27 Nisan , 2024, 08:37:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İzmir veya Aydın'da Aşılama İçin Önerebileceğiniz Hastane Var mı ?

Başlatan ayşecik85, 03 Şubat , 2013, 12:42:31

« önceki - sonraki »

ayşecik85

selam kızlar bi arkadaş için soruyorum. Eşinde problem varmış ve çok kafaya takıyorlar aşılama yapmaya karar vermişler ama herkes bişey dediği için karar verememişler, yardımcı olursanız bi de fiyat da yazarsanız sevinirim..

ayy

smyrna  sanırım adı buydu ayşecim.eşimin ürologu bunu önermişti.ama biz tercihimizi bursadan yana kullanmayı tercih etmiştik.inşallah arkadaşın ilk denemesinde kavusur meleğine :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ayşecik85

canım benim teşekkür ederim evet o hastane :) bende gitmiştim görüşmeye ama biraz pahalı sanki, oldugum ameliyat için orası 1500tl istedi ben aynı ameliyatı 500tl ye başka özel hastanede yaptırdım,

ayy

ayşecim öyleyse baya fark varmış .
biz hiç görüşmedik aramadık bile.
eşimin sonuçlarını ürolog görünce gidip başka yere para kaptırmayın burda tüp yaptırın demiş bide dr ismi vermişti ama aklımda yok eşimde hatırlayamadı :dontknow:  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

ayşecik85

biz bikaç kere görüştük bayan doktorlar var canım, arkadaşta büyük ihtimalle oraya gidebilir genel itibarıyla o hastaneyi öneriyorlar, inşaallah hamile oluruz da böyle merkezlere gerek kalmaz. Ben de tüpbebek için orayı düşündüm bakalım inşaallah gerek kalmaz.

ayy

inşallah gerek kalmaz ayşecim tedavisiz gelir eşşoleşekler :amin: :amin: :amin: :ehi: :ehi: :ehi:
ayşecim ben eger benim sıpalar yaza kadar kendi gönülleriyle gelmezlerse.bursa acıbademde şahin beye yaptırcagım.şahin beyle ilk muanemi olmuştum gerekli herşeyide konuşmuştuk bana çok güven verdi konuşmasıyla hal ve hareketleriyle.üstelik hastaneyide sevdim.
eger yegenimin kazsı olmasydı kasımda yaptıracaktık ama kısmet olmadı :ehi:.herşeyde hyaır vardır tabi :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayşecik85

inşaalah gerek kalmaz canım, biliyo musun belli bi tarih koyup o zaman tüpbebek yaptıracagız diyenler  ona gerek kalmadan hamile kalıyorlar, çünkü vucüt ve psikoloji rahatlıyor inşaallah sen de öyle olursun canım benim

bi gelsin sıpalar poposuna poposuna vurcam ve ısırıcamm  :hieyt: :hieyt:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin:
ne poposu kız kafalarını kırcam önceliklee bizi bukadar bekettikleri için :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: ahanda böyle   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kuzum ya rahatlayamadıkki gecen aya kadar rahattık ama kür ve macuna başlayınca eşim için ,illa aklında oluyor.ama tabi şu rahatlık var dediğin gibi.nasılsa tüp olacak gelriese gelir gelmezse tedaviye başlıcaz diye düşünü insan :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayşecik85

kıyamazsın canım ya kafasını kırmaya  :aferin:   öper öper koklarız

ne kadar rahat olalım desek de maalesef olamıyoruz bi becerebilsek rahat olmayı  :amin: :amin:

ayy

yok valla canıma okudular bende bak böyle karşılıcam onları :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:  yaaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayşecik85

yeter ki gelsinler bir an önce döve seve karşılarız bi şekilde    :violent1: :aferin: :violent1: :aferin: :violent1:

__nil__

smyrnayı hiç ama hiç tavsiye etmem ben orda tüp bebek yaptırmıştım bedava olsa gitmeyin derim berbat biryer