2009 YILINDA ANNE OLMAYA HAZIRLANAN ARKİDİŞLER BURAYA

Başlatan ๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑, 17 Temmuz , 2008, 15:41:35

« önceki - sonraki »

mavili

ösgecim bekliyorum canım inşallah iyi haberlerle gelirsin bize :amin: :amin: :amin: :amin:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

BİTANECİK ARKDAŞLARIM ÖZGE GEMEDEN BEN GELDİM ÇOK İYİYİM ALLAHA ŞÜKÜR EŞİM SALI GÜNÜ AMELİYAT OLDU TAM BİR SEVİNŞ GÜNÜ OLDU BENİM İÇİN MÜBAREK KANDİL GECESİNDE RABBİM BENİMDE YÜZÜMÜ GÜLDÜRDÜ EŞİMDE CANLI SPERM BULUNDU ÇOK ŞÜKÜR AMA NASIL AGLADIM BİRBİLSENİZ HASTANE YERİNDEN OYNADI YANİ EŞİM BİR GECE HASTANE DE KALDI BENDE ONLA KALDIM SONRA SABAH KAYINVALDEM GELDI EŞİMİ ONA EMANET ETTİM VE BEN ANNEMLE AMELİYATHANEYE GİTTİM ÇOOK HEYECANLIYCIM KIZLAR TİTRİYORDUM RESMEN NEYSE İÇERİ GİRDİM BENİ SOYDULAR AMLİYAT ELBİSESİ GİYDİRDİLER SONRA HADİ TÜLİN HANIM OPERASYONA BAŞLIYORUZ DEDİLER YATAGA YATTIM AMA NASIL HEYECANLIYIM BİR BİLSENİZ KALBİM DURCAK HEP DUA ETTİM ALLAHIM SEN BANA ONLARI BAGIŞLA DİYE SONRA BENI UYUTTULAR SADECE ŞEYİ HATIRLIYORUM DOKTORUM KAÇ TANE BEBEKİSTİYORSUN DEDİ BENDE İKİZ OLURSA BENIM İÇİN DAHA İYİ DEDIM SONRA BİRDEN SANKI HERYERIM UYUŞTU VE BİR KALKTIM YATAKDA YATIYORUM YUMURTALARIM ALINMIŞ PEK FAZLA SANCIM OLMADI AMA YİNEDE AKŞAM BİRAZ YOGUNDU BU SABAH 10 DA DOKTORUM ARADI BEBEKLERİN BÖLÜNDÜ YARIN 8:30 BURDA OL TRANSFER YAPICAZ YANI İÇİNE KOYUCAZ DEDI NASIL OLDUM BİLİYORMUSUNUZ KALBİM DURDU O AN RABBİM DUALARIMI KABUO ETTİ ŞİMDİ YARIN YÜKLEME VAR 12 GÜN SIRT ÜSTÜ VE HİÇ KALKMAMAK SURETİ İLE YATICAM VE 12 SONRA KAN TESTİYLE GEBELİK TESTİ VE BEN HAMİLE OLCAM KIZLAR ÇOK MUTLUYUM BİLDİGİNİZ GİBİ DEGİL HABERLERİM ŞİMDİLİK BU KADAR TEKRAR YARIN İYİ OLURSAM YAZARIM
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

duru boncuk

canım tülincşm çok sevindim hayatım :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: allah yüzünüzü güldürecek inşallah bu defa ayy kaç tane koyacaklar bakalım ayy desene en fazla 15 gün sonra sende hamileyimmmmm diye bağıracaksın çok güzel bişey bu yaa inan çok sevindim senin adına allah tamamına erdirsin canım dualarım seninle :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

oozge

ya olmas ama sen gelmeden yazmam lasımdı benım yaaaaaaaaaa :sad1: :sad1:
şaka şaka dur okucam sımdık hepsını ben ama ınternetım yoktu oyuzden foruma gıremedım delırdım ıcımde patladım resmen gırıp yazamadım dıye tulınım yaaa
ıslerımı halledeyım gelıcemm uzun uzun konusuruzzz :laughing7:

tubis

işte bu yaa rabbim sen büyüksün. en fazla 15 günümüz kaldı. beraber şafak syıcaz tülinim hazır ol.

ne kadar sevindim anlatamam.  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

transferden sonra hiç mi kalkmıcan nasıl olcak canım. nete felanda mı gelemicen. biz meraktan ölürüz ama yaaaaa :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

oozge

işde geldım burdayım
gec geldım ama geldım sonunda

tulın hep cogul konusuosun ıkızın olck snın ya blıorummm of of super bısy buuuu ama 12 gun napcas bıs meraktan delırırızz.olsun ben ararım senı yıne haberlernı alırım.
safak bölumune yazıyorum sımdık 12 gunu senın safagını sımdıden baslayalım alıstırma olsunn :k06: :k06: :k06: :k06:

mavili

canım benim ne kadar sevindim anlatamam ya çok güzel bir haber bu Allahım bak dogumuma gitmeden alıyorum haberleri yavaş yavaş Allah tamamına erdirsin tülinim

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

TUBİŞCİM ÇOK SAGOL EVE BİZDE SENLE EMOŞ LA SELMA NIN GİBİ ŞAFAK SAYICAZ İNŞ AMA BİZİM ARAMIZDA 4 AY GİBİ BİR ZAMAN OLCAK OLSUN YINEDE GÜZEL OLUCAK EVET BEN YARIN TRANSFERE GİDİYORUM EVET CANIM TRABSFERDEN SONRA 12 GÜN KALKMAMAM LAZIM YANI BEBEKLERIMIN TUTUNMASI İÇİN BAK YİNE ÇOGUL KONUŞTUM HİÇ MELEGİM DEMIYORUM ZATEN MELEKLERIM DİYORUM ÇÜNKÜÜÜÜÜÜÜÜÜ İKİZLERİM OLCAK KALBİME DOGUYOR ANNESININ MELEKLERİ ÖYLE YANI AMA ARASIRA GİREBİLİRSEM GİRERİM KARDEŞİM BİZDE OLCAK ONA YAZDIRIRIIM TUBİŞİM SEN MERAK ETME SAKIN

ÖZGECİM EVET HEP COGUL KONUŞUYORUM NEDENSE HİÇ MELEGİM DEMEK GELMIYORDA MELEKLERİM DEMEK GELIYOR RABBİM GÖNLÜME GÖRE VERSİN İNŞ İKİZ OLSUN BEN BAKARIM KANIMLA CANIMLA BESLERIM ONLARI RAZIYIIM

SELMACIM TŞK EDERİM BEN DE ÇOK SEVİNÇLİYİM EVET SANA DOGUM GİTMEDEN HAMİŞ HABERİMİ VERİRİRİM BÜYÜK İHTİMAL İNŞ SAGOLUN CANIM DUALARINIZ LA HEP HERŞEY YOLUNDA GİTTİ ŞİMDİLİK BY ARTIK KISMETSE GÖRÜŞÜRÜZ BAKALIM
  :k06: :k06: :k06:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

oozge

cnmmm bnmde hep ıkız gecıo ya 2sıde kız olck dıe htta muhabbetımız bıle luodu hatırlıon demı

ah bı olsa bı olsa ozmn ısde gorun sız tulınıııııııı :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

mavili

inşallah Allah gönlüne göre versin canım ikiz süper olur ya çok çok mutlu oldum kardeşine sık sık yazdır seni merakederim ben Allah yardımcın olsun artık haykırmana az kaldı ne göbüşler atcaz burada bebişlerinin şerefine :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

sevda

SÜPERR BİR HABER BUU YAA DEMEK MELEKLERİN GEÇİYORR VE HEP ÖYLE DİYORSUN GÜZELİM ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERİRİ İNŞALLAH GÜZELİM SEN YAT DİNLENN VEE SAKIN HAREKET ETMEE BİZZ SENİN EVDE VE MELEKLERİN İÇİN DUA ETTİĞİNİ BİLİYOR OLUCAZ HATTA SANADA BURDAN SÜREKLİ DUALAR VEE GÜZELLL DİLEKLERDE BULUNUCAZ SEN ASKIN MERAK ETME HERŞEY GÜZEL OLUCAKK... ;) :opucuk: :opucuk: :opucuk:

-Butterfly-

Tulincimmmm  :love9:

Canim benim okurken nasil duygulandim anlatamam sana , Allah'im demek senin  yalvarislarini duydu  :amin: :amin: :amin:  Eminim  cok guzel olacak hersey.. Hem 2 derken 3'uz olmasin  :D Eminim Allah gonlune gore verecek.. Senin icin tum guzel  kalpleriyle  burada dua  edecek bir suru insan var  :amin: :amin:  2008 yili  cok ugurlu geldi bebegi olmayanlara, inan bebek sIKIntisi ceken bir cok arkadasim  2008 de anne olacagim mujdesini verdi ve bir tanesi Emos'la ayni gun dogum yapti  :muzz: :muzz:  Bak Allah'tan umudini kesmemenin  mukafatini alacaksin simdi  :amin:  Eminim meleklerinle  seni dahada  mukafatlandiracak ...

Hersey gonlunce olsun.. Sen buralari merak etme, simdi bebeklerine konsantre olmaya calis ve dr. dediklerini harfiyen uygula guzelimm.  dularimdasinnn  :amin: :amin: :amin: :opucuk:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

TÜLİN CANIM ARKADAŞIM BİLİYORMUSUN BİLMİYORUM BEN SENİ ÇOK SEVİYORUM İNAN ŞİMDİDE SEVİNÇTEN YERİMDE DURAMIYORUMMM   :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:   :hieyt:  :hieyt: CANIM BENİM ALLAH GÜLDÜ YÜZÜMÜZE HEMDE BİR DEĞİL 2 TANE BEBEK GÖNDERECEK SANA NE GÜZELLLL ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR  :amin:  :amin:  :amin: CANIM SEN ŞİMDİ DİNLEN KENDİNİDE FAZLA YORMAA HERŞEY ÇOK GÜZEL OLUCAK.. :opucuk:

tubis

eeeeeeeee

2009 yılında anne olmaya hazırlanan arkidişler nerelerdesiniz bakalım...

tülin ve benden başka kimse yokmu . hadi nerelerdesiniz gelin bakalım. kaynatalım. :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

_belgin_

tulin cok sevindim insll hersey yolunda gider ve hamis haberini aliriz bol bol dinlen kendini hic yorma mutlu haberlerini bekliyoruz insll en yakin zamanda allah banada bu mutlulugu tattirir  :amin: tabi bu istekle yanip tutusan herkese  :amin: