2013 Aralık - 2014 Ocak, Şubat Annelerinin buluştuğu nokta

Başlatan Balböceği, 12 Mart , 2013, 16:42:31

« önceki - sonraki »

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 22 Ekim , 2013, 10:35:36
SEN DE YAKIN ZAMANDA HİSSEDERSİN
Hafif harif içimde balık gibi kaydığı zamanlar oldu ama bi daha hissetmedim  ::) sabırla bekliyorum

Benim kızım da bazen uykusundan anneeaaaa diye uyanır, yanına gittiğimde kötü rüya gördüğünü söyler, biraz saçını okşarım severim ayetel kürsi okurum sonra uyur, hatta bazı akşamlar uyumadan önce "anne o uzun duayı oku da kötü ruya görmeyeyim" der  :aferin:

Rabbim korusun hepsini her türlü canlının şerrinden  :amin:

mehtap0753

KIZLAR SLM BENDE 32 HAFTADAYIM BU CUMA DR GİDİCEZ RAPOR ALICAM İŞ YERİ İÇİN AMA HEMEN İZNE AYRILMAK İSTEMİYORUM GİTTİĞİ YERE KADAR GİTSİN SONRA BANA DAHA ÇOK İZİN LAZIM ÇÜNKÜ BAKALIM DR NE DİYECEK:)OF FENA BEL AĞRILARI BAŞLADI KIZLAR SAĞA SOLA DÖNMEKTEN TUVALATE GİTMEKTEN UYUYAMIYORUM:)SİZDEDE BÖYLEMİ

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: goncik - 22 Ekim , 2013, 11:06:06
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 22 Ekim , 2013, 10:35:36
SEN DE YAKIN ZAMANDA HİSSEDERSİN
Hafif harif içimde balık gibi kaydığı zamanlar oldu ama bi daha hissetmedim  ::) sabırla bekliyorum

Benim kızım da bazen uykusundan anneeaaaa diye uyanır, yanına gittiğimde kötü rüya gördüğünü söyler, biraz saçını okşarım severim ayetel kürsi okurum sonra uyur, hatta bazı akşamlar uyumadan önce "anne o uzun duayı oku da kötü ruya görmeyeyim" der  :aferin:

Rabbim korusun hepsini her türlü canlının şerrinden  :amin:

amin canım. benim ki de çok hassas bir çocuk herşeyden etkileniyor...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 22 Ekim , 2013, 15:37:33
KIZLAR SLM BENDE 32 HAFTADAYIM BU CUMA DR GİDİCEZ RAPOR ALICAM İŞ YERİ İÇİN AMA HEMEN İZNE AYRILMAK İSTEMİYORUM GİTTİĞİ YERE KADAR GİTSİN SONRA BANA DAHA ÇOK İZİN LAZIM ÇÜNKÜ BAKALIM DR NE DİYECEK:)OF FENA BEL AĞRILARI BAŞLADI KIZLAR SAĞA SOLA DÖNMEKTEN TUVALATE GİTMEKTEN UYUYAMIYORUM:)SİZDEDE BÖYLEMİ

off bugünlerde geçecek...ben de son 3 haftaya kadar çalışmayı düşünüyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

22 Ekim , 2013, 16:10:24 #274 Son düzenlenme: 23 Ekim , 2013, 11:54:32 ยรlคภ๓คz göภlüm
İsim                                     Tahmini Doğum Tarihi           Bebeğin Cinsiyeti

1- emel
2-CAN TANEM                        ocak                                kız  (Azra)
3-mehtap0753                      aralık                                         erkek
4-cigdemcrocus1501                 ocak
5
-aşkitoom                                  Ocak                            kız
6-ยรlคภ๓คz göภlüm                    Ocak                             erkek
7-sinepss 
8- Suzeni                                    Aralık   
9-izemsevi                                 Ocak                             kız
10-dilay                                 
11-kimya34
12-birdamLask
13-Ya-semin                             Ocak
14-        iklima                            Aralık                               kız                                                                                                                                                                                                                                                  15-bireylülakşamı                  Ocak                                 
kız                                                                                                                                                                               

mehtap0753

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 22 Ekim , 2013, 16:02:34

off bugünlerde geçecek...ben de son 3 haftaya kadar çalışmayı düşünüyorum

evet olsun bunlarda güzel şeyler.aman 32 haftada rapor almayı unutmamak lazım sen kaçıncı haftadasın cnm?

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de 26. haftayım 32. haftayı takvimime işaretledim.

ยรlคภ๓คz göภlüm

ponçik

CAN TANEM

Slm kızlar en fazla kaç hafta erteleyebiliyoruz iznimizi :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ยรlคภ๓คz göภlüm

ponçik

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 23 Ekim , 2013, 12:03:43
Slm kızlar en fazla kaç hafta erteleyebiliyoruz iznimizi :opucuk:

37.ci haftaya kadar  :hello2: tabi kanunlar değişti mi bilmem  ::) ben kızımda 37.haftaya kadar çalışmıştım ama bu sefer hiç kendimi zorlamayacağım, 37 de izne ayrılıp 39 da doğurmuştum  :laughing7:

iklima

Aynen canım mide yangini da var oturyorum gece yatakta resmen sabaha karşı sızıyosam sızıyorum
Bi de grip oldum nefes alamiyorum artık hiç uyuyamiyorum
Erken başladi bizim uykusuzluklar
Çok zormuş ama ya rabbim yardımcımiz olsun
Bu uykusuzlugun üstüne bi de doğum sonrası ilk sureç daha da zor
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım burnunu açmak için serum fizyoloji kullansana..  uykusuzluğa şimdiden alışıyorsun.  ben de şimdi sorun yok ama yine de geceleri sık uyanıyorum...