Ana kucağı almalı miyim Yada hangisini almalıyım ?

Başlatan sukeyna, 01 Şubat , 2013, 13:13:12

« önceki - sonraki »

sukeyna

Bebegim hep beşiğinde ve dolayısıyla yatak odasında uyumak orunda kalıyor, ben istiyorum ki gun icinde salonda yanımda olsun, bu yüzden brigt stars in bi ana kucağını aldım ama sırtı ayarlanmiyor ve cocuk dik kalıyor bana cok sağlıklı gibi gelmedi , nasıl bi ana kucağı tercih etmeliyim :dontknow:

oslem0320

bence oto koltukları var ya ondan al hem sallayabiliyosunda. bi de ben salona yorganı iki kat yapıp seriyorum bebek yorganını tabi onun üstünde de uyuyo bazen ama oto koltuğu olan ana kucakları çok işimi görüyor.

muhribe

oğlum 17 aylık hala kullanıyoruz ana kucağını.. arkadaşın dediği gibi arabada oto koltuğu olarak da kullanılıyor küçükken..
öğlenleri koyuyoruz ana kucağına, onda sallayıp uyutuyoruz.. çok işimizi gördü, mutlaka al derim

laracroftt

bende hep krafın dondy besıgını kullandım,ay resmen hayatımı kurtardı. Muzıgı var, kendı kendıne sallanıo elektrıklı
Uzaktan kumandası,sırt ayarı,emnıyet kemerı var. Buyuyunce mama sandalyesı Oluyor. Super bısey,kesınlıkle tavsıye ederım. Bu sıtede satan bı arkadas var almak ıstersen sıfırları 450cıvarı,ama ıkıncı elı daha uygun tabıı

sukeyna

Alıntı yapılan: oslem0320 - 03 Şubat , 2013, 11:03:32
bence oto koltukları var ya ondan al hem sallayabiliyosunda. bi de ben salona yorganı iki kat yapıp seriyorum bebek yorganını tabi onun üstünde de uyuyo bazen ama oto koltuğu olan ana kucakları çok işimi görüyor.

Canım pusetten bahsediyorsun dimi? Hani bebek arabasına takılandan, o var bende zaten ama bebegim henüz 20 günlük ve icinde iki büklüm kalıyor gibi geliyor bana  ::)

muhribe

o sorun her modelde var canım
ben minik yastıklar almıştım yumuşacık
bel kısmına koyuyordum bi tane
böylece destek yapıyor içinde gömülmüyor bebek
hala yastık koyuyorum hem bel hem sırt bölgesine  :icon_thumright:

sukeyna

Alıntı yapılan: ●.●PaşaZadem●.● - 03 Şubat , 2013, 14:43:10
o sorun her modelde var canım
ben minik yastıklar almıştım yumuşacık
bel kısmına koyuyordum bi tane
böylece destek yapıyor içinde gömülmüyor bebek