28 Nisan , 2024, 03:31:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEĞİM SÜREKLİ IKINIYOR

Başlatan gamze1987, 28 Ocak , 2013, 15:08:22

« önceki - sonraki »

gamze1987

MERHABA KIZLAR BEBEĞİM 1 AYLIK IKINIYOR VE KIZARIYOR BAZEN İNLİYOR EN ÇOKTA SABAHA KARŞI BU SORUNLA KARŞILAŞAN VAR MI

muhribe

tipik kolik canım gaz sancısı çekiyor kuzucuk
bir süre böyle devam edecek, karnına masaj yap, yediklerine dikkat et üşütme bebişi
doktorundan gaz damlası isteyebilirsin
zamanla geçecek annesi

gamze1987

ÖNERDİĞİN HERHANGİ BİR DAMLA VAR MI NE ZAMAN GEÇER

muhribe

biz önce zinco kullandık faydasını görmedik sonra sab simplex verdi doktorumuz o daha iyi geldi
gazların tamamen bitmesi 4 ayı falan buldu ama erkek bebekler kızlara göre daha gazlı oluyor senin kızının çok uzun sürmez inş  :amin:
baklagil fazla yeme, pişmemiş soğandan uzak dur, soğuk ve gazlı içecekler içme, ayaklarını üşütme
kızın için de karnına bebe yağıyla masaj yapabilirsin, dizine yüz üstü yatırıp sırtını sıvazlayabilirsin, bacaklarını karnına doğru hafif ittirip gazını çıkarmasına yardımcı olabilirsin
kendin papatya ve kimyon çayı içebilirsin sütünden bebeğe de geçer rahatlatır
aklıma daha gelirse yazarım  :opucuk:

gamze1987

MAŞALLAH SEN BAYAĞI DENEYİMLİSİN BU KONUDA :) BEBEK BAKMAK GERÇEKTEN ZOR :)

muhribe

bi tane büyütüyorum canım Allah bağışlarsa  :amin:
zamanla öğreneceksin canım, ilk zamanlar zorlanıyor insan ama sonra alışıyorsun

Esmaa

Alıntı yapılan: gamze1987 - 28 Ocak , 2013, 15:08:22
MERHABA KIZLAR BEBEĞİM 1 AYLIK IKINIYOR VE KIZARIYOR BAZEN İNLİYOR EN ÇOKTA SABAHA KARŞI BU SORUNLA KARŞILAŞAN VAR MI
Bir an kendim aklıma geldim ALLAH yardımcın olsun ne yaparsan yap tamamen geçmiyor 3-4 ayı doldurması gerekiyor . Bir haftadır rahatız çok şükür.Umarım en kısa sürede geçer:amin:

laracroftt

4ay cektık bızde canım
Bifıform kullandım ben,10gun kullanıp 20gun ara verıosun. Ama cok faydasını gordum. Zınco ıse yaramadı.
Betusumun dedıklerıne aynen katılıorum. Bu yaptıklarımız en aza ındırır ama tamamen bagırsaklarının gelısmesı ıcın 4ay beklemek zorundasın.