28 Nisan , 2024, 18:15:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

gebelikte iltihap???

Başlatan bhrssyy, 22 Şubat , 2013, 22:26:05

« önceki - sonraki »

bhrssyy

arkadaşlar çok ciddi bi durumum var sağ  bazende sol tarafımda karnımdan kasıklarıma doğru ciddi şekilde sancılarım oluyo ve idrara çıkarkende içimden bişey koparmışcasına ağrı yapıyo doktora gittim kan ve idrar tahlili yapıldı idrar yollarında iltihap varmış ilaçlarımı düzenli olarak kullanıyorum ama bi faydası olmuyo ne olur benim gibi olan varsa yardımcı olun bana ne yapacağımı şaşırmış durumdayım  :cildir:

bhrssyy

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benim 30lu haftalardayken basima gelmisti hem iltihap hemde mikrop vardi buda erken dogum riski yapmisti bende hemen hastaneye yatmistim hergün 3tane antibiotik aliyodum bide cok cok su iciyodum idrarlan ciksin diye sende korkma ilaclarini kullan cok su cay ic ins hemen gecer  :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

bhrssyy

ay inşallah geçer canım bı an önce çünkü artık dayanamıyorum sancılara bide ben haddinden fazla çok su içiyorum hatta doktorum bebeğin suyu fazla dedi ilaçlarımıda düzenli kullanıyorum ama ağrılarım gittikçe şiddetleniyo napıcam bilmiyorum  :dontknow:

nazlıyarim

tatlım çok geçmiş olsun ilaçlarını düzenli alıyorsan biraz daha sık dişini inşallah en kısa zamanda geçer  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

bhrssyy

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 24 Şubat , 2013, 00:05:00
tatlım çok geçmiş olsun ilaçlarını düzenli alıyorsan biraz daha sık dişini inşallah en kısa zamanda geçer  :amin:
:amin: inşallah ablacım saol  :opucuk: