06 Mayıs , 2024, 02:10:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Anne Olmak İçin..

Başlatan winnie, 27 Şubat , 2013, 13:18:14

« önceki - sonraki »

ayy

canım hg :opucuk: :opucuk: :opucuk:
piko ve kilo çok iyi dosttur.kilo verirsenn pikoyuda yenmiş olursun sogan kürüde çok etkili canım.kilo için en doğru şey diyetisyene gitmen canım hem kendin hemde bebeğin için.devlet hastanelerindeki diyetisyenler gayet yerinde diyet programı hazırlıyolar burdaki diyetisyen nerdeyse tüm kilolu bayanları zayıflattı.hem daha sağlıklı kilo verirsin.
burda pikolu olup şimdi gün sayan ve bebğini kucaklayan bisürü arkadaşımız var inşallah sende bu mutlulugu yaşarsın.
rabbim tez vakitte mleğinide sağlıcakla göndersin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mehtap0753

evet ayşecim sana katılıyorum kilo vermek şart zorda olsa :laughing7:

nazlıyarim

canım bol bol su iç ve yürüyüş yap reklamlarda da var ya yakın yerlerdeki marketleri seçme sana daha uzak marketleri seç üşenme bak nasıl verirsin kiloları bide aç kalmamaya dikkat et allahım yardımcın olsun inşallah kiloları verirde hamişkalırsın benim arkadaşım oğlusunu aldı kucagına
BENİM HALA UMUDUM VAR...

sedoşşş

Allah yardımcın olsun inşallah kısa zamanda istediğin kiloya ulaşırsın.. Ben de hamiş olmak istiyorum ama öncesinde kilo vermeye karar verdim.. Ben de dukan diyetine başladım 15 kilo vermem gerekiyo.. İnşallah kiloları verelim önce sağlıklı olalım sonra da bebişlerimizi kucağımıza alalım inşallah  :amin: :amin:

mehtap0753

cnm kaçıncı günün dukanda benim 11 günüm 5 gün atak yaptım 5/5 yapıyorum 4 kilo verdim bakalım nasıl devam edicek :dontknow:

sedoşşş

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 28 Şubat , 2013, 12:35:50
cnm kaçıncı günün dukanda benim 11 günüm 5 gün atak yaptım 5/5 yapıyorum 4 kilo verdim bakalım nasıl devam edicek :dontknow:

Yarın son atak günüm 6 gün atak yapmış olucam.. Sen de çok iyi gidiyosun maşallah  :nazar:  Ben 74 kiloyla başladım bugün 71,6.. İnşallah böyle devam eder.. Sen kaç kiloyla başladın boyun kaç?

winnie

Ne kadar zormuş bebek kararı vermek bile.. Eşim sigara içiyor onu düşün, yok kilo ver, yok işe geri dönebilecek miyim??? Bunaldım..

nazlıyarim

azmin sonu zaferdir sabırlı olun...
BENİM HALA UMUDUM VAR...

mehtap0753

cnm ben 96 ile başladım şu an  89 kiloyum 7 kilo yani :)boytumda 1,72 bakalım 15 kilo daha istyiyorum ama bu ay aşılama yapılacak önümde 1 ay var ne kadar verirsem kardır

sedoşşş

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 05 Mart , 2013, 12:58:00
  cnm ben 96 ile başladım şu an  89 kiloyum 7 kilo yani :)boytumda 1,72 bakalım 15 kilo daha istyiyorum ama bu ay aşılama yapılacak önümde 1 ay var ne kadar verirsem kardır

Tebrik ederim çok güzel gidiyosun  :nazar: Benim bugün atak evresinin son günü yarın seyir evresine geçicem 6 günde 2,5 kilo verdim.. Azimle devam ediyorum.. İnşallah sağlıkla ve zayıflamış şekilde alırsın bebişini kucağına.. :amin:  :amin: