2009 YILINDA ANNE OLMAYA HAZIRLANAN ARKİDİŞLER BURAYA

Başlatan ๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑, 17 Temmuz , 2008, 15:41:35

« önceki - sonraki »

MISIRLI-GELIN

ohh ohh afiyet olsunda ballandira ballandira anlatiniz
hayatimda tursu yemedim canim simdi tursu istedi almanyayin tursusuda tursumuki
bence degildir  pesinizdeyim  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

benim yerimede tubis sen tursu ye emos sende bi bardak tursu suyu ic :cildir:
yoksa :cildir: :cildir: cildircam
«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

tubis

ayy canımmm ben düşünemedim yaaa  tüh ne biliyim canının istyeceğinii.. neyse ben senin yerine ikisinide yaparım  :'( :'( :'( :'( :'( :'(

MISIRLI-GELIN

tesekür ederim canim afiyet olsun sana gercek söyle bir bardak icsen ooooooooohhhhhhhhhh
bebegin kizmi erkek mi dogum nezaman canim

tubis

hnüz cinsşyeti belli değil canım 9+5 haftadayız.  doğumumnda kısmetse  mart yada şubat ayında henğüz doktora hesaplattırmadım.

senin bebeiş ne kadarlık?

MISIRLI-GELIN

benimki 14 haftali ocak ayinda dogum hayirlisiyla benim 12 haftalikken belli oldu erkekmis simdide
oynamaya basladi heralde babasi gibi 7 aylik gelcek neyse tubis allah hepimize kolay dogum nasip etsin canim
birsey sorcam sen geceleri cok wc icin uyaniyormusun ben gece 4 kez falan uyaniyom sence hamilelikle
ilgisi varmi

hmm birde kiz oglan fark etmiyo saglikli olsun yeter

tubis

Allah bağışlasın canım. tabiki kız erkek önemli değil.

canım elbettehamişlikle vardır bir bağlantısı sık tuvalete çıkman normal diye biliyorum ben.   ben gece değilde sabahın erken saatlerinde bir kez uyanyorum tamam. ama şimdilik tabi. ilerde bende sık çıkabilirim çünkü normaldir bu. gün içinde bile sık tuvalete çıkabilisin. çünkü bebek geliştikçe idrar kesesine  baskı yapıyo sanırım

mavili

bende en çok hurma ceviz ve kayısı yedim şimdi de kuru üzüme taktım bakalım nasıl olacak ayrıca ilk hamile oldugum dönemler turşu ve çig köfte manyagı olmuştum ama şimdi yemiyorum turşu tuzlu oldugu için çig köftede acı oldugu için bu dönemlerde kabızlık iyice arttı ve acılı yemememi söylemişti doktorum ama badem fındık felan çok yedim ben hiç unutmuyordum sürekli dolabın başında fare misali yiyodum ama kızım kilo almadı buna ragmen tabi yemek yiyemiyodum ve benim aşırı bulantı kusmam olmuştu ben mayoneze de takmıştım bir ara ekmege mayonez sürüp yiyodum kimine igrenç gelir ama çok canım çekiyordu aslında mayonezi hiç sevmezdim oysaki gecenin bir saati benim en çok istedigim şey kış aylarında kara erik olmuştu ama yoktu şimdi bile anca çıkıyor ama şimdide canım çekmiyor bol bol karpuz yiyorum sadece

MISIRLI-GELIN

MISIRLI-GELIN

selmmacim masallah canim sende cocuk yerine kendini iyi beslemissin vallah bende balik sevmezdim
gecenlerde gece saat 11 falan esime dedimki kalk gezelim yok mok dedi ama canim balik istiyo  dedim ve  ciktik
kermise gittik 3 balik yedim simdi hergün yada haftayin 5 gün kesin balik var evde napim allahdan balkonda
yapiyorum yoksa evede girmem kokudan,

tubis canim benim tursu suyu ve tursu noldu

tubis

maviş ne güsel şeyler aslında o yediklerin.. ela da almıştır onlardan vitaminini sen merak etme.

balıkta çok güsel canım. ama ben daha 1 tane bile yemedim şimdiye kadar... ben balığa hayatta elimi vuramam. etede vuramıyordum zaten evlendikten sonra zorla alıştım. bakalım annem pişiricek bir gün yersem yerim. yoksa balıkla pek aram yoktu benim.

canım turşu suyunu içtim içtim içtim. şimdi de susastırdı şişe şişe su deviriyom. :k06: :k06: :k06:

MISIRLI-GELIN

ohhhh canim benim afiyet olsun inanki bende baliga asla elimi sürmezdim bikere babam getirmis agladim bagirdim asla elimi sürmem dedim
amcam gile gittim babam diyoduki seni alan yandi bananne asla elimi sürmem dedim neyse evlendim allahdan benimki kendi yapardi baligi falan ama simdi
alisitm eeeeeeeeeee canim isteyince kendim yaptim kendisi isteydi

neyyse kizlar ben simdi kaciyorum esim birazdan gelcek dush alcam yemegini isitcam ok birazdan gelirim tekrar tubis iyi suuuuuuuuuuu icmeler canim selmacim az kaldi doguma bacim allah yardimcimiz olsun  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mavili

balık çok faydalı ve haftanın 3 günü yemekte çok fayda var ama benim en çok tiksindigim bu oldu yiyemedim pek onun yerine ceviz ve fındıgı çok yedim tubişim eger yerken mideni bulandırmıyorsa eşine felan yaptır ye çok faydalı gerçekten

mısırlı gelin adın neydi canım ben şuana dek 9 kilo aldım 47 kilo ile başladım ve şuan 56 kiloyum 1 kilo daha zor alırım keşke beslenebilseydim ayrıca 43 kiloydum hamile kalabilmek için 4 kilo alarak 47 oldum çalıştıgım için  beslenemedim pek evdeyken de kızım iyi beslensim diye ne bulduysam yedim anca bu kadar oldu Allahtan evdeyim 4 haftadır az kaldı zaten şunun şurası kıslar kilo sayfasına neden kimse ugramıyor ben şimdi oraya bakacagım

oozge

MISIRLI-GELIN

selam canim ösgee naber evet balik dedim severmisin gel sende ye aksama yine baligim var
selma buyur sende gel herkez davetli aksama  :hungry:

mavili

tamam neden olmasın sen masaya bizim için de yer ayır oh oh akşam yemegini de çıkardık aradan bu sayede ösge hergün birine gitsem hamileligim bitecek :toothy10: