2013 Aralık - 2014 Ocak, Şubat Annelerinin buluştuğu nokta

Başlatan Balböceği, 12 Mart , 2013, 16:42:31

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

oğlum da abisi elini karnıma koyunca hareket ediyor... ben de oğlum mutlu olsun diye, abisine  alıştı o dokununca tepki veriyor diyorum.. hemen seviniyor oğluşum

ยรlคภ๓คz göภlüm

artık oğlumun hareketleri canımı acıtıyor. sert hareketler yapıyor. hareketli olmaları iyiymiş enerjilerini atıyorlar hem de kasları gelişiiyormuş.

ponçik

büyükler sevinsin ben çok mutlu oluyorum, yeterki kıskanmasınlar  :amin:
artık son ay Ayşecim normaldir  :aferin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Slm kızlar nasılsınız bizde dun dr gittik ultrasona baktı şükür hersey normal saglıklı sıhatlı kan verdim idrar verdim dun bugun sonuçlarımız çıktı biraz canım sıkıldı kan degerlerim normalde idrarda biraz enfeksiyon çıkmış dr ilac vermiş onu içcem bugun aksam  :suclu: tekrar pazartesi idrar ver em kontrol amaclı kağan 1kilo 366gr olmuş oğlusum masallah  :nazar: o ilacı içtikten sonra idrara cıkmasın demiş dr esime nasıl anlamadım ben

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Kızlar bide eşim dr demiş hocam seker yuklemesi yapılcakmı eşime demiş ilk hamileliğinde bu haftalarda yapmıştı dr demiş oda demişki yası genc oldugu için gerek yok demiş bi garip anlamadım  ::) :-\

ponçik

şeker yüklemesinin yaşla ne alakası varmış anlamadım, ben ilk kızımı da 28 yaşında doğurdum o zamanda yükleme yapıldı  :icon_scratch: daha genç olanlara da yapılıyor , enteresan  ::)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ยรlคภ๓คz göภlüm

dün kontrolümüz vardı. 34 haftayı doldurduk 35. haftadayız. 2587 gr. boyunu söylemedi ama uyluk kemiği 6,69 cm çıktı bunu 7 ile çarparsak boyu çıkıyormuş bu da 48,65 cm yapıyor.

cigdemcrocus1501

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 17 Aralık , 2013, 15:15:53
az kalmış ben de gece uyuyamıyorum. sağdan sola dönmek bile zor geliyor. oğlum uyurken hareket etmiyor, çok usludur  oğluşum. uyandığımda hareket ediyor.. sizin az kalmış, ben de yarın 34 haftayı dolduruyoruz. doğum tarihi de şimdilik 23 Ocak
SLM BENDE DOĞUM İÇİN ŞEHIR DIŞINA GELDIM BURADA DOĞUM YAPICAM .BIRAZ ERKEN GELDIM.2 GUN ONCE 33+5 DE 2200 GR DI KIZIM AMA NORMALMİŞ .PEK TOMBİŞ OLMICAK AMA DOĞUMA KADAR 3KİLO BULUR UMARIM..BUARADA DOGUM TARİHİ OLARAK 22 OCAK DEDI DR AMA BEN 25 OCAKTA SINAVA GİRİCEM DEYINCE 27 OCAK OLARAK DEĞİŞTİRDİ SEZERYAN TARIHINI 39+3 TE OLUCAK SİZCE OZMANA KADAR DAYANIRMI İÇERDE ??

ponçik

Alıntı yapılan: cigdemcrocus1501 - 20 Aralık , 2013, 11:53:01
az kalmış ben de gece uyuyamıyorum. sağdan sola dönmek bile zor geliyor. oğlum uyurken hareket etmiyor, çok usludur  oğluşum. uyandığımda hareket ediyor.. sizin az kalmış, ben de yarın 34 haftayı dolduruyoruz. doğum tarihi de şimdilik 23 Ocak
SLM BENDE DOĞUM İÇİN ŞEHIR DIŞINA GELDIM BURADA DOĞUM YAPICAM .BIRAZ ERKEN GELDIM.2 GUN ONCE 33+5 DE 2200 GR DI KIZIM AMA NORMALMİŞ .PEK TOMBİŞ OLMICAK AMA DOĞUMA KADAR 3KİLO BULUR UMARIM..BUARADA DOGUM TARİHİ OLARAK 22 OCAK DEDI DR AMA BEN 25 OCAKTA SINAVA GİRİCEM DEYINCE 27 OCAK OLARAK DEĞİŞTİRDİ SEZERYAN TARIHINI 39+3 TE OLUCAK SİZCE OZMANA KADAR DAYANIRMI İÇERDE ??

Hayırlısı olsun, inşallah gönlüne göre olur, ama sınav stresi ile erkenden gelmez inşallah  :icon_thumright:

cigdemcrocus1501

Alıntı yapılan: ponçik - 20 Aralık , 2013, 12:05:58
Alıntı yapılan: cigdemcrocus1501 - 20 Aralık , 2013, 11:53:01

Hayırlısı olsun, inşallah gönlüne göre olur, ama sınav stresi ile erkenden gelmez inşallah  :icon_thumright:
off sorma 25-26 sında sınava giricem ertesi gun doğuma giricem :)) benim korkum 39+3 e kadar kalırmı içerde kilosu cok oluncamı 1-2 hafta önce doğuyor bilen varmı?yada kız erken doğar diyorlar tırsmaya basladım..

ponçik

benim kızım 39+0 haftalık doğmuştu ama kişiye göre değişiyor, komşumuz 40+3 kızını doğurdu  :k06:
ocakta ne sınavı bu  :icon_scratch:

ยรlคภ๓คz göภlüm

AÖF  sınavı canım
kızlar ya erken ya da geç geliyor zamanında doğan kız pek olmuyor sanki :D

cigdemcrocus1501

İNŞALLAH GEÇ GELİR.SİZ NORMALMİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ..BUARADA SU GELİRSEDE SEZERYANA ALINIR DEĞİLMİ.

ยรlคภ๓คz göภlüm

benim sezaryan olacak, oğlum da sezaryandı. evet su gelse de sezaryana alırlar. sezaryan istemenin özel bir nedeni mi var?