28 Nisan , 2024, 15:50:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Allah'm çok şükür hamileyim

Başlatan ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙, 21 Ocak , 2013, 11:46:00

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: çok güzel ya rabbim tamamına erdirsin  :amin: :amin:
aramızda çok yok sende sonbahar annesi olcaksın sağlıkla inş. :amin: :amin: :amin:
haydi bakalım drdanda güzel haberlerle gel  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 21 Ocak , 2013, 14:16:00
ne güzel haberlen geldin  :nazar: :nazar: :love9: hayirli olsun Rabbim kucagina almayi nasip etsin  :amin: alltan bakinca bisey olmuyo ben dogurana kadar sürekli alltan baktilar  :k06: :k06:
Aminn inş sağol cnm
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

Alıntı yapılan: elfo - 21 Ocak , 2013, 14:37:53
geçen yıldan hatırlıyorum seni hamile kalmak isteyenler listesindeydin. Çok sevindim senin adına. vakti dolmuş Rabbim gönderivermiş inş. tamamına da erersin  :amin:
Amin cnm sağol evet canım 2 yıl sonra Rabbim zamanı varmış :nazar:

Alıntı yapılan: kelebegimm - 21 Ocak , 2013, 17:39:05
cok sevindim canimm rabbim kucagina aldigin gunleride gostersin :amin: :amin: :amin:
İnşallah cnm amin

esracım

Tebrik ederim arkadaşım.Allah tamamına erdirsin.İnşallah yarın dr dan birebir güzel şeyler duyar bu mutluluğu sonuna kadar yaşarsın.Allah tamamına erdirsin.

:wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :alkış: :alkış: :alkış:

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Ocak , 2013, 19:52:13
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: çok güzel ya rabbim tamamına erdirsin  :amin: :amin:
aramızda çok yok sende sonbahar annesi olcaksın sağlıkla inş. :amin: :amin: :amin:
haydi bakalım drdanda güzel haberlerle gel  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Evet cnm inş Allah nasip ederde son bahar annesi olcam

Alıntı yapılan: esracım - 21 Ocak , 2013, 21:02:05
Tebrik ederim arkadaşım.Allah tamamına erdirsin.İnşallah yarın dr dan birebir güzel şeyler duyar bu mutluluğu sonuna kadar yaşarsın.Allah tamamına erdirsin.

:wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :alkış: :alkış: :alkış:
Amin arkadaşım sağolasın inşallah

KasrıCinan

canım benim yokluğun hissediliyordu
senin adına çok sevindim canım  :opucuk: :opucuk:
tebrik ederim ALLAH tamamına erdirsin... :nazar: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ยรlคภ๓คz göภlüm

tebrikler canım... inşallah sağlıkla dünyaya gelir

öykükıvanç

bir güzel haber daha tebrikler gözün aydın. inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım

GüzeLCe

Rabbim sağlıcakla kucaqına almanı nasip etsin inşşlh

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim

:nazar: arkadaşlar Allaha çok şükür 5 hafta 1 günlük 2 hafta sonra kalp atışı için çağırıyo doktor kese görünüyo bebekte görünüyo kesenin içinde pirinç kadar

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :hello2: canım çok sevindim ALLAH tamamına erdirsin  :nazar: :hello2: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url