vee meleğim artık evimizde. benim kızım da acele ettti:)))

Başlatan nescafe, 02 Şubat , 2013, 12:32:13

« önceki - sonraki »

nescafe

merhaba arkadaşlarrr. kızım şu an evimizde kollarımda yanımdaa anlatılmaz değişik bir duyguu bunu ben mi yaptım diyor insan.
kısaca hikayemizi anlatayım size.
biliyorsunuz ben pıhtılaşmadan dolayı iğne kullanıyordum ve doktor sürekli suyun az suyun az diyordu bana.
en son 28 ocakta kontrolümüz vardı bebeğimin kafası hep yukarıdaydı hamilelik boyunca ve suyumuz yine azdı.
ertesi gün 29 ocakta salı günü tekrar kontrole gittim doktor iğneyi bırak ve cuma günü seni doğuma alalım dedi ama bu arada sadece tuvalete kalk ve sürekli sol tarafına yat kanaman olursa hemen gel bekleme dedi. biz de evimize geldik ben sürekli yatar halde :)))
cuma doğum olacak diye perşembeden evi temizletmek için kadın geldi annem varr ama bende de bir tuhaflık var. tuvalete gittiğimde bir de ne göreyim kanamam başlamış. hemen eşimi uyandırdım valizimizi alıp apar topar hastaneye gittik doktor baktıııı ve hiç suyun kalmamış hemen doğuma dedi. yatışımızı yaptık serumlar falan derkeeennn herkes geldi hastaneye saat 3te doğuma girdimm bu arada clexane kullandığım için genel anestez aldım ki ben de genel anestezi istiyordum. benm uyanmam biraz sıkıntılı oldu nefes almakta çok zorlandım ama allahıma şükürler olsun çok kolay ayağa kalktım.
allahıma şükürler olsun ki bu yolda bizi tamamına erdirdi ve şimdi evimizdeyizzz. tek sorunumuz sütüm hala gelmedi ve bebeğim mama alıyor. buna da şükür sağlığı yerinde yaa. ne olur dua edin bir an önce sütüm de gelsin. allah tüm bebek isteyenlere nasip etsin. hamile arkadaşlarıma da yardımcı olsun. bu arada narkozu alırken de bebek bekleyen arkadaşlarım için dua ettim rabbim kabul etsin inşallahhh. :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

asya81

Canim gozun aydin :nazar: simdi mis gibi kokuyordur miniciktir :love9: gulu gule buyut bolsutlu gazsis olun :amin:
Erken dogum yapmissin endiselenme olucak sutun sen varsa pompan sag ilk sutasi gibidir sari olur degerlidir emme zor ise sag gelecek sut

destina06

:flowers: :flowers: :flowers: canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün :amin: :amin:Bol sütlü günlerin olsun  :amin:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
gözün aydın canım.Allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

_inci_tanem_

Gözün aydın canım ALLAH analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

Sütün en kısa sürede gelir inşallah  :amin: :amin:

Bizimde bir aksilik çıkmazsa haftaya cumartesi doğum bende sağ salim hayırlsııyla kavuşurum kuzuma inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gözünaydin cnm gecmis olsun sanada  :opucuk: :opucuk: insallah sütün gelir bebisini emzirirsin  :amin: :love9: :nazar: :nazar: son zamanlarda gelen bebislerin hepsi aceleci  :k06: :k06: benim cadida dahil   :k06: ama olsun hemen büyürler  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Balböceği

Gözün Aydın olsun canım, Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin.  :amin: :love9:

burcum

nescafe

çok çokk teşekkür ederim arkadaşlarr allah hepinizden azı olsun.

almila__

ALLAH analı babalı hayırla sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşşşş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

41 kereeeeeee :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

fıstık

Hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

yasemin10

Gözün aydın canım. Rabbim yavruna sizinle birlikte sağlıklı uzun ömürler nasip etsin  :amin:  :amin:  İnşallah sütün de gelmiştir.

nazlıyarim

maşallah canım allahım sizlere bağışlasın hayırlı evlat eylesin  :opucuk:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

laracroftt

senı takıp edıodum arkadasım dogurdun demek,hayırlı olsun :)
Allah analı babalı buyutsun
Sana gazsız ve bol sutlu gunler dılıyorum
Gule gule buyut bebegını
Sutunde gelır canım merak etme, sezeryanlılarda gec gelıo bıraz

esracım

canım tebrik ederim seni  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Allah ım kızına uzun güzel mutlu sağlıklı ömürler versin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: