LA TAHZEN "Nur" arkadaşımız hamile :))))

Başlatan <<AyBüKe>>, 25 Şubat , 2013, 11:23:56

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

hıc sorma oznurcum ayarlasak bukadar olurdu ama bız 2. bebegı ozellıkle esım hıc mı hıc dusunmuyoduk  :k06:

tahmını verılere gore ekım ayına denk gelıyor ınsallah ayy uzun bı aradan sonra ne tuhaf oldu bu hamıle muhabbetı  :k06:

boncuk gozlum bılemedım senı bacımm kusura kalma cok sagolasın ınsallah ılkbahar annesı oldum sımdıde sonbahar annesı olcam  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 25 Şubat , 2013, 14:05:29
hıc sorma oznurcum ayarlasak bukadar olurdu ama bız 2. bebegı ozellıkle esım hıc mı hıc dusunmuyoduk  :k06:

tahmını verılere gore ekım ayına denk gelıyor ınsallah ayy uzun bı aradan sonra ne tuhaf oldu bu hamıle muhabbetı  :k06:

boncuk gozlum bılemedım senı bacımm kusura kalma cok sagolasın ınsallah ılkbahar annesı oldum sımdıde sonbahar annesı olcam  :k06:

benim gii gül ecrinin annesi  :laughing7: bende kis annesiydim simdi sonbahar siraylan gidiyoz hadi hayirlisi  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

doğangüneş

Ay ay ay inanamıyorum  :love9:
Maşallah subhanallah cok cok güzel bir haber bu :muzz:
Nurum hayırla saglikla bereketle gelsin insallah yavrun ailenize :amin:
:opucuk:

Lă_Tăhzen!

kızzz gullll senndemı hamılesınn aman yarabbımmmm  :ehi: sanada hayırlı olsun canım benım

saolasın aysecım amın ınsallahh

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 25 Şubat , 2013, 14:17:13
kızzz gullll senndemı hamılesınn aman yarabbımmmm  :ehi: sanada hayırlı olsun canım benım

saolasın aysecım amın ınsallahh
saol cnm evet benim acelem vardi  :ehi: :ehi: :ehi: beraber ilerleriz insallah  :amin: :nazar: :nazar:

Balböceği

Nur  :-ooo :-ooo :-ooo

Nur valla bu kadar olur ben bugun hiç girmedim, ev temizliği yaptım aklıma sen geldin "uzun zamandır gelmiyor, acaba bebek düşünüyor mu? Asel büyüdü mü? Dedim  :love7:

Buraya gidim görünce çok sevindim  :muzz: :muzz: dedim bu adam olur  :ehi:

Canım hayırlı uğurlu olsun mevlam tamamına erdirsin  :amin:

DİLVİN

hayırlı olsun nur

rabbım sağlıkla kucağına almayıda nasip etsın

bı kızın var bu sene sanırım erkek senesi bide oğluşun olur belkı  :nazar:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Balböceği

Sen ne yapıyorsun selma  :opucuk: varmı güzel haberler  :opucuk:

DİLVİN

Alıntı yapılan: Bitki Ana - 25 Şubat , 2013, 16:08:26
Sen ne yapıyorsun selma  :opucuk: varmı güzel haberler  :opucuk:

ıyıyım canımm  bıtkı ana adın neydı kız  :k06:

bellı değil henuz :D

hayırlı vakıtte olsunn ınş. benımkıde
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Balböceği

İnşallah  :amin: Rabbim hayırlısını versin  :amin: :amin:

DİLVİN

Alıntı yapılan: Bitki Ana - 25 Şubat , 2013, 16:18:09
İnşallah  :amin: Rabbim hayırlısını versin  :amin: :amin:

amınn edacımm amınn

Rabbım tüm isteyenlerede  versın inş.

tüm hamılelerede hayırlı doğumlar nasip etsın

Balböceği

DİLVİN

fıstık

Nur sayfayı yeni gördüm burdan da tebriklerimi kondurayım  :k06: :k06:

Hayırlı uğurlu olsun sağ salim gelsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Hayyydi kızlar haydiiiii yalnız bırakmayın bizi herkes hamile kalsın ikinciyeeee  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

__nil__

tebrik ederim nur allah kucağına almayı danasip etsin inş sağlıklı hamilellikler dilerim