28 Nisan , 2024, 08:44:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

LA TAHZEN "Nur" arkadaşımız hamile :))))

Başlatan <<AyBüKe>>, 25 Şubat , 2013, 11:23:56

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: fıstık - 25 Şubat , 2013, 16:33:26
Nur sayfayı yeni gördüm burdan da tebriklerimi kondurayım  :k06: :k06:

Hayırlı uğurlu olsun sağ salim gelsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Hayyydi kızlar haydiiiii yalnız bırakmayın bizi herkes hamile kalsın ikinciyeeee  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

kondur kondurr heryerden kondurrr  :k06:

cok sagolun arkadaslar darisi tum isteyenlere insallah  ben beklemiyodum istemiyordum da Allah var ama alistim artik iyiki gelmis kucuk melek rabbime sukurler olsun ayni heyecanni ayni duygulari yasattigi icin... o ultrasondaki ilk gordugum heyecani hicbiseye degismem Asel de ne yasadiysam ayni duygulari yasadiM   :love9:

Balböceği

Balböceği

Nur'a sevindim valla darısı nüküme  :ehi: :amin:

Onun da kocası yan çiziyor  :ehi:

laracroftt

:ehi::ehi::ehi::ehi:
Nükü kesecek senı eda darısı basına deme kızz asıl senın darısı basına :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

Nurcum cok sevındım canım
Rabbım tamamına erdırsın,vaktıyle saglıcakla gelsın. Hayırlı bı evlat olsun :amin:

~ERVA~

Canım hayırlı uğurlu olsun bebişin Rabbim tamamını erdirsin :amin:

burcum

ALOOOOOOOOOOOOOOO EDAAAAAAAAAAAAA :caca: :cildir: HASTA ETME BENİ DARISI BEKLEYEN VE İSTEYEN HERKESİN BAŞINA :amin: BENDEN GEÇTİ BACIM NE HALİM NE MECALİM NE SABRIM VAR RABBİM KIZIMA ÖMÜR VERSİN :amin: :icon_thumright: HEM BENİM KOCA İŞİNİ BİLİR ONDA KAMYONU DEVİRECEK GÖZ YOK :nazar: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: VALLAHİ ARKADAŞINIZIN İYİLİĞİ İSTİYORSANIZ TIMARHANELİK OLMASINI İSTEMYORSANIZ DEMEYİN :opucuk: BEN BENDE DEĞİLEM :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: BEBELERİNİZ USLU TUZUNUZ KURU TABİ :caca: BAK AÇTIRDIN AĞZIMI KIZIN SAYFASININ İÇİNE ETMİYEYİM ŞİNCİK :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

nukuuuu buyuk konusmaaa benim dilimi esek arisi sokmayaaa benim kocada da kamyonu dewirecek goz yoktu neler diyodum neler Allah takdir edinceee aradann sagdan soldan kacmisss  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ah ahhhh benimde sonum timarhanelik simdiden siyirtttim Allah sonumu hayr etsinnn vardir bildigi rabbiminn bana sadece sabir versin baska bisey istemiyorum bundan sonraa :)))

burcum

sen sus hiç konuşma :caca: :cildir: kaç aydır yoktu hamile kaldı soluğu burada aldı konuşmayın nurla :caca: bizi bırakıp gitmek neymiş görsün gebeş gebeş kalsın tek başına :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: dert yanacağı kimse olmasın :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk:

Bluegirl

Nükü Yazık günah deme öyle deme öyle taze hamiş nuruma   :caca:  :ehi:  :ehi:
Aslında hamileliğin bu yönünü seviyorum herkes sana hamilesin diye farklı sevgi saygı dolu davranıyorya
Otobüslerde bile hamişlere hemen yer veriyorlar   :D

Balböceği

Nur hayırdır hacı kaç kere hayırlı olsun diyecem sağdan soldan nagiş gibi yazmam mı lazım  :caca: :ehi:

Alacağın olsun daha konuşmam gayri  :y25:

Kaçtın pas geçiyorsun  ???

xxcansuxx

nur çok sevindim canım tebrk ederim kardeşler geliyor sırayla  :hello2: :hello2: :nazar:
sağlıcakla vaktiyle gelsin kuzucuk  :amin: :amin:

fıstık

Alıntı yapılan: Şekerlik - 25 Şubat , 2013, 21:00:12
Aslında hamileliğin bu yönünü seviyorum herkes sana hamilesin diye farklı sevgi saygı dolu davranıyorya

yok kız doğuma 1 ay kaldı ilk defa biri bana yer verdi kaç kere ayakta gittim geldim

hatta bi keresinde ilerleyin dedi arkamdan bi kadında

ZATEN HAMİLEYİM AYAKTA ZOR DURUYORUM Bİ ADIM BİLE ATAMAM DEDİM

HEMEN YER AYARLADILAR  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Yoksa kendiliğinden veren olmadı  :y25:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: AŞK-I DERİN - 25 Şubat , 2013, 20:54:33
sen sus hiç konuşma :caca: :cildir: kaç aydır yoktu hamile kaldı soluğu burada aldı konuşmayın nurla :caca: bizi bırakıp gitmek neymiş görsün gebeş gebeş kalsın tek başına :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: dert yanacağı kimse olmasın :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk:

Allah var aybuke konuyu actim demesee hic girecegim yoktu  :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi: sifremi zor hatirladim da girdimm  :ehi: sizi zaten facete goruyodum bide zamanim hic yoktuki buraya girmek icin face hadi telefondan falan hallediliyoda burasi oyle degil artik evdeyim zamanim bol hep burdqayim  :k06:  :basardim:

Alıntı yapılan: Bitki Ana - 25 Şubat , 2013, 21:47:47
Nur hayırdır hacı kaç kere hayırlı olsun diyecem sağdan soldan nagiş gibi yazmam mı lazım  :caca: :ehi:

Alacağın olsun daha konuşmam gayri  :y25:

Kaçtın pas geçiyorsun  ???

kiz Eda senmisin bilemedim ki bacimm bitki ana  :ehi: genel olarak tesekkur etmistimm ozel ediyim cok sagol bacim darisi basina olsun insallahhhh  istiyosan tabikiii  :opucuk:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: Şekerlik - 25 Şubat , 2013, 21:00:12

Yahuuu herkess degistirmis nick tanimakta gucluk cekiyorumm sanada tesekkur ederimm canimmm belliki sevdigim arkadaslarimdansinnn  :k06:

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 25 Şubat , 2013, 22:56:15
nur çok sevindim canım tebrk ederim kardeşler geliyor sırayla  :hello2: :hello2: :nazar:
sağlıcakla vaktiyle gelsin kuzucuk  :amin: :amin:

canim cok sagol bende seni tebbrik ederimmm   :opucuk:

CAN TANEM

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insallah canım gözünaydın olsun  :amin: :nazar: :amin: :nazar: