2013 Aralık - 2014 Ocak, Şubat Annelerinin buluştuğu nokta

Başlatan Balböceği, 12 Mart , 2013, 16:42:31

« önceki - sonraki »

CAN TANEM

25 Eylül , 2013, 09:45:23 #210 Son düzenlenme: 25 Eylül , 2013, 09:47:41 CAN TANEM
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 25 Eylül , 2013, 09:27:51
Alıntı yapılan: CAN TANEM - 25 Eylül , 2013, 09:04:15
Slm kızlar gebelikte enfeksiyon için fitil kullanan oldumu aranızda :opucuk:
hiç kullanmadım canım

Canım normalde fitilden dolayı kesik süt gibi beyaz bi akıntı geliyor onu biliyorum ama bu sefer normal su gibi gelen bi akıntıda var akıntıya çok benzemiyor su gibi aynı dün doktorla görüstüm enfeksiyondan olabilir dedi ama ben fitili kullandıktan sonra oldu ikinci fitilide kullan devam ederse suyunu kontrol ederiz dedi insallah keseden gelen bi su değildir :sad1:

CAN TANEM

Ayşem yaa ben bi hata yaptım ve önceki gün sezeryan videosu izledim ve çok korktum nolacak bilmiyorum  :y25:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ahhh canım bir daha sakın yapma... ben de doğumdan sonra biraz baktım... anam bana bunu  mu yaptılar dedim :ehi: :ehi: :ehi:

ben genel anestezi isteyeceğim, oğlumda da öyle yaptırdım... ben de panik atak olduğu için zaten başkla birşey yapmıyorlarmış, video seni etkilediyse sezeryan olman gerektiğinde genel olursun

CAN TANEM

Canım bi ara epidural falan istiyordum ayık olayım diye bide esime yanıma gir falan diyordum o bayılır gider zaten yazık bende bunu izledikten sonra sanırım genel isterim  :sad1:

_inci_tanem_

ben kullandım enfeksiyon dolayısıyla fitil şükür ALLAH'A bir sorun olmadı dr.güveniyorsanız verdiği ilaçları düzenli şekilde kullanın..

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 25 Eylül , 2013, 13:43:57
ben kullandım enfeksiyon dolayısıyla fitil şükür ALLAH'A bir sorun olmadı dr.güveniyorsanız verdiği ilaçları düzenli şekilde kullanın..

Canım doktoruma güveniyorum ama akıntıda su gibi gelen bi akıntı oldu ondan korktum :sad1:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 25 Eylül , 2013, 14:14:34
Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 25 Eylül , 2013, 13:43:57

Canım doktoruma güveniyorum ama akıntıda su gibi gelen bi akıntı oldu ondan korktum :sad1:

miktarı önemli aynurcum sanırım içinde çok şüphe varsa dr.ara sor sanmıyorum ALLAH'In iziniyle öyle birşey olcağını ama için rahat etsin  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

CAN TANEM

Çok değil canım akıntıyla birlikte biraz biraz geliyor doktorlada gförüstüm zaten enfeksiyondan olabilir dedi ikinci fitilide kullanınca devam ederse gel dedi insallah bebeğin suyu değildir  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım bencede bebeğin suyu değildir, akıntıdan kaynaklanıyordur. rahat ol

ยรlคภ๓คz göภlüm

oğlum:" anne sen hamile olduktan sonra seni daha çok sevmeye başladım" dedi.  :k06: :k06:

CAN TANEM

aşkitoom

slm kızlar bizde 23+3 günlük olduk.pazartesi kontrolüm var bakalım,bebeğim nasılmış bi görelim. :binkybaby:
kızlar ben şey sorcam,dün gece yatağa girdim kalbimde çarpıntı başladı.normalde bi sorunum yok,sağa döndüm uyuyamadım sola döndüm olmadı.sonra canım gecti uyudum.gece bi ara bi üşümeyle uyandım,lavaboya gidiyordum vücudum zangır zangır titremeye başladı,lavabodan zor kalktım.koltuğa oturdum titreme geçmedi bacaklarım falan titriyor,bende 2-3 kaşık pekmez içtim içim ısınsın diye.sonra battaniyeye girdim geçti.neden olmuş olabilir,yaşayan var mı.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 25 Eylül , 2013, 14:44:02
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 25 Eylül , 2013, 14:33:35
oğlum:" anne sen hamile olduktan sonra seni daha çok sevmeye başladım" dedi.  :k06: :k06:

:k06: :k06: ilahi kayra  :k06:

Markette kasiyer  bayan: kız mı diye sordu.  hemen atıldı kız olsa annemin karnı böyle mi olur. kızlarda yanlar dolgun olur, erkeklerde karın sivri olur... diyerek karnımı gösterdi... çok alem bir çocuk

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: aşkitoom - 25 Eylül , 2013, 16:31:04
slm kızlar bizde 23+3 günlük olduk.pazartesi kontrolüm var bakalım,bebeğim nasılmış bi görelim. :binkybaby:
kızlar ben şey sorcam,dün gece yatağa girdim kalbimde çarpıntı başladı.normalde bi sorunum yok,sağa döndüm uyuyamadım sola döndüm olmadı.sonra canım gecti uyudum.gece bi ara bi üşümeyle uyandım,lavaboya gidiyordum vücudum zangır zangır titremeye başladı,lavabodan zor kalktım.koltuğa oturdum titreme geçmedi bacaklarım falan titriyor,bende 2-3 kaşık pekmez içtim içim ısınsın diye.sonra battaniyeye girdim geçti.neden olmuş olabilir,yaşayan var mı.

canım hiçbir fikrim yok.. taşikardi olduğu için çarpıntı ben de sık olur, üşüme hissi de genelde geceleri olur...

ยรlคภ๓คz göภlüm

İsim                                     Tahmini Doğum Tarihi           Bebeğin Cinsiyeti

1- emel
2-CAN TANEM                        ocak                                kız  (Azra)
3-mehtap0753                                                               erkek
4-cigdemcrocus1501                 ocak
5
-aşkitoom                                  Ocak                            kız
6-ยรlคภ๓คz göภlüm                    Ocak                             erkek
7-sinepss 
8- Suzeni                                    Aralık   
9-izemsevi                                 Ocak                             kız
10-dilay                                 
11-kimya34
12-birdamLask
13-Ya-semin                             Ocak
14-        iklima                            Aralık                               kız                                                                                                                                                                                             15-bireylülakşamı                  Ocak                                 kız