28 Nisan , 2024, 16:06:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

şükürler olsun hamileyim

Başlatan secret1905, 21 Ocak , 2013, 13:46:14

« önceki - sonraki »

secret1905

uzun bir süredir bu siteye giremiyordum.bilenler biliyordur beni. kızlar şükürler olsun ki uzun tedaviler ve bekleme sonucunda bende hamileyim. rabbime sonsuz şükürler olsun

♣ ђคtเςє ♣

hayırlı olsun Allah sağlıkla huzurla kollarına versin inşallah  :amin:

ayy

:nazar: :nazar:tebrikler canım Allah kucagına almayıda nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Hayırlı uğurlu olsun  :amin: tebrik ederim  :nazar:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Tebrikler Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bugün masallah beraketli gün  :k06: :nazar: :nazar: hayirli olsun insallah sorunsuzsagliklan kavusursun yavruna  :amin: :nazar: :nazar: darisi bekleyenlerin basina  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

destina06

tebrikler Allah tamamına erdrsin :amin: :amin:

CAN TANEM

Rabbim tamamına erdirsin inşallah canım :amin:

nazlıyarim

tebrikler maşallah allahım sağlıklı bi gebelik yaşatsın sana nazarlardan saklasın sizi  :nazar:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

xxcansuxx

tebrikler çok sevindim tamamına erdirsin rbbim  :amin: :amin: :amin:
uzun süre bekleyenler güzel haberler veriyor  :amin: :amin: :hello2: :hello2: :hello2:
darısı diğer bekleyenlere inş. :amin: :amin: :amin:
bu ay bereketli bir ay heyecan gelsin hamiş haberleriyle haydi şulem sıra sende  :amin: :amin: :amin:
sonrada patır patır dökülün arkadan kızlar  :amin: :amin:

esracım

Yeşimcim seni hatırlıyorum canım.Çok uzun zamandır yoktun cidden.Senin adına çok sevindim.Allah tamamına erdirsin.Ne kadarlık bebeğin ? Keşke biraz onlardan da bahsetseydin.

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

ยรlคภ๓คz göภlüm

tebrikler canım... inşallah sağlıkla dünyaya gelir

secret1905

herkese çok teşekkür ederim. 6+3 günlüğüz daha. dünde kalp atışlarını duyduk. inşallah sağlıkla ve hayırla kucağımızada alırız. rabbim isteyen tüm arkadaşlarıma bu güzel duyguyu yaşatsın :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: secrett "yeşim" - 21 Ocak , 2013, 13:46:14
uzun bir süredir bu siteye giremiyordum.bilenler biliyordur beni. kızlar şükürler olsun ki uzun tedaviler ve bekleme sonucunda bende hamileyim. rabbime sonsuz şükürler olsun
:opucuk: canım cok sevindim anlatamam masallah allah tamamına erdirsin  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

EMEL 26

hayırlı olsun sağlıkla kavuş inşallah :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖