HAMİLEYİM :) :) :)

Başlatan ツgöçmen_54 ツ, 26 Şubat , 2013, 18:24:43

« önceki - sonraki »

ツgöçmen_54 ツ

inanamıyorum kızlar halen şoklardayım  :-ooo :-ooo
daha adetim gecikmedi 2 gün var.kan testi değerim 125.50 çıktı  :hieyt: :hieyt:

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nsip etsin :amin: :nazar:

♣ ђคtเςє ♣

hayırlı olsuunn  :love9: Rabbim sağlıkla kucağına versin inşallah gözünaydıın  :love9:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
hayırlııı olsunn kuzummm çokk sevindimmmmmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
iğne falan deyince tedirgin olmuştumm ama çokk şükürrr iğnedenn değilmişşşş :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
maşallahh degerinn çokk güzellll kat ve kat artsın inşallahhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
kızzz ikizzz olabilirr haaaaaa :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
inşallahh saglıcakla kucagına alır mis kokularınıda duyarsınnnn :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

kelebegimm

Cok sevindim canım Rabbim kucagina aldığın gunleride gostersinnn :amin: :amin:

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun cnm masallah degerin cok güzel ikiz olabilir  :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

hayırlı olsun cnm cok sewindim  :hello2: :hello2: :hello2:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

destina06

yasemincim tebrik ederim çok sevindim ismen dua ettiklerim arasındaydın senin de mucizen gerçekleşti şükür :flowers: :flowers: Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin: darısı da bizlere olsun :amin: :amin: :amin:

bhrssyy

canım hayırlı olsun çok sevindim  :hello2: :hello2: Allah sağlıklı rahat bi hamilelik geçirip sağlıcakla kavuşmanızı nasip eylesin  :amin: :amin: :nazar:

Balböceği

Yasemin kuzum çok sevindim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Çok şükür Allah'a  :amin: uzun zamandır bekledin canım mevlam tamamına erdirsin  :amin:

İnşallah herşey yolunda gider bundan sonra  :amin:

fıstık

Çok sevindim canım Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

asya81

:muzz: :muzz:Tebrikler canim allah saglikla tamamina erdirsin  :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

gözün aydın canım... inşallah bebişini kucağına alırsın
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

kuzucuk

hayırlı olsun canım  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  çok sevindim  :muzz:  :muzz:  :muzz:   :muzz:  :muzz:

nazlıyarim

yasemin canım çok Tebrik ediyorum sevindim rabbim kalan 8 ayını sorunsuz bi şekilde yaşatsın sağlıkla kucagına almanızı nasip eylesin maşallah.şulem ayşem ve sabırla bekleyen hatunlar az kaldı sıra bize geliyor :)
BENİM HALA UMUDUM VAR...