bebeğim ateşlendi grip olmuş :(

Başlatan __nil__, 04 Şubat , 2013, 21:03:56

« önceki - sonraki »

__nil__

Ben 2 gündür çok hastayım üşütmüşüm öksürük ve göğüsümde sırtımda batıo nefes alırken  ateşlendim filan derken

Bebeğimde dün gece ateşlendi bugün hala ateşi dinmedi dr a götürdük grip başlangıcı dedi.sadece calpol ve ibufen ver dedi.ama genede ateşi düşmüo bebeğim bütün gün uyudu kafasını kaldıramıo gözünü açıo baygın duruo soora gene uyuyo aptamilden başka bişi yemio.

bende adet olmadım adetimde gecikti onada kafam takılıo onunda sıkıntısı var off kötüyüm yani özetle

çocuğum iyi olsun yine kahkahalarla yaramazlık yapsın yeter bana

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gecmis olsun cnm insallah iyi olur  :amin: ecrinde hasta dünden beri burnu akiyo  :-\ :-\ miz miz hep agliyo  :sad1:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

nazo-58

cok gecmiş olsun canım bizde aynıydık atesimiz yoktu onun yerine kulagı iltihap olmuştu bizede peditus surup ve antibiyotik verdi cok şükür gecti ama ben hala öksürüyorum inş sizde iyileşirsiniz Rabbim yavrularımızın yüzünden gülümsemeyi eksik etmesin inşallah

asya81

Gecmisler olsun canim.benim kizda40-41 dere e ateslenmisti ibufen verdirdi doktor 6 saate bir atesicin vermedigim an yine 40 oluyordu.antibiyotikte verdi buda surekli uyku yapiyordu.insallah hemen iyi olr kuzu  :amin:

laracroftt

gecmıs olsun nilcim
Grıp olunca 4.ayından berı pedıtus kullanıoruz asyaya
Atesı cıkarsa da calpol
Ama gercekten pedıtus tek ılacı grıbın

__nil__

çok teşekkür ederim rabbime emanet tüm kuzular.dr şimdilik grip ilacı vermicam önceliğimiz ateşi durdurmak dedi.en son 12 gibi verdim ibufen şükür gece ateşlenmedi.ama genede ya ateşi çıkar die de gözüme uyku girmedi.

bende o kadar kkötü öksürüyorum ki bebeğimle aynı odada da uyuyamıyorum öksürüğümden uaynıcak diye.
öksürüğü geçirmek için ne yapmak gerelir ya bal zencefil yiyorum etki etmio başka yöntem bilen varmı?

GELSQMİNQ

CANIMM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ASELDE GEÇENLERDE ÇOK HASTALANDI 4 GÜN 40.7 DERECE ATEŞLE TANDI BRONŞİT OLMUŞTU 5. GÜN BAKTIK HALA ATEŞİ DÜŞMEDİ DOKTORA GİDECEKTİK TEKRAR ECZACI ARKADAŞIM VAR DEDİKİ BEBEKLERİN ATEŞLERİ BAZEN TEK ŞURUBLA DÜŞMÜYOR DOLVEN VERDİ 4 ER SAAT ARAYLA BİR DOLVEN BİR CALPOL VERDİM KUZUM RAHATLADI AKLINDA BULUNSUN CANIM DOLVENİDE EKSİK ETME EVİNDEN ATEŞİ DÜŞMEZSE DOLVEN VER SIRASI İLE

__nil__

durunun ateşi geçti şükür ama öksürmeye başladı kendi dr umuza götürücez bugün inş daha da artmaz yaa

minis33

ne kadar sürede geçti nil hanım öksürü cumartesi sabah öksürü ile uyandım kızımın pazar baya kötüledi peditus şurup veriyorum 3 kere günde dr doğal yollarla atlatmaya bakın dedi ıhlamur bal filan veriyorum. inşallah uzun sürmez