  :amin: :amin: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

xxcansuxx

ayyy birde böyle damat,koca var demek  :caca: :caca: :caca:

canım ya çok üzüldüm bende hamileyim  2 aydır sürekli bulantılarla uğraşıyorum birde bebeğim var 14 aylık gurbetteyiz anneler yanımıza gelmiyor bakıma muhtaçken gelmiyorlar diye eşimde bende ailelere sitemliyiz... 2 aydır eşim ne çekti artık çok yoruldu hem iş hem ev hem kızımın bakımı... eğer annem gelsin benle ilgilensin ondan mutlusu olmaz...  annemler yakında gelcek o zmana iyi olursun sende 2 aydır bunaldın onlarla seni tatile göndereyim diyor... annemlere yakın söyledik gelemeyeceklerini bildiğim için aklı bari kalmasın diye... k.valide hasta bakmayı beceremez kendini üzmez gelmez annem dedi eşim düşün yalnız yalnız geçiyor günümüz... Allah razı olsun deyip baştacı edeceğine böyle davranması anlaşılmaz geçekten o bu hamilelikten çok etkilenmiş  :violent1: :violent1: sanki hamile oymuş gibi...

ARieS

15 Mart , 2013, 12:51:38 #41 Son düzenlenme: 15 Mart , 2013, 12:54:17 ARieS
Alıntı yapılan: asya81 - 15 Mart , 2013, 11:32:00
Betul haklibir erkek bu kadar komplike dusunemez kesinlikle yinede gunah almayim ama alttan veriyorlardir gazi.validenle diyalogun varmi aslinda oda seni anlamali hatta senin destekcin olmali arayip soruyormu kizim ne yaptin nasil oldundiye arada mesafeniz var sanirim olmasa bilir durumunu sende izah edersin validene boyleyken boyle diye
Betusun dedigi gibi belki diyordur ogluna fazla abartiyor hicmi hamile olmadik dunyadaki ilk hamile o mu bu ne naz vs vs yani biz el kiziyiz ne olursa olsun iclerine girmek zor canim allah herkese selamet versin.anneler genelde kizlarini doldurmaz aksine toparlamaya calisir.

dediğim gibi kayınvalidem biz benim evimdeyken ilgiliydi,geliyordu gidiyordu,arıyordu soruyordu..hastanede yattım dedim ya zaten sürekli ilgilenildi,hepsini biliyor yani kayınvalidem hep yanımızdaydı...kayınpederim sağolsun ilgiliydi...zaten onu hep ayrı tutuyorum..serttir vs ama farklı tutuyorum yine onu...maddi olarakta çok para gitti mesela ben hast.de yatarken ederken...ben o durumda bile bunları düşünür üzülürdüm biliyor musunuz? neyse demem o ki kayınvalidem ordayken ilgisiz davranmadı hiç...ama son zamanlarda bi bıkkınlık olduğunu görüyordum,belli ediyordu yani...hatta bi keresinde artık yaşadıklarımdan öyle sinirlerim bozuldu zayıfladı ki,duvaralara bakmaktan aklımı kaçıracak gibiydi..sinir krizi geçirdirm..annem ne yapacağını şaşırdı kadın kimi arıycak tabi eşimi aradı....niye eşimi aradı diye bile kabahat oldu,taksi çağır orda taksi var diye anneme bağırdı annesi...sanki kadın bilmiyor taksiyle götürmeyi..benim taksiye bindirilecek halim mi var nası götürsün bindirsin..kaldı ki o dönemde annemin parası da bitmişti ona göre gelmediği için evden,taksi parası var mı bakalım diyen yok....eşim de benim o halde olduğumu bildiği halde ki sürekli acillere gidiyoruz ediyoruz tel.ini duymuyordu bazen,yanında tutmuyordu..aradı aradı ulaşamadı annem sonra kayınvalidemi aradı..o iş yerinden ulaşmış geldiler apar topar ben çok kötüydüm serum takılmasın bana yine diye bağırıyordum ağlıyordum..kollarımda derman kalmamıştı,damarlarım ağrıyordu artık serumlardan...annesi tepemde dikildi "bağırma millet bişey sanacak" dedi üstüme doğru eğilmişti ben de zaten bunalmışım daha çok ağladım bağırdım öyle diyince..onun öyle demesi gerdi iyice çünkü...annem de sinirleri zayıfladı ondan öyle fln dedi telaşlı telaşlı ay kayınvalide bir bağırdı "ee napalıımmm napalııımmm lai ilahe illah yaaaa" bilmem ne niye...annem de ben de şoka girdik yine...ben o gün bi kez daha anladım k,i benim de annemin de halinden anlayan yok...aynen dediğiniz gibi napalım bizde hamile kaldık bizimde midemiz bulandı vs diye bakıyor olaya ve eşimi de o şekilde düşündürtüyor...

halbuki benim durumum tekrar söylüyorum ki öyle basit değildi..çok çok farklıydı..açın bakın netten hiperemesiz diye...tedavi edilmezse ölümle sonuçlanan bir durum benimki...

Alıntı yapılan: kelebegimm - 15 Mart , 2013, 11:54:30
canim cok uzuldumm basdan sona okudum :-\
senin yasadiklarini bende 4 ay yasadim benim gelecek gidecek kimsemde yokdu almanyada yasiyorum  ailem trde
surunerek aksama bi hazircorba yapardim esim onu yerdi kayinvalidem var gorumcem var yuruyerek cisalar gelseler 15 dk ama kimse arayip sormadi. tirnagin varsa basini kasi diye bi tabir varya isde o hep onu derim ben burda
is basa dusunce illaki biseyler oluyo
yanima cips ve kraker alirdim aksama kadar iki iki atardim agzima  :y25: yokki ne yiyeyim yapan yok getiren yok 4 ay boyle idare ettim haftasonlari esim yapardi corba hep hazircorba oda  :'( :'(
bigin kayinvalidem geldi zaten tukenmisim bitmisim bana sen ne cikaricanki boyle dedi :icon_pale: yiyemiyorum die o gunu o ani asla unutmam  :'( dogum yaptim yanima geldi sukurler olsun rabbima 4 kilo 55 cm  di bebegim hep dua ediyorum keske lafi gelsede birgun soylesem banada birileri boyle diyordu ama boyle boyle oldu die sanki cok elimden tuttularda bide laf soyluyolar :caca:
yerinde olsam bende yapardim senin yaptigini cunku kacan kovalanirrrrrr
sen esini aradikca hosuna gitti nasil olsa o dayanamiyo beni ariyo dedi  :caca:
ama yavas yavas toparlanmaya bak bundan sonra hizla duzelirsin zaten aksamlari bol bol yemeye calis meyve ye
ve evine tek git eger dayanamazsan geri anneni cagir..
esin gorsun sana yardim etsin biraz basbasa kalin uzun zaman olmus cunku basbasa kalmayali
onlarin anneleri bize nasil agir geliyosa bizim annemizde onlara agir geliyo ne yazikki :sad1:
rbbim yardimcin olsun ins. hemen toparlanirsin ve bu yasananlari unutursunuz :opucuk:

anlıyorum ama siz yalnız başınıza krakerle çorbayla idare ettim diyorsunuz ya benim durumum öyle değildi işte...anlatmaya çalıştığım şey bu...ben ölümden döndüm..idrarda keton yükseliyordu susuzluk ve açlıktan..bayılıp bayılıp gidiyordum...yanımda biri olmasa serum verilemese vs ben yüzde bi milyon ölüydüm yani...hiperemesiz olayı çok farklı...

işte kayınvalidem ve eşim de böyle basit bakıyor sanırım..hadi siz görmediniz,gören zaten şaşırıyordu.dr.lar bile ama onlar gözleriyle gördüğü halde basite indirgiyorlar...gözünün önünde ölüm kalım savaşı verdim resmen kayınvalidemin ama o hala benim de öyle oldu benim de bulandı diyip duruyordu...ya kendisi yatmamış bile sadece arada kusmuş,her işini kendi yapmış ayakta geçirmiş..ben 2 ay yataalk gibi yattım yahu daha ne...

yaşamayan bilemezzzz...

inşallah benim bebeğimde sağlıklı ve normal kiloda doğar...çünkü zayıf fln doğarsa biliyorum ki eşimde dahil yemedi yiyemedi de böyle doğdu çocuk diyecekler...ki ben yaşadığım onca şeye rağmen şimdi güzel yiyorum..dr.um da yiyemiyorum diye üzülme o her türlü beslenir dedi hep....insanlar beebk beselenemez yemen lazım diyolar dediğimde de sen kulaklarını tıka insanlara dedi....

Alıntı yapılan: ...ŞehzadEfe... - 15 Mart , 2013, 11:54:51
valla canım seni senden baska kimse çok düşünemez eşinin tavrı asla iyi değil tabiki ama bizlerde fazlamı beklenti içindeyiz acaba çok hassas olundugu bir dönem içinde olduğu içindir belki de..

bende senin gibi 4 ay boyunca hep kusmuştum 7 kiloydu sanırım verdim birde çalışıyordum iki minibüslerde kıvrıla kıvrıla işe gittim kimse sormadı nasıl gidiyorsun ne yapıyorsun kendimi sıkıyordum işte yatıyordum devamlı allah razı olsun iş arkadaslarımdan çok idare ettiler bide serum yiyordum 37. haftaya kadar calıştım sanırım

eskiden eşinin davranışları nasıldı hamile kalmadan önce hani çok düşüncelimiydi peki ince bir eşmiydi mesela benim eşim oyle çok ilgili degildir normal boyle 30 yıllık evliymişiz gibiyiz hamileleğiim boyunca canım şunu istedi git al şunu yap demedim karnım burnumda o badana yaptı ben temizlik bir allahın kulu olmadı yanımda arkadasım vardı sadece aşerirdim eşim bazen alırdı bazen unuturdu görmezden gelirdim koca göbüşümle gidip karpuz taşırdım tabi herkes aynı olucak degil

bide annen konusunda haksızlık olmuş allah razı olsun demeliymiş mecbur oldugundan gelmiş kadın kimsenin huzuru bozmaya gitmez aileler bi kere saygı duyması lazım misafir gelmiş evine eşine bakıyor sevmesede saygı duyucaktı

inş düzelir kendini toparlarsın konunuzda uzamaz tatlıya baglarsınız  :amin: :amin: :amin: şimdi önemli olan karnındaki minik sag salim allah kurtarmayı nasip etsin  :amin: :amin: :nazar:

siz de ayakta durup bi de üstüne çalışabildiyseniz benden çok çok iyiymişsiniz emin olun..ben günlerce banyo yapamıyordum,tuvalete biri götürmezse altıma yapacak durumdaydım...ben de 7 kilo verdim..bildiğin ölü gibi görüntüm vardı....dedim ya anlatmakla olmuyor...durumum hepinizden farklı çok..ben sizin gibi ayakta durup bi de üstüne çalışabilecek durumda olsaydım bin kere şükrederdim...

eşim ilgilidir normalde de....evine karşı olsun bana karşı olsun...hiç b işey eksik etmez..canımın istediğini alır..karpuz canım çok istemişti bi dönem sürekli aradı buldu getirdi...o konularda hakkını yemem...

sadece şimdi böyle kapris yapıyor olması sorun...ilgi bekleyen benken....

bu arada üstte yazdığım şeyleri okumadı kimse sanırım..cinsel hayatınız nasıl veya nasıldı hamileliğin böyle ilk başlarında? eşim o konuda da beni kırdı da çok....

...ŞehzadEfe...

ozaman eşinin baska bişeyi var canım boyle değiştiyse bilemedim en güzeli yolu yordamınca karşısına geçip tek tek konuşmak  ;) he bide herkes gerçekten çektiğini bilir  ;)

cinsel hayatımız ilk zamanlar isteksiz sonralarda ben istekli oluyordum bide son güne kadfar yaptım  :k06: ;) :suclu:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ZAHİR

Beterin beteri varmış okudum ve çok üzüldüm canım durumuna..Erkekler böyleler hep yapılanlar, verilen emekler bir kalemde hiç edilir.annenin kalmasına söylenecekti anladığım kadarıyla annen gurbettende gelmiş eşine hiç demedin mi annen gelsin baksın o zaman kadın hem her işini görsün hem de ona  eşin değer vermesin  :cussing: :cussing: :cussing: :violent1:

benim eşimde hamileleğimi burnumdan getirdi ölümü bile düşndüm ama hep bebeğime sarıldım inadına kötü dawranıyo bana dediğin gibi insan bu dönemde ilgiye sewgiye daha bi ihtiyaç duyuyo ama güzel bi sözü bırak adam otrmuyo bile benle  :( :(
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

ARieS

Alıntı yapılan: ...ŞehzadEfe... - 15 Mart , 2013, 13:21:00
ozaman eşinin baska bişeyi var canım boyle değiştiyse bilemedim en güzeli yolu yordamınca karşısına geçip tek tek konuşmak  ;) he bide herkes gerçekten çektiğini bilir  ;)

cinsel hayatımız ilk zamanlar isteksiz sonralarda ben istekli oluyordum bide son güne kadfar yaptım  :k06: ;) :suclu:

ilk zamanlar öyle olmak normal işte...ama eşim bunu bile anlamıyor...ben daha yeni kendime geliyorum toparlanıyorum...normalde her kadın baştan isteksiz olur ki bir de ben onca sıkıntı çekmişim....

Alıntı yapılan: ZAHİR - 15 Mart , 2013, 13:36:32
Beterin beteri varmış okudum ve çok üzüldüm canım durumuna..Erkekler böyleler hep yapılanlar, verilen emekler bir kalemde hiç edilir.annenin kalmasına söylenecekti anladığım kadarıyla annen gurbettende gelmiş eşine hiç demedin mi annen gelsin baksın o zaman kadın hem her işini görsün hem de ona  eşin değer vermesin  :cussing: :cussing: :cussing: :violent1:

benim eşimde hamileleğimi burnumdan getirdi ölümü bile düşndüm ama hep bebeğime sarıldım inadına kötü dawranıyo bana dediğin gibi insan bu dönemde ilgiye sewgiye daha bi ihtiyaç duyuyo ama güzel bi sözü bırak adam otrmuyo bile benle  :( :(

dedim..annen bana 7/24 böyle başımda durup bakabilecek  miydi dedim...mümkün değil ki kendi annesi gibi olur mu hiç başkası....istemezdim zaten....

bi ara benim eşimde yanımda oturmuyordu doğru dürüst..zaten akşama kadar evde yok akşam gelince ilgi bekliyorsun o zaman da yanımda oturmuyordu...hatta o zaman annem konuştu onunla bişeyleri anlatmaya çalıştı...onun oturmaması annemden kaynaklanıyordu...annem bizde ya ondan..hoş kadın o gelince çekiliyordu başka köşeye biz yalnız kalalım diye....annem odaya girince o odadan kaçıyordu...off neyse ben kendimi hiç iyi hissetmiyorum kaç gündür...aşırı derecede mutsuzum...bir kadının en güzel dönemlerinden biri hamilelik ama bana zehir oldu her bakımdan...bir de bunca çektiğime hem fiziksel hem ruhsal daha karnımdaki doğmadan ikicinin lafın ediliyor...kesinlikle ikinciyi düşünmüyorum,yapmıycam da...sanki her bakımdan çok rahat çok mutlu,çok ilgili hamilelik geçiriyorum da bir de bi tane daha yapıcam...damızlığım ya ben !