29 Nisan , 2024, 18:38:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

LA TAHZEN "Nur" arkadaşımız hamile :))))

Başlatan <<AyBüKe>>, 25 Şubat , 2013, 11:23:56

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Nur dün gece söyledi Aselim abla oluyomuş  :nazar:   

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Bekliycem söylemek için diyodu ama bi yandan da çatlarım diyodu  :k06: :k06: 

Test yapmış pozitif çıkmış  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Hayırlısıyla kucağına alır inş. canım arkadaşım  :amin:   :opucuk:

...ŞehzadEfe...

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: hayırlı olsun canım allah kucagınada almayı nasip etsin  :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

kelebegimm

Aaaaa :-ooo :-ooo :-ooo
Hayırlı olsun gözünüz Aydın canım Rabbim saglicakla kucagina almayida nasip etsin :amin: :amin:

]

kuzucuk

HAYIRLI OLSUN CANIM  :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:  :nazar: RABBİM SAĞLICAKLA KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

destina06

burcum

nurummmm :-ooo :-ooo amanınnnnnnnnnn ne güzel bir haber bu maşallahhhhhhhh maşallahhhhhhhhh ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin canım :amin: :opucuk: :nazar: ama senden duymak isterdim :y25: :cildir: :caca: hayın bizden niye saklıyon :y25: :caca: hadi hadi neyse gebeşsin şimdi yüklenmiyeyim sana :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

anaaammmmm nur da mı hamiş  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ben de diyodum bu kız nerelerde,neden girmiyo,demek yoğun bi çalışma temposu içindeymiş  :k06:

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:hayırlı olsun canım sağlıcakla kucagınada almak nasip olsun inşallah :amin: :amin: :amin: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Sır_Çiçegi

hayırlı olsun cnm gözün aydın saglıcakla alırsın inş. kucagına bebeğini  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Bluegirl

:-ooo  :-ooo   :-ooo aboowwww Nuuuurr  :flowers: 
Hatun gözükmüyodu bayadır demekki işleri varmış  ;)
Aselim abla oluyor hee çok sevindim :k06:  :nazar:  :nazar:
Nurum tebrik ederim bacım hayırlı olsun  :flowers:
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş  :amin:

Lă_Tăhzen!

Aman yarabim sabatan beri sifremi dusun dusun anca aklima geldi aybuke konu acicam deyincee bi giriyim dedim hamileyim artikin site lazim olacak doneyim dostlarimin yanina dedim  :k06:

yaa sormayin kizlar hicte ugrasmadim walla nasil oldu nezaman oldu bilmiyorum tamamen supriz oldu bize bugun gittik gorduk supriz yumurtamizi 6 haftalik olmusuz  :nazar: zor da olsa alismaya calisiyorum hiccc beklenmiyodu cunku ama Rabbim nasip etmiss sonsuzz sukur

°•.ℓανιηуα.•°

nurum valla da billa da öyle güzel oldu ki. hem aralarındaki yaş farkı da inanılmaz güzel olacak. canım benim sağ salim inşallah kucağına alacağın günler de gelsin inşallah  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

darısı diğer isteyen tüm arkadaşlarımızın başına  :amin: :amin: :amin: :amin:

ne zaman doğum kız  :k06: ?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun cnm insallah sagliklan al bebisini kucagina  :amin: :nazar: :nazar: ne güzel ikinciyi yapanlar cogaliyo  :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion5: :occasion14: sende sonbahar annesi olcan sanirim  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: