meleğim demiştim meleğim KIZIM GELİYOR:)

Başlatan meleğimi istiyorum, 09 Mart , 2013, 16:51:07

« önceki - sonraki »

meleğimi istiyorum

selam kızlar uzun zamandır giremiyordum netim yoktu mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim şuan hamileyim ALLAHIM İSTEYEN HERKESLERE NASİP ETSİN İNŞALLAH:)

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
çokk sevindimm canımmm benim rabbim sağlıcakla kucagına almakta nasip etsin inşallahhhh :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
ben hemen listeleri yenileyimmm :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

♣ ђคtเςє ♣

sılaaaaaaaa  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz: nerelerdesin kız sen nasıl merak ettim senii  :muzz:  :muzz:  :muzz:
öyle güzel bi haber verdin ki acayip sevindim canıımm  :hello2:  :hello2:  :love9:

hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağına versin inşallah  :amin:  :amin:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:   :love9:

kuzucuk

:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:
HAYIRLI OLSUN BEBEĞİN CANIM SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALIRSIN İNŞALLAH  :amin:  :amin:  :amin:   :amin:  :amin:  :amin:   :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

Balböceği

Rabbim tamamına erdirsin  :amin: :muzz: tebrik ederim  :muzz:

masal12

tebrık ederım gozunuz aydın saglıkla kucagına almanı dilerim :nazar:

xxcansuxx

:nazar: :nazar: tebrik ederim Allah tamamına erdirsin inş.sağlıkla kucağındada görürsün  :amin: :amin: :amin:

nazlıyarim

maşallah canım rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip eylesin   :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

destina06

Tebrikler Allah tamamina erdirsin  :amin: :amin: bizlere de dua et canim :opucuk:

Sır_Çiçegi

tebrik ederim cnm  :opucuk:
rabbim saglıklı bir şekilde kucagına almayı nasip eder inş.  :amin:
darısı tüm isteyenlerin başına en kısa zamanda inş.  :amin: :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

emell

:nazar: maşallah çok sevindim Allahım daim etsin canım

özlem0609

canım hayırlı olsun,Bİ HAMIŞ HABERI DAHA NE GUZEL,RABBIM SAG SALIM KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN

Aşkk

duymuştum hamiş olduğunu çok sevindim canım  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş  :amin: :amin: :amin: :amin:
darısı diğer bekleyen arkadaşlarımıza  :amin: :amin: :amin:

meleğimi istiyorum

çok tşk ederim kızlar rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah bende çok şeyler denedim ama sadece ALLAHA bırakmak en doğrusu ben öyle yaptım vede rabbim verdi çok şükürrr dualarım isteyen tüm anne adaylarına hatice senide çok özledim ay

meleğimi istiyorum

kızlar şuan 15 haftalık hamileyim ve çok mutluyum RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN EN KISA ZAMANDA