diş derdi yedi bitirdi bizi yaaa :(

Başlatan __nil__, 31 Ocak , 2013, 18:47:00

« önceki - sonraki »

__nil__

arkadaşlar yaa  b ir diş bitiyor sıkıntı stres iştahsızlık huzursuzluk uykusuzluk derken hoop 2-3 gün rahat sonra yine aynı dert napacağımı bilemiyorum bazen.ne zsaman rahata ericez böyle uyku düzeni bile kalmadı bebeğimin.7

bu süreci nasıl atlattınız

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

insallah disi patlarda rahat uyur duru bebecik  :amin: :amin: :opucuk: ben ecrinde alt disleri nasil cikti anlamadim bile ama üst dislerinden cok cektim 2ay filan hep huzursuzdu geceleri hep aglardi  :sad1: krem sürerdim hep disine rahatlardi eline havuc filan ver soguk olsun rahatlatir  :opucuk:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ha bide en büyük kurtaricim agri kesici fitildi  :k06: cok aglayinca koyardim fitili sabaha kadar uyurduk  :sleepy1:

__nil__

jel sorsam dr a verirmi acaba faydası olurmu

bende çk ağlayınca ağrı kesici veriyorum sonra rahatlıyor ama süreklide ila. verememki devamlı böyle.bizxmde üst dişler çıkçak sanırım

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Ocak , 2013, 19:15:17
jel sorsam dr a verirmi acaba faydası olurmu

bende çk ağlayınca ağrı kesici veriyorum sonra rahatlıyor ama süreklide ila. verememki devamlı böyle.bizxmde üst dişler çıkçak sanırım
valla aslinda doktorun cokttan demesi lazimdi yoksa nasil aci ceksin durmadan  :dontknow: ben hergün kac kere kullandim hic bi zarari yok bence hemen al  :opucuk: üst disler gercekten zor iri olduklari icin herhalde  :k06:

ayy

kuzum dr u beklemene gerek yok eczanen de verir bişey olmaz :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 31 Ocak , 2013, 19:19:42
kuzum dr u beklemene gerek yok eczanen de verir bişey olmaz :opucuk: :opucuk:
aynen recetesiz heryerden aliniyo büyük marketlerde bile var

laracroftt

nilcim canım gecmıs olsun oncelıkle

Dıs problemı hepımızde var. Dentınox jel gercekten kurtarıcı. Sanırım anason var ıcınde kokusu oyle,hemen rahatlatıyor
Bıde fıtıl yerıne surup verırsen daha ıyı olur. Fıtıl son care dıyor doktorlar. Dolven verdı dr. Bıze. Agrıkesıcı. Baktım cok huysuz 1olcek verıyorum 10dk ıcınde uykuya dalıyor

Dıs kasıyıcıları sevmıyolar nedense,ıvır zıvırla kasımayı tercıh edıolar. Ben sılıkon kasıgını verıorum,evırıp cevırıp onla bayagı bı oynuyo

2yasına kadar bır fııl cekıcez,allah tum annelere sabır,guc versın :amin:

asya81

Canim malesef bizde oyleyiz :cildir: ve 20 dis tamamlana kadar da bole gitcek :cildir: azilari dusunemiyorum :cildir:
Doktor 6 saate bir ibufen ver dedi ben bir kez veriyordum simdi onuda vermiyorum cook zor durumda belki ilac neticede
Dentinox bende etki yapmadi
Reklamda gordum bi jel onu denicem

muhribe

ben diş ağrısında pek ilaç verme taraftarı değilim, sonuçta kimyasal ve zararı olur mu bilemiyoruz  :dontknow:
dentinox kullanmaya çalıştım ama benim ufaklık yalayıp yutuyor jeli  :k06:
eğer diş ateş yaparsa calpol veriyorum, ağrıyı da kesiyor ateşi de düşürüyor  :amin:
doktorum diş ağrısında en iyi yöntem çocuğun dikkatini dağıtmak, oyunla ağrıyı unutturmak demişti
başarabilirseniz çok işe yarıyor gerçekten
ha bir de emziriyorsanız çok faydasını görürsünüz
emerken ağrıları diniyor kuzuların  :icon_thumright:

asya81

Ah ben emzirmiyorum :cildir:  gunduz oyaliyorum da geceler yarim oldu anam anam garibem :cildir: :toothy10:

__nil__

şu dentinox jeli bende bir deneyeyim bende çok zorda kalırsam calpol veriodum.inş faydası olur jellerin.

duruda diş kaşıyıcıları kullanmıo ne bulsa ağzında hemde öyle bir bastırıo ki damaklarından katır kutur ses gelio içim gidio..7

dün gece yine hiç uyumadım bütün gece inledi ağladı huzursuzdu uykuya dalamadı.gece biberonla mama veriyorum biberonu bile emerken bile dişini kaşıyor

asya81

Benim kiz ilk kullandigimda kustu dentinox surunce disine midesini bulandirdi tadi kotu :igrenc: sonradan alisti kendi sur diye getirip elime veriyor :toothy10: bi marka daha cikmis onu denicem dentinox kesmiyo artik bizi

Balböceği

Allah yardım etsin, zor vallahi bizde ateşli grip, öksürük olurduk hep  :honk:

Şükür bittiğe kurtulduk  :amin: darısı size  :amin:

__nil__

inş edacım ya ama daha .çook var bizee