Allah'm çok şükür hamileyim

Başlatan ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙, 21 Ocak , 2013, 11:46:00

« önceki - sonraki »

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: °•.ℓανιηуα.•° - 21 Ocak , 2013, 12:15:48
canım çok ama çok sevindim yaaaa  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

hemen bi doktora git,alttan bakınca bişi olmuyo. olsa benim
kine olurdu defalarca bakılmıştı  :k06:

İnş  :nazar: :amin:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

Alıntı yapılan: asya81 - 21 Ocak , 2013, 12:14:24
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 21 Ocak , 2013, 12:04:28
Alıntı yapılan: asya81 - 21 Ocak , 2013, 12:02:07
Canim Bayadir yoktun şükür guzel haberlerle geldin :amin: Allah tamamına erdirsin.ben gittiğimde 4 haftalık hamileydim alttan baktı kimyasalmi varmış diye alttan bakarlar ilk daha sonra 6. Haftada karndan kalp atışına bakarlar
Bişey olmaz dimi ablacım alttan bakınca
Bisey olacak olsa doktor risk alırım Canim korkma.olabilecek sıkıntının bastan görülmesi için senin ve bebeğinin saglıgı takibi için korkma.sanirim 4 hafta civarına alttan bakıyorlar son adet tarihini sorar ona göre davranır ama dedim ya kimyasal veya dis gebelik olasılığı için alttan bakmalarida lazım.benim bakıldı cok şükür Bisey olmadı korkma,,doktora söyle eğer korkun varsa o seni rahatlatacak
Hmm tmm inş herşey normal dir

ayy

:nazar: :nazar:tebrikler canım Allah kucagına almayıda nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

masal12

tebrikler canım allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin :amin: :amin:

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 21 Ocak , 2013, 13:10:15
:nazar: :nazar:tebrikler canım Allah kucagına almayıda nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
Amin cnm sağol :amin: :nazar:

Alıntı yapılan: masal12 - 21 Ocak , 2013, 13:29:40
tebrikler canım allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin :amin: :amin:
Amin teşekkür ederimm

♣ ђคtเςє ♣

hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah  :amin:

CAN TANEM

Gözünaydın canım Rabbim tamamına erdirsin inşallah :amin:

secret1905

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin

Balböceği

Çok ama çok sevindim canım hayırlı uğurlu olsun  :muzz: :nazar:

Arkadaşlar teşekkür ederim amin inş. Darısı isteyenlere inş

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ne güzel haberlen geldin  :nazar: :nazar: :love9: hayirli olsun Rabbim kucagina almayi nasip etsin  :amin: alltan bakinca bisey olmuyo ben dogurana kadar sürekli alltan baktilar  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

elfo

geçen yıldan hatırlıyorum seni hamile kalmak isteyenler listesindeydin. Çok sevindim senin adına. vakti dolmuş Rabbim gönderivermiş inş. tamamına da erersin  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

nazlıyarim

:hello2: tebrikler canım hayırlı olsun allahım nazarlardan saklasın sizi  :nazar: darısı bizim başımıza inşallah   :amin: vallahi kendim kadar çok seviniyorum hamiş haberlerini alınca  :k06:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

kelebegimm

cok sevindim canimm rabbim kucagina aldigin gunleride gostersin :amin: :amin: :amin:

]