Elfo yani elifin doğum günü

Başlatan melek100lü, 26 Ocak , 2013, 10:47:15

« önceki - sonraki »

melek100lü

:occasion16: doğum günün kutlu olsun arkadaşım  :occasion16:

Rabbim gözünde gönlünde nevarsa hakkında hayırlı eylesin :amin: :amin: :amin:  Eşinle oğluşunla ve tüm sevdiklerinle nice seneler  :amin: :amin: :amin:

ayy

MUTLU YILLAR ELİFİM SENEYE PAŞANLA KUTLARSINIZ İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin:
HEP MUTLU OL İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

MELEĞİM BUDA SANA :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
BUDA PAŞAMA :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9:

bnsroni

Sevdiklerinle nice mutlu yaşların olsun  :amin:
:nazar: :nazar: :nazar:
Seneye bebişinle kutlamak nasip olsun inş :amin:

Balböceği

Doğum günün kutlu olsun canım  :opucuk:

kelebegimm

Dogum gunün kutlu olsun canim :flowers: :flowers:
Saglikli, mutlu, huzurlu, nice senelere ailenle birlkte :flowers: :flowers:

]

elfo

kızlar Allah razı olsun  :amin: meleğim içimden geçti biliyo musun belki taa bir ay önceden meleğim benim doğum günümü kutlar dedim. doğum günümde çok rahatsızdım hatta arkadaşın biri telefonla aradı rahatsızlığımdan açamadım ve ona dönene kadar neden aradığını tahmin bile edemedim. doğum günüm olduğunu unutmuşum rahatsızlığımdan.
Rabbim hepimizin gönlündekini en güzel şekilde nasip etsin. dualarınız için çok sağolun. inş. bi sonraki seneye çocuk isteyen arkadaşlarımız bebeklerine kavuşmuş olsun  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

°•.ℓανιηуα.•°

elifçim nice nice yıllara canım benim....  :opucuk: :love9:

geç oldu acık ama  :suclu:

destina06

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: canım doğum günün kutlu olsun Allah güzel ömürler nasip etsin :amin: :amin:

ayy

yafff ocakta kutlamıştık yanlışmı oldukiii :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

elfo

yok doğru ayşecim. 26 ocak doğum günüm. ben rahatsızlığımdan dolayı girememiştim geç gördüm
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.