27 Nisan , 2024, 08:46:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bilginize ihtiyacım var..

Başlatan gökçe58, 13 Mart , 2013, 18:33:08

« önceki - sonraki »

gökçe58

doğum yapalı 4ay oldu ve ben hala adet olmadım bu normal mi sezeryanla doğum yaptım

almila__

normal canım :icon_thumright:
ben doğumdan 8 ay sonra hastalanmaya başladım  :icon_thumright:

~ERVA~

Bende sezeryanım cnm 40 cıkarcıkmaz adet oldum
Herkezin değişik oluyor ama normal cnm
Telaş yapmana gerek yok :opucuk:

asya81

Bende 40 cikinca hasta oldum.doktor adet erken olanlarin sutu azalir dedi dedigi gibi uc ay emzirebildim.bazisi bir yil bile olmuyor endise etme normal

almila__

hmmmm sezeryanda değişiyor mu bilmiyorum benım normal doğumdu :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bünye meselesi herkesde baska oluyo ben 40 cikinca hemen olmustum
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

serserim

canım bende 4 ay oldu sezeryan olalı bende adet olmadım dr um normal dedi endişelenme kızın nasıl canım sağlığı iyimi  :opucuk:

@Melek Yüzlüm@

2 aydır  oluyorum dogum yapalı 9.5 ay oldu normal yani canm :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nazo-58

bende 6 ay önce sezeryanla dogum yaptım..1 hafta önce oldum hasta...bazıları 2 sene bıle olmuyormus gayet normal...bence rahatlıgın keyfını sür :laughing7: :laughing7:

gökçe58

hepinize çok teşekkür ederim içim rahatladı endişelenmeye başlamıştım neden olmadım diye. iyiki varsınız tekrar teşekkür ederim. :opucuk: :opucuk:   :opucuk:   :opucuk:

gökçe58

Alıntı yapılan: serserim - 13 Mart , 2013, 19:04:35
canım bende 4 ay oldu sezeryan olalı bende adet olmadım dr um normal dedi endişelenme kızın nasıl canım sağlığı iyimi  :opucuk:

çok şükür iyi teyzesi yaramaz biraz huysuz düzelir inşallah. sağlıklı sıhhatli ya allahıma çok şükür huysuzluğuda olsun gözümde yok senin fıstık nasıl

serserim

çok sevindim sağlıklı olmasına ay canım benimkızçemde çok fena acayip hareketli yerinde durmuyor altını zor değiştiriyorum valla canavar çok yoruyor ama şükür varlar Allah ım isteyen bekleyen herkeslere nasip etsin inşallahhhh :amin: :amin: :amin:

burcum

normal canım 1 sene bile hastalanmayanı var kişiye göre değişiyor ben sezeryan oldum kızım tam 4 aylık olduğu gün regli oldum :icon_thumright:

gökçe58

bende inşallah en kısa zamanda olurum canım.. :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

ben de 11. ayında regl olanlardanım  :laughing7: