27 Nisan , 2024, 17:37:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sezeryandan sonra nezaman hamile kalınabilir

Başlatan cute552, 21 Ocak , 2013, 15:59:40

« önceki - sonraki »

cute552

sezeryn sonrası ne kadar ara verilir ben çocuklarımın fazla arası olmadan büyüsünler istiyorum kasım yında sezeryan oldum nekadar beklemem lazım.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

muhribe

tam bilmiyorum normal yaptım
ama sezeryan olan bi arkadaşıma doktor 2 sene bekle iyice kapansın demişti

@Melek Yüzlüm@

bende normal yaptım doktor bana 2 yıl bekle dedi  ben 2 yıl olarak biliyorumm canımm

muhribe

kesiği ameliyatı tam bilmiyorum ama zaten hamilelikte bebek annenin kalsiyum deposunu sömürüyor
arka arkaya hamile kalan kadınlarda kemik erimesi diş çürümesi vs görülüyor
depoların yenilenmesi için 2 yıla ihtiyaç var diyor doktorlar

@Melek Yüzlüm@

benim dr öle dedi hatta gel bir gün gene korunma ile ilgili bilgi vereyim dedi de ben gitmedimm ::) ::)

arka arkaya dogum yapanlar varda sorunlar olabiliyo ilerde tabiii kendimizide düşünmek lazım 2 yıl hemde bebiş büyür

Balböceği

Hacı geçti artık 2 sene 1 senede yetiyor..  :k06:

cute552

netten araştırdım bir sene sonra normal doğum yapanlar varmış kaynama açısında 2 sene diyolar ama ben iki sene beklemek istemiyorum biz 3 kardeşiz aramızda fazla yok diğer kardeşimle ikiz gibi büyüdük bende bizim gibi çocuklarım olsun ikiz gibi büyüsünler istiyorum

muhribe

senin depo hızlı şarj oluyor demek ki eda :ehi: :ehi:

Balböceği

Zaten aynı yerden Sezaryen yapmıyorlar ya biraz aşağıdan yada yukarıdan

Eltimin bacısı 4 kere oldu son 2 yada 3 bir sene var aralarında  :k06:

Anı yerden değil diye biliyorum  :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

eskiden 2sene filan derlerdi dikisler icin ama simdi yapistirma filan oldugu icin pek sorun olmaz sanirim  :dontknow: sadece bol vitamin kalsuyum kullanman lazim vücudun eski haline gelmesi icin.bizim burdada birisi sezeryan olduktan sonra ayni senesi hamile kalmis normal dogurmus  :k06: olabiliyo yani hayirlisi olsun  :amin:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ❃❃Balböceği❃❃ - 21 Ocak , 2013, 16:11:31
Zaten aynı yerden Sezaryen yapmıyorlar ya biraz aşağıdan yada yukarıdan

Eltimin bacısı 4 kere oldu son 2 yada 3 bir sene var aralarında  :k06:

Anı yerden değil diye biliyorum  :ehi:
:ehi: :ehi:bende ayni yerden diye biliyom  :-ooo :-ooo gercekten zor ya insallah ikinciyi normal pirtlarim  :ehi: :ehi: :ehi:

asya81

Annenin vücudunun toplanması ve kaybettiklerini yüklemesi için 2 yıl iyidir arka arkaya bebek sahibi olanlarda genelde erken kemik erimesi dişlerde dökülme gibi daha bir cok sorun çıkabiliyor.ve arti annenin üstüne binen yük psikolojisi dusunemiyorum :cildir: tabi herkesin fikrine saygım var.mesela bide benimle yaşıt üst üste cocuk sahiplerine bakıyorum çökmüşler.yada memlekete gidince bakıyorum sanırsın kadın 45-50 yasında bı öğreniyorum 30 yasinda :-ooo çökmüş kalmis

cute552

bende ikincisini normal olsun istiyorum ilkinide öyle istedim ama olmadı :sad1:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: cute552 - 21 Ocak , 2013, 16:25:37
bende ikincisini normal olsun istiyorum ilkinide öyle istedim ama olmadı :sad1:
aynen  :sad1: insallah ikincilerde nasip olur doktorumada sormustum eger sorun yoksa olur dedi sevindim  :k06: millet normalden korkar biz sezeryandan  :ehi: :ehi: