2013 Aralık - 2014 Ocak, Şubat Annelerinin buluştuğu nokta

Başlatan Balböceği, 12 Mart , 2013, 16:42:31

« önceki - sonraki »

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 26 Eylül , 2013, 10:18:20
Alıntı yapılan: CAN TANEM - 25 Eylül , 2013, 14:44:02
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 25 Eylül , 2013, 14:33:35
oğlum:" anne sen hamile olduktan sonra seni daha çok sevmeye başladım" dedi.  :k06: :k06:

:k06: :k06: ilahi kayra  :k06:

Markette kasiyer  bayan: kız mı diye sordu.  hemen atıldı kız olsa annemin karnı böyle mi olur. kızlarda yanlar dolgun olur, erkeklerde karın sivri olur... diyerek karnımı gösterdi... çok alem bir çocuk

Ayy o kadar hakim yani konuya Maşallah ona  :nazar: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

dün aynı markete gittik.. kasiyer: " sizin çok bilmiş oğlunuz vardı dimi?" dedi..

kızlar   sizin bir şikayetiniz var mı? ben de gündüzleri uyku hali başladı.. iki gündür öğle arasında uyuyorum bir bakıyorum saat 14:00 olmuş.. tabi rahatça koltukta uzanınca insanın kalkası da gelmiyor

CAN TANEM

canım bende başlarda olmayan uyku isten eve gidince olmaya başladı bi uzanınca tamam uyuyup gidiyorum esim gelene kadar uyuyorum bazen sonra kalk yemek yap derken iskence  gibi oluyor  :sad1:

Bu arada bende ara ara bulantı ve mide yanması olmaya başladı sanki daha doğrusu mide değilde yemek borusunda yanma hissediyorum :dontknow:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bu aylarda yanma hissi olur rahatsız ediyorsa doktoruna söyle çiğneme tableti veya şurup verebilir

evde uyumaya fırsatım olmuyor... öğle arasında uyuyunca evde zımba gibi oluyorum  :ehi: :ehi: :ehi:

CAN TANEM

Şuan çok rahatsız edecek durumda değil canım arada olup geciyor...

Senin cocuk var canım normal ben suan kafama göre takılıyorum aksamları eşim  7 gibi geliyor uyuyorum bazen 7 ye kadar sonra yemek yapıyorum  :k06:

CAN TANEM

Canım senin bebis gün içinde hangi saatlerde daha hareketli oluyor  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım daha çok akşamları hareket ediyor... bugün sabahtan  baya hareket etti, erken uyandı sanırsam :ehi: :ehi:

bir de tatlı yediğim zaman hareket ediyor... pek tatlı yemiyorum onun yerine çayın yanında kuru kayısı yiyorum onda da hareket ediyor

CAN TANEM

Benimkide aynı canım bu saatlerde hiç tık yok nerdeyse  uyuyor sanırım bi öğle yemeğinden sonra bir iki vuruyor o kadar ama akşam yemeği yedikten sonra oturunca baslıyor tepinmeye  :nazar: :nazar: :love9: kurban olurum onu veren Rabbime ne büyük bi mucize Rabbim herkese tattırsın  :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım aynen bende de öğle yemeğinden sonra başlıyor... aç ayı oyanmaz derler ya.. :k06: :k06:

amin canım bir de sağlıkla  kucağımıza aldığımız günleri de görürüz inşallah.

gece  yatarken aklıma geldi.. oh dedim şimdi istediğin zaman uyuyorsun birkaç ay  sonra ah bir fırsatım olsa da uyusam diye uykusuz kalacaksın diye düşündüm :ehi: :ehi:

CAN TANEM

Aynen öyle canım ama o huzurun mutluluğun yanında uykusuzluk unutulur gider heralde simdiden içime onun sevinci doluyor hayırlısıyla alalımda kucağımıza tek sıkıntımız uyku olsun insallah  :nazar: :amin: :nazar: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar magnezyum kullanıyor musunuz? artık midemi bulandırmaya başladı çok zor içiyorum.. birşeyden de tiksindim mi kolay kolay kullanamam, işkence gibi geliyor artık... kayradayken doktor çiğneme tableti gibi olanı vermişti o daha rahattı

CAN TANEM

Ben yeni basladım canım arada aksatıyorum ama simdilik sıkıntı yok yatmadan içiyorum yalnız doktor yazarken eksi mi tatlı mı olsun demisti seninki nasıl canım belki değistirsen değisik gelir biraz daha :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

magnorm  portakallı geçen ay magvital  limonlu yazmıştı o daha iyiydi dediğin gibi limonlu biraz ekşiydi diğer gidişimde ondan isteyeyim.. çok az suya ekleyip içiyorum o bile çok midemi bulandırıyor...

CAN TANEM

sanırım benimkide magnorm portakallı ve tatlı doktor tatlı daha iyi diye onu yazdı eksi seviyorsan ondan yazdır canım... Sen kalsiyum tablet içiyormusun peki

iklima

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Eylül , 2013, 10:34:52
dün aynı markete gittik.. kasiyer: " sizin çok bilmiş oğlunuz vardı dimi?" dedi..

kızlar   sizin bir şikayetiniz var mı? ben de gündüzleri uyku hali başladı.. iki gündür öğle arasında uyuyorum bir bakıyorum saat 14:00 olmuş.. tabi rahatça koltukta uzanınca insanın kalkası da gelmiyor

ay ne güzel kaç haftalik oldun.sen canım benim erken başadi uykusuzluk hali.sabahın körunde hiç bir engelim olmadigi halde uyaniyor bir daha da uyuyamiyorum nadiren sizip kaliyorum yarım saat bazen gün içinde.erken başlamis diyor kime desem
29 haftayi geride biraktik e bişey kalmadi aslında.
bebeğimin odasini hala hazırlamadim.zaten psikolojik olarak da hazır değilim doğum fikrine ne yapıcam bilmiyorum.
kimse beni anlamiyor çok yalnız hissediyorum bazen kendimi oysa eşim annem hep destek ama yıne de olmuyor.
kafam okadar yoğun ki o öyle olmali bu böyle derken kafayı yemesem iyi.
diycegim tadini çıkar ne güzel o uyuma hallerimin bitmesine uzulüyorum ben
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!