26 Nisan , 2024, 18:57:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğim erken doğdu

Başlatan beteray, 17 Ocak , 2013, 17:57:49

« önceki - sonraki »

beteray

31+3 te salı günü doğdu bebeğim.şimdi küvezde şükür ki kendi soluk alıyor dua edin sağlıklıca kucağımıza alalım

ayy

canım meleğin acele etmiş ama korkma annesi sağlıcakla kucagına gelecek inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:
dualrım bebişinle tatlım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
rabbim analı babalı büyütsün inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

SeliN59

Canım geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah..İnşallah en kısa zamanda sağlıklı bi şekilde küvezdende çıkarsınız bi kaÇ gündür yoktun doğum yaptığın içinmiş ömrü uzun olsun inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

:occasion16: :nazar: :love9: Hoşgeldin  :love9:  Melih :love9: bebek  :love9: :nazar: :occasion16:

Rabbim analı babalı büyütsün inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde yuvanıza getirirsiniz yavrunuzu  :amin: :amin: :amin: :amin:

burcum

ALLAH analı babalı büyütsün :amin:

iklima

hayırlı olsun canım bebisin rabbim bağışlasın
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Balböceği

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin, Rabbim hayırlı uzun ömürler versin  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

anamm cok sasirdim betüscümmm hayirli olsun gözünaydin insallah bisicik olmaz biraz daha büyüsün evinize gidersiniz  :amin: :nazar: :nazar: :love9: kac kilo dogdu aceleci prens merak ettim :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

nazlıyarim

öf annesi sıkılmış minik prens orda karanlıkta seni özlemiş babasını merak etmiş dayanamamış gelmiş.tebrik ediyorum sizi allahım hayırlı evlat eylesin inşallah sizlere bağışlasın  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

HASRET!M S@N@

canım gözünaydın hiç korkma kendi kendine nefes alıyorsa nerdesin geldin mı kayseri'ye

esracım

canım hiç bilmiyordum.tebrik ederim inşallah sağlıcakla alırsın kucağına yavrunu.güzel haberlerinizi bekliyoruz.Allah analı babalı büyütsün :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

Allah anali babali büyütsün ins en kısa zamanda sag salim evinize donersiniz :amin: :amin:

]

@Melek Yüzlüm@

canım Allah analı babalı büyütsün kısa zamanda çıkar kuzun inş senin yanında olur canım :amin: :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Allah analı babalı büyütsün bebişin daha fazla bekleyememiş annesine kendini göstermek istemiş  :nazar: :nazar: Allahım sağlıkla kavuşturur hiç endişe etme canım normal doğum olmuştur sanırım  :dontknow: :dontknow:

yasemin10

Betülcüm Allah analı babalı büyütsün.Biraz önce öğrendim. Paşamız biraz erkenci davranmış. Tatlı canını sıkma. Benim yiğenim de 7 aylıkken doğdu. 40 gün küvezde kaldı. şimdi 7. sınıfa gidiyor. Rabbim sağlıklı bir ömür nasip etsin.  :amin:  :amin: