BEBEĞİNE HEM MAMA HEM ANNE SÜTÜ VEREN ANNELER BİR SORUM VAR???

Başlatan merviş86, 06 Şubat , 2013, 20:43:53

« önceki - sonraki »

merviş86

ARKADAŞLAR BEN BEBEĞİME GÜNDE DÖRT DEFA MAMA VERİYORUM SÜTÜM YETERLİ DEĞİL MAALESEF İKİ ÜÇ KEREDE ANNE SÜTÜ BENİM SORUNUM BENİM KIZIM 2-3 GÜN KAKA YAPMIYOR HER SEFERİNDEDE FİTİL ATMAK İSTEMİYORUM BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VARSA BANA YARDIMCI OLABİLİR Mİ ACABA   :-\
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende bi anne sütü vermistim  bi mama arada kaka sorunu oluyodu bizde ama doktorum 4güne kadar normal demisti zaten 4güne kalmadan yapiyodu sonrasinda alisti zaten bi sorun olmamisti
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

asya81

Bende mama annesutuveriyordu. 3.aydan sonra sade mama verdim 8.ayakadar hep kabizdi ilac olan fitin diskilama aliskanligini bozar ustundede yazar.haftada bir kullanilir.zeytin yagi icir bir cay kasigi.her bebekte oluyor bu sorun.

ZéynéP.SimAy

benim kızımda hem mm hem anne sütü alıyor kakasını önceden her gün ypıyodu 15 gündür falan 3 günde 1e 2 günde 1 e düşürdü bu durum normalmiş doktorum söyledi  :icon_thumright:

merviş86

ağlaması falan da yok kabız olsa her halde belli ederdi olmazsa zeytiyağını denerim artık çok sağolun arkadaşlar  :D
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

sukeyna

Benim doktorum mamasına bir çay kasığı zeytinyağı koy dedi gercekten ise yarıyor tavsiye ederim, bide bitkisel bi şurup varmış doktor veriyormuş arkadasım çok iyi geldi dedi olmazsa kendi doktoruna sorarsın bu surubu :icon_thumright: