17 Mayıs , 2024, 10:14:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Başlatan bebekistiyorum, 17 Temmuz , 2008, 18:24:16

« önceki - sonraki »

neslihan

Allah tez zamanda deva olur derdine inşallah esracım.

bebekistiyorum

allah hepinizden razı olsun dualarınız benimle olsun

efsane

ALLAH sendende razı olsun sen merak etme dualarımız seninle sen melegine ve kendine dikkat et bize yeter canım :opucuk:

bebekistiyorum

kızlar oğlan geliyor bugün öğrendim 11 haftalık olmuş oynuyor gördüm ultrasonda heyecandan ölecektim 2 hafta sonrada tesler için gidicem herşey yolundaymış fakat bana vitamin ve mide bulantım için hap verdi bana moral oldu birazda olsa tabi keşke eşimle bu haberi hemen paylaşabilseydim

tubis

cinsiyetini öğrendin demek canım bende 17 sinde öğrenicem.

dikkat et kendine . eşinde duydugunda çok seviinicektir eminim.

bende çok merak ediyorum. biran önce gün gelsin istiyorum gidip bebğimi görüyüm.

neslihan

Hayırlı olsun oğluşin esra inşallah babasıyla birlikte olursunuz doğum zamanında.

Buarada kızlar naz_pınar dan haber alan oldu mu pazartesi doktora gidecekti?

tubito

esracım cok gecmiş olsun canım alah buyuktur  dogru er gec ortaya cıkar merak etme canım iyiki aldırmadın bebeğini cunku eminim ileride cok pişman olacaktın ve elinden hiç bişey gelmeyecekti en iyisini yapmıssın suan en buyuk destekcin o senin sakın bırakma onu o kısmetiyle gelir merak etme bunuda asacaksın canım

sakin olmaya calıs sıkma kendini allah yardımcın olsun bitanem :amin: :amin: :amin: :amin:

aysel

esracım nasılsın hayatım bi gelişme varmı bebişin ve sen nasılsınız kendinizi çok yormayın lütfen
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

bebekistiyorum

son kontrolde bebişin iyi olduğunu söyledi ama ben pek iyi değilim sinirlerim çok bozuk midem çok kötü ne yersem çıkarıyoum allah ardımcım olsun başka diycek bişeyim yok hepinizdende allah razı olsun

aysel

bu aylarda mide bulantısı olası hayatım ancak 5 ila 6 ay arası tamamen yok olucak
sık ve az yemeye çalış gün içinde çok uyuma sürekli uyanık kal aktif ol daha rahat edersin
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

sena

esracım eşinin durumuna çok üzüldüm umarım tez zamanda gerçekler açığa çıkar ve kavuşursunuz.
üstelik oğlunda sizi yalnız bırakmaz mutluluğunuzu perçinler  :amin:  :amin:
hayat böledir işte bi yandan sevindirir diğer yandan ümitsizliğe düşürür önemli olan böle zamanlarda güçlü olmak....
eminim sen çok güçlü olacaksın ve bu gücü sana bebişin verecek  ;)
umudundan da bebeğinden de asla vazgeçme rabbim sabrının ödülünü verecektir.  :opucuk:
dualarımızla her zaman yanındayız..  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

efsane

oh oh oh :nazar: :nazar: :nazar:yakışıklı oglumuz gelio hadi gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün inş tez zamnda eski huzuruna kavuşursun :amin: :amin:

bebekistiyorum

amin kızlar allahım bebeğimin yüzü suyu hürmetine tez zamanda yanımda olmasını nasip etsin

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

amin esracım inş oda olucak gör bak sen ogluşun sen ve eşin hepberaber olucaksınız dualarım senınle   :k06:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

tubito

dualarımız sizinle arkadasşar inş. hersey dilediğiniz gibi olur