DOĞUMDA BEBEĞİMİ KAYBETTİM

Başlatan _nilgun_, 24 Ocak , 2013, 15:17:35

« önceki - sonraki »

destina06

canım çok zor bir süreç elbette zaman alacak tekrar her şeyin yola girmesi.Hiçbir acı sonsuza kadar sürmüyor elbet geçtiğinde yine bebiş planları yapacaksın :opucuk: ben de ilk aşılamayı yaptırıp olumsuz olunca bir daha yaptırmam demiştim ama onun üstüne bir aşılama iki de tüp bebek yaptırdım.Demem o ki her şey biz insanlar için  yapmazmışsın gibi geliyor ama acın dindiğinde yoluna devam edeceksin :opucuk: :opucuk:

nazlıyarim

güzelim senin yaşadığını arkadaşım yaşadı ve hiç ara vermedi bitanem 40 çıktıktan sonra gene hamile kaldı allahımın izniyle sağlıkla kucağına aldı ama 9 aya girdiğinde dr.u hergün takibe aldı onu ve dünya tatlısı (erkek fatma )bi kızı var inşallah sende atlatıcaksın hayırlar düşünki rabbim hayırlar versin  :opucuk:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayse_etiskenece

çok zor bu duurmu yaşayan anlar..ama rabbim sabrını veriyor..ben bbeğimi kaybedeli 22 martta 5 ay olcak 6,5 aylıkkken karnımda kalbi durdu..hiç düzelemem kendime gelemem diyordum ama..insan mecbur kendine geliyor..hayatta sevdiklerimizi kaybetmek çok büyük acı ve daha fazla acı göstermesin rabbim..yine aklıma geliyor ara ara üüzlüyorum karamsarlığa düşüyorum ama yine kendime gelmek zorundayım..bbeğimin mezarına bile gdemedim..cesaret edemedim..kötü olacağımı biliyorum..rabbim yeniden kucağımızı dolduur inş..ben innaıyorum bu caıyı yaşadık sabrettik..daha güzelini verecek inş..ümidimizi yitirmeyelim..üstüne miyom ameliyatıda geçirdim..4 ay içerisinde hem normal hem sezeryan yaşamış oldum..inş yaza tekrra düşüncem bbek

nilyumm

Tüylerim diken diken oldu. Allah sabır versin söylenecek başka söz yok