Esracım doğuma girdi

Başlatan elfo, 17 Şubat , 2013, 08:52:37

« önceki - sonraki »

elfo

dualarınızı eksik etmeyin. İnş. normal doğum yapacakmış. yarım saate kadar doğumhaneye alacaklarmış.
Elif teyzesi gibi kova burcu olacak  :love9: :love9: :love9:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

bnsroni

Allah kolaylık versin bir avazda kurtarsın inş :amin:

ayşecik85

Allah yardımcısı olsun bir avazda kurtarsın, bebişine kavussun inşaallah  :amin: :amin: :flowers: :flowers:

kelebegimm

Rabbim yardımcısı olsun bir avazda kurtarsın  :amin: :amin:

]

destina06

Esracım Allah sağlıkla kavuştursun birbirinize doğurmuşsundur şimdi çoktan :love9: :love9: mis kokulunu almışsındır kollarına Allah analı babalı büyütsün :amin: :amin: :flowers: :flowers:

Balböceği

Allah bir avazda kurtarsın  :amin:

CAN TANEM

Meleğine coktan kavusmussundur insallah canım Rabbim hayırlı ömürler versin meleğine  :nazar: :love9:

yasemin10

Ayyyyy çok heyecanlı. Minik Zülal demek dünyaya geliyor. İnşallah rahat bir doğum geçirmiştir.

bhrssyy

Allah yardımcıları olsun sağlıkla gelsin zülal prensesimiz  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

elfo

sabah 10 da normal doğumla dünyaya gelmiş prensesimiz.  :love9: :love9: esracığımın maş. hemen sütü gelmiş. hamd olsun herşey yolundaymış. sesi de gayet iyiydi esranın  :nazar:
darısı bekleyen ve isteyen herkesin başına olsun  :amin: :amin: :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

yasemin10

Rabbim ailesi ile birlikte sağlıklı bir ömür nasip etsin. :amin:  :amin:  Elifcim Esra ile konuşursun hayırlı olsun dileklerimi kendisine iletirsin. Darısı hayırlısıyla bizlerin başına

burcum

ALLAH analı babalı büyütsün :amin: :amin: :amin:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
aboooo ben görmemişim bu güzel haberiiiii :director: :director: :director: :director:
esracım kavuşmussuun mis kokulu prensesine maşllah sizeeee :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
rabbim sağlıklı anneciğiyle babacığıyla kocaman ömür versin inşallah zülal prensese :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

asuman1981

ALLAH HAYIRLI Bİ ÖMÜR NASİB ETSİN İNŞ

fıstık

Allah analı babalı büyütsün adıyla yaşasın inşallah  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: