kafam çok karışıkkk

Başlatan almila__, 03 Mart , 2013, 01:46:35

« önceki - sonraki »

almila__

03 Mart , 2013, 01:46:35 Son düzenlenme: 17 Mayıs , 2013, 21:47:52 almila__
 :-\ :-\

ayy

kuzumm yaaa çok üzüldümmm :sad1: :sad1: :sad1:

çok dolmuşsun sen üstelik hamile hamile neden üzüyorlar seni :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
eminim eşinde çok yalnız kaldıgı için sağlıklı düşenemiyordurr ee sende hemişsinn hormonlara tavan yaptı üstüne bide zor bir hamilelik geciriyorsun o yüzden iletişim zorlugu çekiyorsunuz bence :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
artık yavaş yavaş kendini topluyorsun sanırım evine dön çok kötü degilsin.erkekler hep böyle düşünür kendi ailesi hep iyi seninki değil.sadece senin eşin deil erkeklerin biçogu böyle malesef :sad1: :sad1: :sad1:
oysaki siz kaçyıldır evlisiniz ve bitane yavrunuz var ee bitaneside yolda :nazar: :nazar: atık birbirinizin dilinden anlamanız gerek ve bu durumda şinin seni düşünmesii gerek.fakat sunuda unutma erkekleriyalnız bırakmaya gelmez.heleki annere karşı olumsuz tavırları ve ön yargıları varken canım.ama sen mecburdun fakat artık iyiyim diyorsan eşini daha fazla yalnız bırakma.hem oda senin bu süreçte ne zorluklar çektiğini seninle birlikte yaşama lı görmeli.yeri geldiğinde seni hastaneye o götürmeli yeri geldiğinde yemeğiniz yapıp sana bakması gerek yani zorlukları oda yaşamalı ki seni daha ii anlasın.
eşine karşı duygularına dikkat et sinek küçüktür ama mide bulandırır yani öyle bian gelirki sen farketmezsin bile sevgin nefrte  dönüşür Allah korusun kuzum.
bunların hepsi gecektir sen kendini tplayıp evine gidince.ben olsam anneme gitmez herşeyi onunla yaşardım yeri geldiğinde işinden rapor alacak ve sana bakacaktı.olmadı annen sana gelseydi daha iiyiydi canım.

bundan sonrasını düşün artık ve su durumda hiçbirşeyin seni yıpratmasına izin verme.stresli bir gebelik yasarsan bebişinde bundan etkili olur canım.öncelikli dşünmen gereken bebişin ve senin saglıgın canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

:sad1: :sad1: :sad1:
canımm yaaa gerçekten zor günler geçirmişsin ve halada yaşıyorsunnn :sad1: :sad1: :sad1:
rabbim eşini istediğin doğrultuda düzeltsin inşallah :amin: :amin: :amin:
herkesin çekilecek çilesi varmış kuzum ve illa bu çekilirmiş bu dünyada rabbim çileni tez vakitte bitirsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:
sen eşinin karekterini biliyorsun kuzumm en azından bebeişin doğana kadar görmezden gell eger sonrasındada düzelme olmazsa çeker konuşursun.ama bebişin için şuan duyma bişeyi :sad1: :sad1: :sad1:
başka ne yapılabilir bilmiyorum kiiii :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
ama eşin gercekten çok duygusuzmuş bukadarına pes doğrusu :violent1: :violent1:
rabbim sabrına sabır eklesin ve tez vakitte mükafatlandırsın seniiii :amin: :amin: :amin:
bak herkes nelerle ugrasoyor 9 yıldır bebeiş hasretiyle yanıyoruz ne güzel bi hediye ikitane yavru vermiş ailene rabbim  :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:bunun kıymetini bilmeli kocan :violent1: :violent1: :violent1:
şuan sende sağlıklı düşünemiyor olabilirsin canım sakın sonradan üzüleceğin bir hareket yad asöz yapma sessiz ka madem elinden başka ne gelirki.hamiş olmasan daha farklı çözüm bulunabilirdi ama su durumda bişey gelmiyor aklıma. :dontknow: :dontknow: :dontknow:
fakat her ailede farklıda olsa sorunlar yaşanıyor kuzum sanırım sen biraz sabredecesin yavruların için beişinden sonra daha sağlıklı düşünebilirsin.
ama ben inanıyorum beiş dogduktan sonra gececek  :amin: :amin: :amin:
sonrasında ailenle arana mesafe koy istersen evet kimse istemez bunu sana vazgec demiyorum yanlış anlama zaten böyle bir secim yapmayı düşünmek bile anlamsız.ama eşinin aileni daha ii anlayana kadar eskisinden biraz daha temkinli ol.unutma senin öncelikli ailen eşin ve çocukların artık.elbetteki anne babanı at demiyorumm asla bunun yapma zaten ama en azından bazı şeyleri farkllaştır kuzum :dontknow: :dontknow: :opucuk:

ayy

ve eşiin ailesine karşıda temkinli ol yüzgöz olma ailene müdahale etmelerine müsade etme.ayrıca bunu açıkca söyleyebilirsin hem eşine hemde ailesine canım :opucuk:

ayy

bide bol bol dua et kuzum hamişsin hem kabul olur :amin: :amin: :amin:
Allaha sıgın eşin için iyi şeyler iste iyi bir eş olmasını iste rabbimden :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ayy

aşkolsun elifim ne kafa şişirmesiii :caca: :caca: :caca:

eşin hafızmıı seninnnn :caca: :caca: :caca: :caca: gercekten çok kızdım kocana  :caca: :caca: :caca: :violent1: :violent1:

nasıl ailesinin yanında seni ezer yaaa ailen hakkında asılsız şeyler söyleyerekkk :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
canım benim aslında bak sende hatanı biliyorsun başta göz yummuşsun cesartelenmiş eşin .ama eşininde bukadar sorumsuz olmaması gerek.kendi atasını biliyor sayıyorsa seninkinide aynı şekilde saymalı :violent1: :violent1: :violent1:
bak canım madem herzaman böyleydi bebişin doğduktan sonra karşına al ve durumun ciddiyetini anlat kendine çekü düzen versin sende karralı ol.hemen gevseme :caca: :caca: :caca:
ama  ben iznaıyoum ve umuyorumki ozamana kadar düzelsin herşey :amin: :amin: :amin:
ve kuzum sakın kendini yıpratma şu halinle yoksa bak meleğinn huysuz bi bebiş olur onagöreee :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
kuzum keşke daha kalabilsemde konuşabilsem ama herif dikildi pc istiyor çıkmam gerek :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
yarın gelirim yeniden yanına :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

sakın üzme kendini :love9: :love9: :love9: :love9:
dualrımda olacaksın hep kuzum :amin: :amin: :amin: :amin:
güzel dualrın içinde Allah razı olsun senden sende inşalah tez vakitte sıkıntılarından kurtulursun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave:

muhribe

elifcim çok üzüldüm anlattıklarına.. hem halini görüp hem de sana böyle davranması gerçekten akıl almaz..

bana kalırsa bu işin arkasında birileri var.. sanki birileri eşine laf söz taşıyor ya da dolduruyor işte elif neden annesinde kalıyor neden seni bırakıyor vs gibi.. yoksa perişan halini görüp de bu kadar insafsız davranamaz bir koca  :dontknow:

Allah kolaylık versin canım.. inş tez vakitte sağlığına kavuşursun da herkesin ağzı kapanır  :amin:

muhribe

sıkma tatlı canını, biliyorum kolay değil böyle şeyleri sineye çekmek, hele ki hamileyken ve ilgiye normalden daha çok muhtaçken ama napacaksın insanları değiştiremiyorsun ki  :dontknow:
Allah merhamet versin eşinin gönlüne, bildiği ezberlediği Kuran'ı hakkıyla tatbik etmek nasip etsin  :amin:
Rabbim sana karşı dilini ve kalbini yumuşatsın  :amin:
sen güçlüsün maşallah ben bir surat asmasına bile tahammül edemiyorum eşimin  :sad1: Allah gücünü artırsın canım  :amin:

muhribe

bilmiyorum ki hani oturup konuşsanız bi çare bulamaz mısınız?
el yarası geçer de dil yarası geçmez derler  :dontknow:
belki tatlı dille anlatınca eşin fark eder hatasını  :amin:

asya81

Canim allah kocana merhamet ihsan etsin :amin: yaptiklari akil almaz betusun dedigi gibi sisiriyordur birileri yok evinde niye degil ilk hamile olan omu vs vs...doldurulmus
Hafiz diyorsunda genelde hafizi hacisi hocasina seytan daha cok musallat oluyor kalpler nurlu olacagina fitneden baska bise olmuyor
Amcamda imam ama hanimiyla arasindaki iliskiyi gorşeniz :cildir: gozyaslari hakaret siddet hepsi var :caca:
Kalp pis olduktan sonra yikanmiyor :cildir:
Allah yardimcin olsun insallah bu gecip gide

muhribe

kendini suçlama canım
aile de olsanız sizler birer bireysiniz, sen gerekeni yaparsın sorumluluğun kalmaz, diğerleri kendilerinden sorumludur
gözlemlediğim kadarıyla sen bu konularda çok hasassın, bu da layıkıyla yapabildiğin anlamına gelir
eşin için duadan başka bir şey gelmeyecek elinden anladığım kadarıyla  :amin:
unutma her koyun kendi bacağından asılır
eşinin kahrını çekmek de senin imtihanın.. Rabbim ayrı ayrı sınıyor bizleri  :dontknow:

ayy

kuzumm asla kendini suçlama sen yuvan ve kuzuların için elinde geleni yapıyosun zaten.ben tahammül edemizdim  :violent1: :violent1: :violent1:
inşallah bebiş doğmadan kocan anlar hatasını :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Elif İnan dua'dan başka bişey gelmiyor elimden Allah taş kalpli eşime merhamet versin  :amin:

Rabbim bir verir dener birde alır dener, bu herhangi bişeyde olabilir  :sad1:

ayy

:violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
sanki kocan degil kv den :caca: :caca: :caca:

iyi yapmışsın kuzumm tabi ya anası bakaydıııı :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
Allah kalbine ince ruh duygu versin kocanın kuzumm  :amin: :amin: :amin: :sad1: :sad1: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

muhribe

Elifcim iyi bisey degil belki ama arada sen de soyle.icini rahatlat
icine ata ata patlat insan  :sad1
allah sabrinib mukafatini versin arkadasim  :amin: