Dogum gunün kutlu olsun tweety0555 :)

Başlatan kelebegimm, 14 Şubat , 2013, 00:07:07

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Dogum gunün kutlu olsun ögretmenim :) nice senelereeee :flowers: :flowers: :flowers:
Esinle ve iki prensinle saglikli, mutlu , huzurlu nice yaslaraa :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
                  :love9: :love9: mutlu yillarr :love9: :love9:

]

Bluegirl

Vaaoovv AŞK kadını özlem   :love9:
Doğum günün kutlu olsun canım  :flowers: :flowers:
Sevdiklerinle nice sağlıklı mutlu senelere  :amin:  :amin:

tweety0555

ay utandirdiniz beni kizlar :-) cok tesekkur ederim ...telden yaziyorum bayaga zor oluyor hepnizi optum.sayfa icin cok tesekkurler

almila__

doğum günün kutluolsun öğretmenimm :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk:
sağlıkla mutlulukla huzurla çocuklarınla eşinle nice nice yıllara inşş :flowers: :flowers: :flowers:

doruk38

doğum günü kutlu olsun .....  :opucuk:  :hello:  :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox:

♣ ђคtเςє ♣

Ozlem ablamm bi yas daha yaslandin nolcak bu boyle :ehi:
Rabbim yavrularinla esinle uzun mutlu saglikli bi omur nasip etsin yuvanizdan huzur eksik olmasin, Nice senelere dogum gunun kutlu olsun

ayy

°•.ℓανιηуα.•°

kız özlem sen sevgileler gününde mi doğdun  :k06: yemin ederim evet sen tam bir aşk kadınısın  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

nice yıllara canım benim... Allah sağlıklı sıhhatli mutlu huzurlu yıllar geçirmeni nasip etsin  :amin:  :flowers: :flowers: :flowers:

tweety0555

ayy coook tesekkur ederımmmm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

hatıce he yaaa 30 dan sonra resmen yıllar atlıyor zıplıyor nasıl gecıyor anlmadım  :'(

oznur ben ask kadınıyım  cok dogru :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

özlemim burdan da kutlayayım  :opucuk:

eşinle ve oğullarınla nice mutlu yıllara  :amin: :love9:

CAN TANEM

Balböceği

Özloşum doğum günçn kutlu olsun bi tanem  :muzz: :love9:

Eşinle sevdiklerine çocuklarıyla nice uzun senelere inşallah  :amin:

Ay bügünde en sevdiğim arkaşlarım doğmuş  :muzz:

laracroftt

EMEL 26

doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı yaşlara  :flowers:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

nazo-58

doğum günün kutluolsun :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk:
sağlıkla mutlulukla huzurla çocuklarınla eşinle nice nice yıllara inşş :flowers: :flowers: :flowers: