bthcg değerlerim yorumlarmısınız

Başlatan ecem146, 11 Şubat , 2013, 19:31:54

« önceki - sonraki »

ecem146

çok teşekkür ederim hwpinize sonunda bugün doktora gittik ve keseyi gördüm inanılmaz bişey ama 3 tüp deneyen ben normal yollarla hamileyim  :ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi:Allah kalp atışını duymayıda nasip eder inşallah dualarınızda benide anın lütfen

ponçik

Alıntı yapılan: ecem146 - 13 Şubat , 2013, 15:33:26
çok teşekkür ederim hwpinize sonunda bugün doktora gittik ve keseyi gördüm inanılmaz bişey ama 3 tüp deneyen ben normal yollarla hamileyim  :ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi:Allah kalp atışını duymayıda nasip eder inşallah dualarınızda benide anın lütfen

Bir kez daha mucize gerçekleşmiş , Rabbim ol deyince oluyor , inşallah kalp atışlarını da duyarsın gözün aydın  :hello2:

^^MUCİZEMMM^^

slm canım.senin adına çok sevindim yazmadan edemedim.hatırlarmısın bilmem senle geçen sene tamda bu zamanlar konuşuyoduk benim başarısız bi tüp denemem olmuştu seninde birkaç denemen hakkında yarım kalmış gebeliğim var demiştin bende bu senin için bi şans demiştim rahim bir kere hamile kalınca hep hamileleik istermiş demiştim.sanırım eşinin sperm sorunu vardı buna rağmen rabbim göndermiş mucizeni o ol desin yeter.bu arada bende 5.5 aylık hamileyim kızım olucak allah nasip ederse.2.denememde dondurulmuşlarla hamile kaldım.benim vesilem buymuş.nerden nereye 1 senede neler değişmiş.ikimiz için..valla çoooook sevindim.rabbim kucağına almayı nasip etsin canım benim... :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:

almila__

Alıntı yapılan: ecem146 - 13 Şubat , 2013, 15:33:26

canım tam bi mucize meleğinn  :flowers: :flowers: :flowers:
Rabbim sağlıcakla bebişinize kavuşmayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
güzel bi hamilelik geçirirsin inşşşş  :amin: :amin: :amin:
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ecem146

çok teşekkür ederim MUCİZEM haklısın eşimde sorun vardı sperm değeri düşüktü bu senede kasımda başlıcaktık tedaviye ama doktorum ha bire erteledi ilaç kullanıyım diye mart iççin hazırlık yaptık ve kısmet gerek kalmadı artık herşeyi mucize oldu benim için:)))Hamile olmanada çok sevindim ayrıca inşallah sağ salim kucağına alırsın kızını bende görürüm o günleri inşallah

ecem146

hepinize çok teşekkür edrim Rabbim isteyen herkese versin olanlarında sağsalim kucağına almayı nasip etsin

yasemin10

Canım adınıza çok sevindim. Rabbim sağlıcakla kucağına almanızı da nasip etsin  :amin:  :amin:

EMEL 26

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

dgunes

Hamilesin canım darışı başımıza inşallah pazartesi üçüncü denemem benimde...
;)

dgunes

Hamilesin canım darışı başımıza inşallah pazartesi üçüncü denemem benimde...
;)

ecem146

çok teşekkür ederim darısı tüm isteyenlere inşallah