29 Nisan , 2024, 01:52:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Dua

Başlatan minikkelebek, 18 Şubat , 2013, 18:07:26

« önceki - sonraki »

minikkelebek

Kızlar birşey rica edicem,2. kez dondurulmuş transferim oldu.Perşembe günü test günüm,Artık tutmuştur olacağı varsa ama,70000 Ya Varis okumaya başladım perşembeye kadar daha 9000 tane okuyabildim.Bana yardım edebilecek var mı aranızda?

ayy

inşallah bebişin seninledir kuşum ben okudukça yazacağım :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

nasil okunuyo anlatirsan zamanim olursa bende yardim ederim  :opucuk: insallah bebisin yada bebislerin gelmistir  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

ayy

YAA VARİS ÇEKİYORSUN KUŞUM TESBİH GİBİ  :love9: :love9: :love9: :love9:

minikkelebek

Ya varis diye tesbih çekiyorsun canım perşembeye kadar bitmesi gerekiyor.Ben 9000 tane okudum.1000 tane okudukça yazarsanız çok sevinirim.Allah razı olsun kızlar

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

abdest almak sartmi ben yazarim okudukca insallah kabul olur  :amin:

minikkelebek

canım 70.000 başka bir sitede yazıyordu ama dua sitelerinde her gün 707 yazıyor.20.000 okudum gerisini her gün 707 adet okuyarak tamamlamaya karar verdim eğer hamileysem de başkaları için her gün 707 okumaya devsm edicem.Böyledi daha güzel 20.000 okudum ama beynim uyuştu,böylesi kendime eziyet sevaptan çok günah.Hem böyle kaç tane 70.000 tamamlanmış olur.

makaron

ben 1000 tane okudum. Allah hayırlısını versin.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende 1000 tane okudum Allah kabul etsin  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

naptin cnm eksik varmi duan tamamlandimi test yaptinmi haber et ins bebislerin gelmistir  :amin: :amin:

minikkelebek

22 Şubat , 2013, 17:34:54 #10 Son düzenlenme: 22 Şubat , 2013, 17:37:12 minikkelebek
Kızlaaarrr ben hamileyimmmm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Yarın tekrar test yapılacak değer yükselmiş mi diye,Dün akşam az miktarda kanamam oldu ama kesildi çok şükür,yarına kadar biraz endişeliyim ama çimi rahat tutmaya çalışıyorum,Dua edinnnnn

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: minikkelebek - 22 Şubat , 2013, 17:34:54
Kızlaaarrr ben hamileyimmmm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Yarın tekrar test yapılacak değer yükselmiş mi diye,Dün akşam az miktarda kanamam oldu ama kesildi çok şükür,yarına kadar biraz endişeliyim ama çimi rahat tutmaya çalışıyorum,Dua edinnnnn
ay cokk cok sevindim senin adina sükürler olsun gelmis bebisin yada bebislerin  :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: valla kac gündür aklimdaydin dua ettim hep sana insallah bisey olmaz  :amin: :amin: benim her hamileligimde kanamam oldu cok kiside oluyo sen merak etme Rabbim korur sizi  :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

minikkelebek

Kucucuk bir melekti geldi ve ayni hizla gitti,birakti beni,mahvoldum ben

cigdemcrocus1501

canım geçmiş olsun canını sıkma sen dualara devam et inşallah allahım bırdaha nasip eder.

nazlıyarim

geçmiş olsun canım allahım inşallah daha fazla bekletmeden yollar meleğini  ve sağlıkla kucağına alırsın  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...