28 Nisan , 2024, 16:29:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Güneş Kremi

Başlatan Nevaa, 14 Mart , 2013, 13:19:53

« önceki - sonraki »

Nevaa

Havalar ısınıyor ve güneş kremimi kaybettim yenisi almam gerekiyor günlük kullanım için alacağım daha önce hamilton 80 kullanmıştım önerileriniz varsa paylaşır mısınız.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

°•.ℓανιηуα.•°

canım günlük kullanım için olanını bilemicem ama sebamedin ürünlerinden şaşmam. tatilde falan sebamedin güneş koruyucularını kullanıyorum hep  :icon_thumright:

Nevaa

Kaç faktör tercih ediyorsunuz peki.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

°•.ℓανιηуα.•°

canım o senin cildinin hassasiyetine bağlı. bizimki yanlış hatırlamıyosam 50 faktördü. oğlumun ki ayrı tabiki. bebekler için olanını almıştık ona da.

muhribe

burcum

kızıma 1 yaşından beri sebamed 50 faktör kullanıyorum :icon_thumright:

Nevaa

bende hamilton 80 kullanıyorum şimdi bilemedim sebamed demiş herkes

nelss

solanteden şaşma derim tüm cilt tipi olanları var ayrıca
şuanda hamileler içn olanını kullanıyorm ben doktorumda bunu önerdi zaten
sebamed fondaten gibi ciltte yaps yaps duruyo bana gitmiyo

°º•✿gülümse01✿•º°

Hiçbir güneş kremi yeterince koruyamıyor. Önlem alarak kısıtlı zaman diliminde ve doğru vakitte güneşe çıkmak lazım.
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...