selam

Başlatan gülümbenim, 07 Mart , 2013, 13:21:16

« önceki - sonraki »

gülümbenim

07 Mart , 2013, 13:21:16 Son düzenlenme: 09 Mart , 2013, 10:31:18 gülümbenim
anne olmak isteyen , hamile olanlar ve uzun zamandır bebek isteyenler için yeni topiğimiz acıldı  :binkybaby: :nazar: :occasion5: sayfa yeri değişti anne olmak istiyorum  sayfasına hamilelik öncesi sohbet acılmıstır
bebeğim geleceğin gunu bekliyorum sunu bil burada seni bekleyen seven bir çok kişi var!!!  S<3V

ayy

tatlım hg öncelikle :opucuk:
güzel bir konu açmışsın ama yanlış yerde sanırım :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
anne olmak istiyorum bölümüne açman gerekiyordu sanırım. :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

benim adım ayşe.
bide bebiş için çalışıyoruz :k06: :k06:

gülümbenim

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 07 Mart , 2013, 13:55:04
güzel bir konu açmışsın ama yanlış yerde sanırım :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
anne olmak istiyorum bölümüne açman gerekiyordu sanırım. :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

benim adım ayşe.
tesekkür ederim  öncelikle haklısın peki o sayfaya nasıl geciş yaparım
bebeğim geleceğin gunu bekliyorum sunu bil burada seni bekleyen seven bir çok kişi var!!!  S<3V

gülümbenim

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 07 Mart , 2013, 13:55:04

benim adım ayşe.
dedğin sayfaya actım bebek yapmaya baslaıssınız sanırım bana adet tarihni yollarmısın sayfada liste hazırlıyorumda hamileler ve bekleyener die