CAN TANEMİN (AYNURUMUZ) AŞILAMASI için FETİH SÜRESİNE YARDIM EDERMİSİNİZ

Başlatan ayy, 27 Şubat , 2013, 12:11:49

« önceki - sonraki »

ayy

KIZLAR AYNUR CUMA GÜNÜ AŞILAMA OLACAK TEDAVİNİN POZİTİF OLMASI VE MİNİK MELEĞİNİN SAĞLICAKLA GELMESİ İÇİN FETİH SÜRESİNE YARDIM EDERMİSİNİZ :amin: :amin: KİMİN DUASININ KABUL OLACAĞI BELLİ OLMAZ  OYÜZDEN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM :love9: :love9: :love9:
RABBİM KABUL ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

02.03.2013 CUMARTESİ      1 TANE : ayşe(1)

03.03.2013 PAZAR              3 TANE  : ayşe(2)kuzucuk(1)

04.03.2013 PAZARTESİ        5 TANE :ayşe(3)kuzucuk(2)

05.03.2013 SALI                   7 TANE :ayşe(3) kuzucuk(1)

06.03.2013  ÇARŞAMBA         7 TANE :ayşe(3) kuzucuk(1)

07.03.2013 PERŞEMBE            7 TANE :ayşe(3) kuzucuk(1)

08.03.2013  CUMA(seladan önce) 11 TANE : ayşe(6) kuzucuk(5)

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

kuzucuk

Aynurumuzun meleği bu sefer gelecek inşallah  Rabbim dualarımızı kabul etsin  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:   ayşem hergün bana da yaz tatlım istediğiniz sayıda okurum

ayy

inşallah sağlıcakla gelsin annesinin kuzusuu :amin: :amin: :amin: :amin: leylam sen öğlencisin diye cumayı 2 mize verdim.diğer günleed yazdım kuşummm hem sen hamişsinnn duaa daha ii gelecektir.olurda zorlanırsan gene yardımlaşırız kuşum :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kuzucuk

tamam ayşem okurum kuşum  :opucuk:  :opucuk:  biz fetihlerimizi okuyalım duamızı edelim Rabbim bizi vesile eder inşallah  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

ayy

inşalah kuzummm inşallah aynurumun meleğine vesile olsun dularımız :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kuzucuk

CAN TANEM

Rabbim sizlerden razı olsun kızlar İnşallah Herkesin gönlü muradı neyse onu verir Rabbim :amin: :amin:

Hergün 2 ser tanede bana yaz ayşem  :opucuk: :opucuk:

kuzucuk

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 28 Şubat , 2013, 11:27:00
Rabbim sizlerden razı olsun kızlar İnşallah Herkesin gönlü muradı neyse onu verir Rabbim :amin: :amin:

:amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 28 Şubat , 2013, 11:27:00

Hergün dedim ama 4 gün tamamlanmıs eksik günlere 2 ser tane yaz aysem  :opucuk:

makaron

Kizlar beni de yazin uygun gunlere. Adetim bitti 41 yasin adamistim ona basliycam ama aralarda okurum.

ayy

canım benim sendende Allah razı olsun bebişin konar göbüşüne sağlıcakla inşallah :amin: :amin: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

ekliyorum sizede kızlar listeye bakın :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

Ya Rabbim! Sana yalvarıyoruz. Sevgili Peygamberimiz Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyoruz. Ey çok sevdiğim Peygamberimiz Muhammed aleyhisselam! Seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyoruz. Senin hatırın için kabul etmesini istiyoruz. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bizlere şefaatçı eyle! Onun hürmetine dualarımızımı kabul et

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

02.03.2013 CUMARTESİ      1 TANE : ayşe(1) OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

03.03.2013 PAZAR              3 TANE  : ayşe(2)kuzucuk(1) OKUNDU  :amin: :amin: :amin:

04.03.2013 PAZARTESİ        5 TANE :ayşe(3)kuzucuk(2)

05.03.2013 SALI                   7 TANE :ayşe(3) kuzucuk(1)CAN TANEM(2)Makaron(1)

06.03.2013  ÇARŞAMBA         7 TANE :ayşe(3) kuzucuk(1)CAN TANEM(2)Makaron(1)

07.03.2013 PERŞEMBE            7 TANE :ayşe(3) kuzucuk(1)CAN TANEM(2)Makaron(1)

08.03.2013  CUMA(seladan önce) 11 TANE : ayşe(6) kuzucuk(5)

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

kuzucuk

ayy

Ya Rabbim! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam! Seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçı eyle! Onun hürmetine duamı kabul et :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

AYNURUM İNŞALLAH 15 GÜN SONRA MÜJDELİ HABERLER VERECEKSİN RABBİMİN İZNİYLE :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: