28 Nisan , 2024, 19:20:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

emzirirken bakılması nazar değdirirmi

Başlatan cute552, 17 Ocak , 2013, 09:15:09

« önceki - sonraki »

cute552

ben emzirirken kayınvalidem sürelik ay benim kopçe çiğim şak şak emiyo uzun uzun emerken bakıyo seviyor tepesinde duruyo maşallah diyor ama bazı insanların demesi fayda etmiyormuş etraftan duyduğum emerken uyuyrken bebeğe bakılmaz en çok ozaman nazar değermiş doğrumudur bu öyleyse nasıl diycem kayanama bilmem tepesinde durma diye?

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

muhribe

bol bol oku canım kızını, nazar duası var peygamberimizin çocuklara okuduğu google'dan bulabilirsin. bebişleri nazardan korumanın tek yolu bol bol okumak
ama kaynanan neden seyrediyor ki bebeğini emerken? sonuçta seni de görmüş oluyor ayıp değil mi? ben annemin yanında bile emziremiyorum utanıyorum. istersen kendi odanda emzirmeyi deneyebilirsin böylece nazar olur mu korkun da kalmaz

cute552

benimki biraz dengesiz dir ne yapıcagı belli olmuyor şimdi dedim uyurken emzirirken bakıp sevmek nazar deydiriryormuş diye oda ama ben maşallah diyorum ki dedi bende bazen etkili olmuyormuş dedim uyurkende seviyor dedim bakalım napıcak

duayı buldum yazdım çok saol bol bol okurum ben.

muhribe

eski insanları anlamak çok zor.. ben de emzireceğim zaman kvalideme anne çıkar mısın derdim ya da oğlumu alır diğer odaya geçerdim söylenirdi bana ama önemsemedim zamanla alıştı zaten şimdi bişey demez
Allah nazardan korusun tüm minişleri  :amin:

cute552

amin inşallah benimki bazen durduk yere ağlıyor okuyolar okuyanın gözünden yaşlar geliyor belki benimde eşiminde nazarı değiyordur söyledim valla artık ne anlarsa anlasın evladım daha önemli önceden her yaptıgına söylediğine göz yumuyordum artık kızım olduktan sonra eriyorum lafı kızıma bakmasınada karıştırmıyorum hoş bakmaktan anladığıda yok ya bebek ağladı zaman kucagına alıp sadece hop hop yapıp zıplatıyo açtır uykusu vardır deimiyo bana soruyo bu niye ağlıyo diye bana tek yardımcı olduğu taraf tuvalete banyoyoya giderken eline vermem onun haricide pek işime yaramıyo konuyu nerden nereye getirdim baya dolmuşm ben

muhribe

sıkma canım kendini insan birileriyle yaşayınca böyle sorunlar kaçınılmaz oluyor. bi de lohusasın sen onun da stresi var tabi. Allah sana ve kızına sağlık versin canım bu zor günler de geçecek hiçbirini hatırlamayacaksınız. inş tez zamanda ayrı bir eve çıkarsınız

cute552

40mızı atlaktık çok şükür 2 aylık olduk artık ama hala çok stresliyim beni çok zorluyor kayınvalidem belkide ondan soğuduğum için her dediği batıyor artık