Sıkılıyorum bazen!!!

Başlatan esmerim:)), 19 Şubat , 2013, 19:53:49

« önceki - sonraki »

esmerim:))

Eşimle 3yıllık evlıyız  :amin:  :nazar: Evlenınce baska sehıre geldım.Bır oglumuz var 8 aylık  :amin:  :nazar:
Ama 3yıldır hıc cevre edınemedım hıc arakadasım yok ve kucuk bır sehırde oturuyoruz.Esımın kendı meslegı oldugu ıcın pek gezemıyoruz pazar gunu dahıl ıse gıtmek zorunda kalıyor.Sımdı oglum var Allaha sukur butun gunum onunla gecıyor ama sıkılıyor bazen bunalıyorum hıc tanıdık kımse yok bınadan bı kac kısı var ve hepsı buyuk.Bı tane esımın arkadasının karısı var benımle yasıt cok uzakta ve kayınvalıdesıyle oturuyor sureklı gorusemıyoruz...
Sureklı oglumu alıp dısarı cıkarıyorum hava alsın sıkılmasın dıye ama herzaman olmuyor malum havalar soguk.Bebegım cok kucuk genelde kendı kendıne oyuncaklarıyla oynuyor bazen ben oynatyorum ısımı yapıyorum bazen bılgısayarda zaman gecırıyorum oyle ıste buyuse yavrum konusssa oynamayı ogrense daha cok oynarız..
sıkılıyorum dıyorum annem cok sıkızıyor ama haksızmıyım baska sehır ortamım hıc yok 25yasındayım daha eve kapandım resmen..sızce yanlısmı dusunuyorum

ayy

canım benim emin ol alışacaksın.ben büyükşehirde doğdum büyüdüm çok ta gezentiyimdir hatta sülalede adım SOKAKÇI dır okadar yani.eşimin memlketi ilçe küçük yer buraya tayin çıktıgında çok üzüldüm agladım zırladım boşanmayı bile gecirdim aklımdan ilk bir yıla yakın kötü oldum hatta eşimle b.şehirdeyken yapışık ikiz gibiydik o nerde ben orda hatta kahveye bile gidridk birlikte.burda ise öyle olmuyor hatta eşim kahveye takılıyor çogu zaman.ben başlarda çok üzülüyordum .sonra arkadaş edindimm fazla degil 2 tane .fazlasıda olabilir ama ben çok seiciyimdir arkadas konusunda.neyse 5 .yılımız burada ve ben burayı bırakıp gitmek istemiyorum böyle düşünecegimi söyleseler manyakmısınız derdim ama şimdi buradan ayrılacak olursak çok aglarım :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
bide alışamaya çalışmak gerekir elindekilerle mutlu olmaya bak.zamanla sende alışırsın.düşün benm sıpam bile yok vakit gecirecek.ama kocişim nerdeyse bende onun yanındayım iyiki gelmişim :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
herşey gönlünce olur inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

laracroftt

bızde ılcede yasıoruz aynı dertten muzdarıbım