28 Nisan , 2024, 14:26:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Huysuz,huzursuz çocuk...

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 31 Ocak , 2013, 08:55:40

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: ●.●PaşaZadem●.● - 31 Ocak , 2013, 10:35:52
adilecim senin kızdan korkuyorum  :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10:Canim bende oyle ama kkorkunun ecele faydasi yok :toothy10:

muhribe

:opucuk: üzülme canım ya
efe'min derdi değil sendeki  :sad1: daraldın, bunaldın..
seni en iyi ben anlarım, aynı şeyleri yaşıyoruz  :-\

...ŞehzadEfe...

huzur istiyorum eltişim belkide dediğin gibi birazda benim de bunalımlarım uykusuzluğum yorgunluklarım var.
tatil iyi gelir aslında tatilede ihtiyacım var
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

asya81

Benimki tuvalet kagitlarini aciyorasamiyorum simdi.ne bulsa kulozete veya cope atiyor.cop karistirir oldum :toothy10: emzigini klozete mause yi cope atmis nasil aradim sormayin.sikiliyor sanirim aksama kadar cilkim cikiyor bide yasli biri bakamaz benimkine oldurur iki gunde :toothy10:

muhribe

kafanı dinlemeye ihtiyacın var,
evde bi nefes almaya ihtiyacın var,
biraz huzura, sakinliğe, dertsizliğe ihtiyacın var..
tıpkı benim olduğu gibi  :sad1:
gerçi benim valide geleli beri daha iyiyim, annemle çok daha zormuş onu anlıyorum  :dontknow:
validen bikaç günlüğüne diğer çocuklarına gitmez mi? hem ona da değişiklik olur  :dontknow:

asya81

Gercekten senin kafa dinlemeye ihtiyacin var benimde esim iki dakika oyalamaz dinleneyim.banyo bile yapamiyorum yirtiyo kendini dusakabinin diger kisminda cik diye :-ooo senin bide valide kaliyordmi oda etkiler insani aksamlari valide ilgilenmiyormu gece mesela uyandi diyelim efe ben uyutayim dmiormu cunku asil senin gece dilenme ihtiyacin var

...ŞehzadEfe...

geceleri vermiyorum efeyi gündüz beraber degiliz bari gece beraber olayım diyorum zaten oda gelmez istemez dinleneyim yoruluyorum der sorsan hiç uyumuyor hep efenin sesini duyuyor ama ben bazen horladığını duyuyorum  :k06: :k06:

eltişim sence gidermi oturmaya gidiyorda hemen geliyor eve eskiden gidermi şimdi hiç gitimyor kalmıyor git de denmezki  :dontknow: :dontknow:

kelebegimm

kizlar size cok uzuldum cocuklar ozluyo siz yorgun oluyosunuzz
gunduz calis git yemek yap evi toparla cocukla ilgilen gece uyuma gercekden cok zor ben evde oldugum hale mahvaliyorum gece uyuyamayinca
ama varya cok guldum sebeklere yaaaaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kapinin altina parmaklari sokmak felan ayy hayal ettim bi an yerimm ben onlariiiiiiiii :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:
bu arada adile seninki daha komikkk :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
dusa kabinin obur tarafinda kendini yirtan bi cocuk icerde yikanan annee :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

]

asya81

:toothy10:He bacim bide cibil gordumu guluyor vucutumu begenmedi sanirim :toothy10:

kelebegimm

Alıntı yapılan: asya81 - 31 Ocak , 2013, 11:37:25
:toothy10:He bacim bide cibil gordumu guluyor vucutumu begenmedi sanirim :toothy10:
hahah ayy ne guldum yaa iyi geldi sabah sabahhhh :ehi: :ehi:
ama herseye ramen o kadar tatliki bebelerinizzzzzz
benim oglumda efe yigit ve sarper abisine benzer insallahh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

]

muhribe

eltişim bunu kendisi düşünmeli aslında, biraz soluk vermeli size, ama anlayışlı insan olması lazım tabi  :-\
ya da görümcenin veya diğer eltinin biraz seni düşünmesi lazım, empati yapmaları lazım ama ne boş hayaller benimkisi di mi  :-\

asya81

Alıntı yapılan: ...ŞehzadEfe... - 31 Ocak , 2013, 11:35:39
geceleri vermiyorum efeyi gündüz beraber degiliz bari gece beraber olayım diyorum zaten oda gelmez istemez dinleneyim yoruluyorum der sorsan hiç uyumuyor hep efenin sesini duyuyor ama ben bazen horladığını duyuyorum  :k06: :k06:

eltişim sence gidermi oturmaya gidiyorda hemen geliyor eve eskiden gidermi şimdi hiç gitimyor kalmıyor git de denmezki  :dontknow: :dontknow:
:toothy10:Uyumuyormus vah zavalli :toothy10:
Keske gitse inan senin yerinnde olsam valide yorardi beni :cildir: herseyi birak bi gram anlayis yok yahu.bi haftasonu gitse bakalim nasil olacak.

muhribe

ayşenurum  :opucuk:
küçüklükleri ayrı bal, ama büyüdükçe daha ballanıyorlar  :love9:

...ŞehzadEfe...

:opucuk: :opucuk: :opucuk: ayşenurum valla neler yapıyorlar ben hep diyorum biz çocukken bu kadar akıllı degilizdir diye evde oyle seyler yapıyorki aklım duruyor şimdi kapıda bekliyordur beni anne anne diye saat yaklaşınca kapıya dikiliyor velet

asya81

Alıntı yapılan: kelebegimm - 31 Ocak , 2013, 11:39:27
Alıntı yapılan: asya81 - 31 Ocak , 2013, 11:37:25
hahah ayy ne guldum yaa iyi geldi sabah sabahhhh :ehi: :ehi:
ama herseye ramen o kadar tatliki bebelerinizzzzzz
benim oglumda efe yigit ve sarper abisine benzer insallahh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Oyle canim allah saglik versin bebelerimize oyle boyle buyuyecekler bazisi zor olabiliyor.ama bi bakmisiz buyumus bize cemkiriyorlar :ehi:  :toothy10: hayirlievlat olsunlar :amin: