2013 Aralık - 2014 Ocak, Şubat Annelerinin buluştuğu nokta

Başlatan Balböceği, 12 Mart , 2013, 16:42:31

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

bu gece bacağıma kramp girdi ama hayatım boyunca hiç bu kadar şiddetli ve uzun sürmemişti... çok ağrılıydı ve çok uzun sürdü..sabah kalktığımda bile bacağım ağrıyordu.. magnezyum kullanıyorum. süt ve ürünlerini düzenli tüketiyorum sizce başka be yapabilirim.. ik gecedir kramp giriyordu ama sol bacağım olduğu için hafif oluyordu bu defa sağ tarafa girdi acaba bel fıtğı sağda ve bacağıma vuruyor o yüzden mi kramp uzun sürdü

**fatoş**

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 25 Ekim , 2013, 08:43:37
bu gece bacağıma kramp girdi ama hayatım boyunca hiç bu kadar şiddetli ve uzun sürmemişti... çok ağrılıydı ve çok uzun sürdü..sabah kalktığımda bile bacağım ağrıyordu.. magnezyum kullanıyorum. süt ve ürünlerini düzenli tüketiyorum sizce başka be yapabilirim.. ik gecedir kramp giriyordu ama sol bacağım olduğu için hafif oluyordu bu defa sağ tarafa girdi acaba bel fıtğı sağda ve bacağıma vuruyor o yüzden mi kramp uzun sürdü

cnm geçmiş olsun kramp bazen banada girer nasıl kötü olur bilirim bel fıtığı ile ilişkilimi bilmiyorum ama kramp girdiğinde ben ovalarım yada sıcak su koyarım başka türlü geçmiyor

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım eşim de at kestanesi kremi var onu sürdü, bacağıma yastık koydu o rahatlattı.  normalde onu uyandırmadan ağrı geçiyordu ama bu defa çok uzun sürdü 

esma...

merhaba kızlar bende kısmet olursa ocak annesı olucam

cigdemcrocus1501

KIZLAR KAC KILODASINIZ KAÇ KILO ALDINIZ TOPLAMDA...BEN 26.2 DEYİM 6,5KG FLN ALDIM..

iklima

Biz 34 haftaligiz 5,5 kilo aldım
Minişim almış kilolari bana bişey kalmamiş
Ama suara iştahim felaket açık doğuma kaç kiloyla girererim bilemiyorum
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Alıntı yapılan: iklima - 28 Ekim , 2013, 12:30:37
Biz 34 haftaligiz 5,5 kilo aldım
Minişim almış kilolari bana bişey kalmamiş
Ama suara iştahim felaket açık doğuma kaç kiloyla girererim bilemiyorum

ben 16 kilo almıştım ilkinde  ;D bunda da 20yi bulacak galiba  :suclu:

iklima

Ben 7 ay kusmaktan iflah olmadım zaten
Simdi ödüm patlıyor kusmalar geri gelicek diye
Bence önemli olan sağlık rabbim tüm hamişlere ve bebişlerine sağlık versin
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ayse_etiskenece

merhaba arkadaşlar..bayadır üyyem bende ama uzun süredir giremiyordm..hayırlısıyla 31 haftalk hamileyim bende kış bebişi olcak inş:))sizin hamilelikleriniz nasl gidiyor.bebişim kız isimde bulamadım daha

aşkitoom

iyi geceler kızlar,bizde 1-2 gün sonra 30 haftalık olcaz.çarşamba günü kontrolüm vardı bebişim gayet iyi ama hala ters duruyor ve biraz aşağıda taşıyormuşum.bu yüzdende ağrılarım çok oluyor,benim genital bölgemin kemikleri ağrıyor.sizdede var mı bu durum,kontrolümüzde bebişim 29 haftalıktı ve 2000 kg :nazar:.biraz kilolu gibi geldi,herhalde bu yüzden aşağıya çok baskı yapıyor.ben 6 kilo aldım.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ayse_etiskenece - 03 Kasım , 2013, 10:49:57
merhaba arkadaşlar..bayadır üyyem bende ama uzun süredir giremiyordm..hayırlısıyla 31 haftalk hamileyim bende kış bebişi olcak inş:))sizin hamilelikleriniz nasl gidiyor.bebişim kız isimde bulamadım daha

canım aramıza tekrar hoşgeldin, artık sık sık uğrarsın umarım

ยรlคภ๓คz göภlüm

04 Kasım , 2013, 08:29:37 #296 Son düzenlenme: 04 Kasım , 2013, 08:31:14 ยรlคภ๓คz göภlüm
İsim                                     Tahmini Doğum Tarihi           Bebeğin Cinsiyeti

1- emel
2-CAN TANEM                        ocak                                kız  (Azra)
3-mehtap0753                      aralık                                         erkek
4-cigdemcrocus1501                 ocak
5-aşkitoom                                  Ocak                            kız
6--ยรlคภ๓คz göภlüm                    Ocak                             erkek
7-sinepss 
8- Suzeni                                    Aralık   
9-izemsevi                                 Ocak                             kız
10-dilay                                 
11-kimya34
12-birdamLask
13-Ya-semin                             Ocak
14-        iklima                            Aralık                               kız                                                                                                                                                                                                                                                   15-bireylülakşamı                  Ocak                                 
kız                                                                                                                                                                                                                                                   16- ayse-etiskenece              Ocak                                   kız                                                                                                                                                                                                                                               

ยรlคภ๓คz göภlüm

kış anneleri neler yapıyorsunuz? Hayırlısıyla bebişlere kavuşmamıza az kaldı... Hazırlıklar nasıl gidiyor? Doğum için bir gecelik ve pijama aldım. haftasonu park yatağa baktık, haftaya da onu bir de hamak yatağı alacağız... onları da aldık mı alışveriş olayı bitiyor

ponçik

ooh ne güzel hazırlıklar tamamlanıyor  :hello2: darısı başımıza

mehtap0753

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 05 Kasım , 2013, 10:18:12
kış anneleri neler yapıyorsunuz? Hayırlısıyla bebişlere kavuşmamıza az kaldı... Hazırlıklar nasıl gidiyor? Doğum için bir gecelik ve pijama aldım. haftasonu park yatağa baktık, haftaya da onu bir de hamak yatağı alacağız... onları da aldık mı alışveriş olayı bitiyor

slm cnm bende 33 haftadayım çantalarımız oğlumunda benimde hazır park yatak dün sipariş verdim bugün geldi akşam kurucaz bakalım umarım memnun kalırım heyecan başladı ay sonuda atrtık işten ayrılıyorum 28 kasımda kısmetse..