HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Başlatan bebekistiyorum, 17 Temmuz , 2008, 18:24:16

« önceki - sonraki »

azra35

Alıntı yapılan: neslihan - 29 Kasım , 2008, 19:05:53
Benim adetimin olacağı gün yerleşme kanaması oldu.Yani sadece kahverengi lekelenme oldu.Akşam test yaptım pozitifti :hieyt:
yerleşme kanaması uzun sürdümü ağrı falan yaptımı

bebekistiyorum

kızlar doktorum 25 mart dedi doğumu hala bebeğim dünyaya gelmedi eşimde hala cezaevinde çıkmadı 7 ay oldu 20 martta mahkeme var avukat dolandırdı bizi gitti başıma gelmeyen kalmadı çok stresli bir hamilelik geçirdim eşim hiç yanımda olmadı 7 aydır cezaevine git gel perişan oldum okadarda özledimki kızlar annemlerde kalıyorum evimi özledim eşimi özledim ne naz yapabildim ne canım şunu istedi diyebildim 20 martta mahkeme var dua edin inşallah çıkarda bebeğim ondan sonra dünyaya gelsin duanıza ihtiyacım var

bebekistiyorum

kızlar bu arada  oğlum olucak adını yağız koyucam ismine bile cezaevinde karar verdik

la.fem

bu kadar sabretmişsin umarım eşin doğumunda yannda olur çünkü bunu üçünüzde hakediyorsunuz :flowers:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

esracım canım benim nerelerdesın sen ya anlıyorum senı bitanem ya çok zor biir hamilelik geçirdim inş yüce rabbim dualarını kabul etsınde eşin çıkdıkdan sonra dogum olsun unutmakı her cefanın bir sefası vardı bitanem oglun adı gibi yagız olsun inşalahha evinize huzur mutluluk getirsin canım benim
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

efsane

kis valla merakttan olduk ya nerelerdesin canim ya rbbim hakkinda hyirlisini nasip etsin inseallah  dualarimizdasin canim rabbim yar ve yardimcin olsun

MELODI

Alıntı yapılan: bebekistiyorum - 09 Mart , 2009, 22:03:16
kızlar doktorum 25 mart dedi doğumu hala bebeğim dünyaya gelmedi eşimde hala cezaevinde çıkmadı 7 ay oldu 20 martta mahkeme var avukat dolandırdı bizi gitti başıma gelmeyen kalmadı çok stresli bir hamilelik geçirdim eşim hiç yanımda olmadı 7 aydır cezaevine git gel perişan oldum okadarda özledimki kızlar annemlerde kalıyorum evimi özledim eşimi özledim ne naz yapabildim ne canım şunu istedi diyebildim 20 martta mahkeme var dua edin inşallah çıkarda bebeğim ondan sonra dünyaya gelsin duanıza ihtiyacım var

canim insallah dogumdan önce kocan yaninda olur bu zor günleri en kisa zamanda atlatirsiniz üzmemeye calis kendinide bebiside  :opucuk:

Ecrin57

canim gecmiss olsun insallah herseyi atlatirsiniz geride kalirr cok guclusunn allahhh mukAFATINI VERSINN YAVRUNUN BABASI DODUGUNDA YANIINDAA OLSUNN EVINI ESINI OZLEDIMM DEMISSIN CANIMM ALLAHH HERSEYII GONLUNCE YASATSINNN SANA MUTLU OL ESIN SEN VE YAGIZZZZZZZZZZ :amin:

bebekistiyorum

allah hepinizden razı olsun rabbim sizinde gönlünüze göre versin oğlum inşallah uğurlu gelicek

esraa

ALLAH kavuştursun inş eşin sen ve bebeğin çok güzel günler geçirirsiniz bundan sonra herşey gönlünüzce olsun :flowers:

kardelensevgi

selm kızlar çok mutluyum kaçgündür halsizlikten giremedim steye bugün test yaptım hamileyiiimmmmmmmmmmAllaha şükürler olsun :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :love9: :love9: :love9: :k06: :k06: :k06: kıpkırmızı ikitane çizgi

vuslat

allah kucağına almayı nasib etsin inş.. darısı benim ve tüm olmayanların başına :)

[/ur

goncagul

allahım sana yardım etsın cok zor gunler yasamıssın ıns bundan sonra mutlu olursun rabbım buyuktur sabret guzelım kımseyı darda koymaz kaldıramıycagı yuk vermez

bulut-84

çok sevindim senin adına allah hayırlı salih evlat nasip eder inş darısı olmayan isteyen kişilerin başına inş kendine çok dikkat et artık 2 canlısın hayırlı dogumlar inş