GECE BESLENMESİ

Başlatan merviş86, 07 Şubat , 2013, 03:23:10

« önceki - sonraki »

merviş86

ARKADAŞLAR BENİM BIDILI 3 AYLIK OLDU AKŞAM YATMADAN ÖNCE MAMASINI VERİYORUM SABAHA KADAR BEN KALDIRMASAM YATIYOR ...BIRAKSAM BÜTÜN GECE MAMA ALMADAN UYUR YANİ MAMA İÇİN ACABA GECE UYANDIRMALI MIYIM YOKSA UYANDIRMAMALI MIYIM :dontknow:
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benim kizimda o aylarda bazen bütün gece yatardi  :sleepy1: ben hic kaldirmadim sonucda cok asiri ac olsa kendi uyanirdi  :dontknow:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

muhribe

bence uyandırmak lazım ki zaten kendisi uyanması lazım
3 aylık bebek tüm geceyi tok geçiremez çok sık acıkırlar
benim oğlumun saatleri vardı, tak diye kalkardı  :k06:
olur ki saati geçse ben uyandırır emzirirdim  :icon_thumright:

asya81

Canim henuz cokkucuk sekeri duser vermessen.beni kide uyandirmasam uyurdu ama gece 3 gibi kaldirir verirdim mamasini geri devam ederdi uykuya sen ver uykuya devam ediyorlar yine.gece beslenmesi 9-10aylarda kesilmeli

merviş86

bebeklerinde şekeri düşüyor mu öyle bilmiyordum valla bundan sonra dahada dikkat ederim çok sağoluna arkadaşlar
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

nazo-58

benim oglum aylık olcak 2saatte bir uyanıyor,dk gwcirmiyor:)bu aylarda gece beslenmesi cok önemli ebemiz en az 2_3saatte bir besleyin dedi

merviş86

bizimki mamayla büyüdüğü için acaba diyorum o mu tok tutuyorda bütün gece uyanmıyor anne sütü alan bebekler daha çabuk acıkıyor her halde  ???
NAZAR DUASI

sukeyna

Benim oğlum da iki aylık oldu, çoğunlukla gece 5-6 saat hiç kalkmadan uyuyor, acıksa uyanır bence ama yanlis mı yapıyorum bilemedim bende :dontknow:

asya81

Kizlar genelde 3-4aylik bebekler istisnalar haric uyunmadan uyurlar siz gece 3-4 gibi mutlaka kalkip icirin mamalarini kan şekerleri duser zaten ondan oyle uyurlar.yedirin devam ediyorlar uykuya 6.aydan zaten ota moka uyanacaklar :laughing7:

sukeyna

Kan şekeri yenidogan da önemli diye biliyorum büyüdükçe de devam mı  :icon_scratch: bide ben bebekler büyüdükçe uykuları düzene girer saniyodum, tam tersi mi oluyoo :cildir:

almila__

canım bebiş ilk zamnlar çok yorgun oluyo halıyle uzun yoldan geldı :k06: onun ıçın rahat rahat uyuyor ama sonraaaaa gazıydı diş çıkarmasıydı herşeye uyanıyor en ufak sey duzenınıı bozuyor bıde bebekler duzenı sever derler duzenını bozan en ufak bıseyde huzursuz olur herşeye uyanır