YUMURTLAMA DA YARDIM?

Başlatan cigdemcrocus1501, 14 Şubat , 2013, 14:22:23

« önceki - sonraki »

cigdemcrocus1501

Merhaba kızlar bu ay ovulasyon testi kullandım ama cift cizgiyi (belirgin olarak) daha göremedim bugün 16.günüm.bugün daha bakmadım ama hala yumurtlamamış olabilirmiyim.bu arda gecen ay igne kullandım bu ayda klomen kullanıyorum  reglim de yaklaşık 7-8 gün sürdü normalmi yumurtlamanın uzaması?.bi fikri olan varsa yazssın ltfn.

FİGENN

kaç günde bir adet oluyorsun ?

cigdemcrocus1501

BAZEN 26 BAZEN 28 . GENELDE DÜZENLİDİR

muhribe

ben ovulasyon testinde 19 ve 20. günler yumurtladığımı öğrenmiştim
geç yumurtlayanlardansındır belki sen de

masal12

14 Şubat , 2013, 15:45:00 #4 Son düzenlenme: 14 Şubat , 2013, 15:47:27 masal12
bende senin gibi canım 26 ya da 28 gunde bır oluyorum o testlerden hiç kullanmadım ama doktor kontrollerinde genelde 12-14. günümde falan çatlıyor yumurtam..

inş bugun görürsün çift çizgiyi bol bol çalışın umarım bu ay gelir bebişin :amin:

cigdemcrocus1501

Alıntı yapılan: ●.●PaşaZadem●.● - 14 Şubat , 2013, 15:29:37
ben ovulasyon testinde 19 ve 20. günler yumurtladığımı öğrenmiştim
geç yumurtlayanlardansındır belki sen de
UMARIMKİ GEÇ YUMURTLAMIŞIMDIR.GEÇEN YIL YAPTIĞIMDA 13.GÜN ÇİFT ÇİZGİ ÇIKMISTI YİNE OYLE OLCAK SANDIM .HER AY DEĞİŞİYOR HERALDE.OLMADI PROGESTRON TESTİ YAPIP ÖGRENİCEM HERALDE.

BurcuÇ

bende yardımınızı rıca edıyorum

İlk defa bu ay hıc ılaç kullanmıcam ve yumurtlama testını ılk defa kullanmak ıstıyorum nerden ve hangı markayı temın ettını zbı onerınız varmı

ayşecik85

Alıntı yapılan: crocus1501 - 14 Şubat , 2013, 14:22:23
Merhaba kızlar bu ay ovulasyon testi kullandım ama cift cizgiyi (belirgin olarak) daha göremedim bugün 16.günüm.bugün daha bakmadım ama hala yumurtlamamış olabilirmiyim.bu arda gecen ay igne kullandım bu ayda klomen kullanıyorum  reglim de yaklaşık 7-8 gün sürdü normalmi yumurtlamanın uzaması?.bi fikri olan varsa yazssın ltfn.

günaydın canım
bende klomen ve ovitrelle kullanıyorum ve bu ilaç ve iğneleri kullanırken ovülasyon testi yanlış sonuc verebilir yazıyordu testin üzerinde bu sebepten almadım canım benim bildiğim bu. keşke doktoruna sorsaydın bence dogru cevabı o verebilir canım.

muhribe

burcu ben internetten almıştım biçok online satış sitesinde var
coretest marka
çok da uygun fiyatı
20li paket 20 lira civarıydı o zamanlar

cigdemcrocus1501

Alıntı yapılan: ayşecik85 - 15 Şubat , 2013, 08:54:44

günaydın canım
bende klomen ve ovitrelle kullanıyorum ve bu ilaç ve iğneleri kullanırken ovülasyon testi yanlış sonuc verebilir yazıyordu testin üzerinde bu sebepten almadım canım benim bildiğim bu. keşke doktoruna sorsaydın bence dogru cevabı o verebilir canım.
GÜNAYDIN CNM OYLEMİ OYUZDENMİ HEP NEGATİF ACABA,BİLMİYORUM BOYLE OLUNCADA İLİŞKİYEDE GİRMEK İSTEMİYORUM.NEYSE 21.GÜN YUMURTLAMA TESTİ YAPTIRICAMBAKALIM OLMIŞMU BU AY.BUARDA REGL OLMUŞSUN BOŞVER YENİ AY YENİ BİR ÜMİT BU AYI İYİ DEĞERLENDİR İNŞALLAH BAK İÇTEN SÖYLEDİM BU AY TUTAR NEKADARDIR DENİYOSUN?

cigdemcrocus1501

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 15 Şubat , 2013, 00:27:26
bende yardımınızı rıca edıyorum

İlk defa bu ay hıc ılaç kullanmıcam ve yumurtlama testını ılk defa kullanmak ıstıyorum nerden ve hangı markayı temın ettını zbı onerınız varmı
CANIM İLK BEN BABY SMART ALDIM O COK İYİ OLDUĞUNU BİLİYORUM,SONRA ECZANEDEN ALDIM MARKASINI BİLMİYORUM,ŞİMDİDE GG DEN SİPARİŞ ETTİM YETMEDİĞİ İÇİN.LUBQİCK DİYE BİR MARKA 20 TANESİ 22 TL GEBELİK TESTİDE HEDİYE .DİĞERLERİ PAHALI GELİYOR COK KULLANINCA

Nagis0626

selam arkadaşım ben yeniyim benim yumurtam bazen çatlıyor bazende çatlamıyormuş 2 kere aşı oldum bende ovulasyon testi istiyorum bulamadm bana yardımcı  olabilirmisin nerden aldın netten mi sipariş verdin
rabbim hayırlısı olsun

ayşecik85

Alıntı yapılan: crocus1501 - 15 Şubat , 2013, 14:37:09
Alıntı yapılan: ayşecik85 - 15 Şubat , 2013, 08:54:44

günaydın canım
GÜNAYDIN CNM OYLEMİ OYUZDENMİ HEP NEGATİF ACABA,BİLMİYORUM BOYLE OLUNCADA İLİŞKİYEDE GİRMEK İSTEMİYORUM.NEYSE 21.GÜN YUMURTLAMA TESTİ YAPTIRICAMBAKALIM OLMIŞMU BU AY.BUARDA REGL OLMUŞSUN BOŞVER YENİ AY YENİ BİR ÜMİT BU AYI İYİ DEĞERLENDİR İNŞALLAH BAK İÇTEN SÖYLEDİM BU AY TUTAR NEKADARDIR DENİYOSUN?

teşekkür ederim arkadaşım Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın bir an evvel yavrularımıza kavustursun  :amin: :amin: :amin:

cigdemcrocus1501

Alıntı yapılan: Nagis0626 - 15 Şubat , 2013, 14:49:56
selam arkadaşım ben yeniyim benim yumurtam bazen çatlıyor bazende çatlamıyormuş 2 kere aşı oldum bende ovulasyon testi istiyorum bulamadm bana yardımcı  olabilirmisin nerden aldın netten mi sipariş verdin
SLM CANIM ECZANEDEN ALABİLİRİSİN EN BASİT VEYA GG DEN ALABİLİRASİN İNTERNETTEN.ECZANEDE BİRAZ DAH PAHALI OLUR CÜNKÜ 5 TANESİ 25 TL FLN İNTERNETTE DAH UCUZA GELİYOR