ateş antibiyotik sonrasında alerji ve sümüksü kaka

Başlatan minis33, 01 Mart , 2013, 12:48:56

« önceki - sonraki »

minis33

merhaba arkadaşlar gecen haftasonu kızım birden ateşlendi cuma gecesinde fitille düşürdüm ama tüm cumartesi ateşi ilaçlarla düşürübildim az az sürekli ateşliydi.pazar düzeldi haftasonu acilde bogazında az kızarıklık var dediler antibiyotik verdiler şu agu diye başlayandan. cocuga verdim bu sefer de çocuk kızamık gibi döküntüler başladı hemen yine götürdüm bu sefer alerji dediler verme dediler.pazartesi özel doktorumuza götürdüm alerji ilacı verdi oda ama çok ilaç yüklemesi oldu diye cocuk vermek isteemdim zaten 2 gün de gecti kızarıklıklar.ama çarşamba siyah perşembe ve bugun sarı sümüksü kaka yaptıgını söledi bakıcısı.dr aradım şimdi ulaşamadım sizin b,r bilginiz varmı. acaba alerjisi hala devam ediyor olabilirmi. ben ateşin çıkmasını dişine bağladım arka dişleri bekliyoruz çıkmasını kızım 13 aylık 8 tane dişi çıktı hiç bu kadar huysuz olmamıştı son günlerde yemek yemiyor uykusu geliyor uyuturken huysuzlanıyor.
DOKTORA GÖTÜRÜNCE DE SÜREKLİ İLAÇ VERİYOLAR SİNİR OLUYORUM ÖKSÜRÜĞÜ HAPŞURUGU YOK KIZIMIN ANTİBİYOTİKLE ALERJİ ETTİLER COCUGUMU  HAFTASONU. :-[ :caca:

laracroftt

evet antıbıyotık agır gelmıs dokunmus canım

Antıbıyotık sonrası bebeklerde yogun ıshal gorulur,bunun ıcın yanında reflor verılır.

Ama agumentın cok agır bı antıbıyotık
Neden boyle bısey yapmıslar? Bızde antıbıyotık kullandık ama bebekler ıcın en uygun antıbıyotık suprax'tır.aklında olsun

Kakası yesıl olursa kork,sarı kakadan bısey olmaz antıbıyotıgın etkısıdır. Verme bıdaha sakın. Ikı gun daha bekle
Kusma olursa hemen acıle hıc bekleme
Rota vırusu cok yaygın,benım kızım gecırdı. Ve cok agır gecırdı
Atesını takıp et, yememesı huysuzlugu dıstendır muhtemelen
Ama sen tedbırı elden bırakma

minis33

teşekkürler canım cevabın için grip oldu ateşi enfeksiyondanmış ama biraz geç belirtiler başladı ama bence dişte geliyor bir yandan ne zaman diş çıkarsa hastalanıyor ama bu sefer daha sert geçiyor öksürükte var ilk defa bu kadar hiç hasta etmemiştim çok üzülüyorum öksürünce kendide korkuyor yavrumun :(

laracroftt