29 Nisan , 2024, 09:56:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hadi kızlar İLK İLETİMİZİ YAZALIMM :))

Başlatan ayy, 10 Mart , 2013, 01:19:45

« önceki - sonraki »

almila__

amiiiiiiiiinnn ayşemmm  :amin: :amin: :amin:
Rabbim kimseyi hastalıkla sınamasın dermansın dert vermesin :amin: :amin: :amin:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Bu da benden, yazım kurallarına ne kadar da dikkat ediyorum  :ehi: :ehi: :ehi:

21 Ocak , 2011, 09:03:08 »
   Arkadaşlar ben de  foruma geldim. Forum sıcak, üyeler de çok samimi geldi.

muhribe

benimki çok hüzünlüymüş  :y25: :y25: :y25:
çok şükür korktuğum olmadı  :amin: :amin: oğlum inatçı çıktı  :love9: :nazar:

Anne Olmak İstiyorum / Ynt: En Erken Gebelik Belirtileri ...
« : 05 Aralık , 2010, 16:45:42 »
kızlar merhaba, ben cuma günü hamile olduğumu öğrendim:) evde yaptığım test ile.ama hafif kahvrenegi lekelenmem oluyor.çamaşıra bulaşmıyor ama peçeteye silince fark ediyorum.ağrım vs de yok.sık sık olmasa da gün içersinde fark ediyorum lekelenmeyi.sizce neden olabilir? doktor randevum cuma günü olacak.sabırsızlanıyorum ve kötü bir şey olacak diye çok korkuyorum.daha önceki gebeliğim bebeğimin kalbi durduğu için sonlanmıştı.nolur buna bir şey olmasın:( lütfen yardımcı olun :(

...ŞehzadEfe...

« : 05 Nisan , 2011, 13:26:59 »

Aranıza bizi de kabul edermisiniz?
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: °•.ℓανιηуα.•° - 09 Mart , 2010, 18:31:52
arkadaşlar ben de sitede yeniyim... hepinizle tanışmak ve fikir sahibi olmak istiyorum. 7 aydır evliyim ve bebiş istiyorum artık.. yalnız polikistik over olduğumdan adetlerim düzensiz.. hamile kalabilir miyim çok tedirginim.... bana yardımcı olun... :sad1:

anaaammm. o zamanlar sarperim yoktu  :(

Aşkk

heee laaa ne komik dimi ayşem  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
başlıkla iletim yer değişseymiş iyiymiş acemilik işde  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

ayy

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
hee manyakkk :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bende cahilmişim laaa bi mok bilmiyomuşummm :ehi: :ehi: :ehi:

Aşkk

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
şimdi ortalığın anasını ağlatıoz bilmediğimiz bi pok yok :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayy

hakket laaa :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:
prof olduk daha ötesi ne oluruz bilmiyommm :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

gı nerden bakılıyi hele bi diyiverin bende bakem ilk ne yazmışım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

dimenize gerek kalmadı buldum :ehi: :ehi: :ehi:

Ynt: HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS 2009 OLAN ARKADAŞLARRRRRR
« Yanıtla #398 : 09 Mart , 2009, 20:48:10 »LikeAlıntıDeğiştirSilmerhabalar 19 haftalık hamileyim prensesimiz olucak ben hareketlerini 2.5-3 aylıkken seyirme halinde hissediyordum 3. aydan sonra iyice hissetmeye başladım 4. ayı geçtikten sonra sağlam tekmelemeye başladı nereden vurduğunu görebiliyorum süper bir duygu   ALLAH hepimize bebeklerimizi sağlıkla kucaklarımıza almak nasip etsin

:muzz: :hello2: :hieyt: :nazar:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
maşşllah derin daha  ozamandan sana kök söktürüuormuş laaa :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

burcum

evet karnımda belliydi ne olacağı keyfine çok düşkün olacak derdim aynen dediğim gibi :ehi: :ehi: :ehi: çok hareketli olacak derdim aynen de öyle karnımda 1 dk durmazdı sürekli hareket halindeydi sürekli uyurken bile teperdi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: RABBİM tez zamanda sana da bu duyguyu nasip etsin ayşemmmm :amin: :opucuk: suzanımıza da saadete de :amin: ve diğer tüm isteyen ve bekleyenlere :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

oyy kıyamam bennn kuzuyaaaa :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9:
inşallah nükümm inşallah benmde yaramazmı yaramaz bir sıpam hatta iki sıpam olsun ve mıcımın üstüne bile oturamayım kosturmaktan :amin: :amin: :ehi: :ehi:

burcum

ah ayşem zaman gelecek hatırlatacağım sana bu dediklerini :ehi: :ehi: :ehi: bir bir teker teker yedireceğim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ölüyommmmmm uykusuzluktan dicen beter ol dicem :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: