27 Nisan , 2024, 18:57:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızım burnu hırlıyor

Başlatan cute552, 16 Ocak , 2013, 11:48:33

« önceki - sonraki »

cute552

kızlar dün doktora burnunda hırıltısı var diye gitmiştik doktor üşütme yok dedi bebeklerin burunları yaz kış tıkanır dedi temizledi burnunu ama yine aynı bende deniz suyuyla temizliyorum yine tıkalı beni emmek istemiyo gece zor uyuyo nefes alamadığı için doktoru fısfıs verdi onuda pek kullanmak istemiyorum ben nezleyim eşimden bulaştı kızımın hırıltısı nedendir acaba

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

seda...

gecmıs olsun cnm.benım kızımda 4.5aylık onun da hırıltısı var aıle hekımlığıne gıttıgımızde hemsıremız genız etı olabılır dedı.haftaya doktoruna götürcem.umarım sadece tıkanıklıktır.bende burnuna damla kullanıyorum ama gecırmedı.sen de bı göster derim doktora

asya81

benim kızdada yer yer olurdu fizyolojık damla kullanırdık açılırdı.sürekli ise doktora görün.arada oluyorsa tıkanıyordur annesi.

asya81

bide ben burun aspiratörü kullanırdım.deniz tuzunu damlatıp 15dk sonra temizlerdim aspiratörle açılırdı rahat uyurdu yoksa emzik bile kullanamazdı yırtardı kendini burnu tıkalı olunca

burcum

benim kızımda ilk doğduğu 2-3 ay dr a götürüp durdum hırıltı var çocuk da diye emen bebeklerde oluyormuş süt tanzikli geldiği için nefes borusuna da kaçabiliyormuş bundan dolayı bende serum fizyolojikle temizliyordum burun aspiratörüyle temizliyordum :icon_thumright:

cute552

deniz suyu ve aspiratörle sürekli tamizledim ama oladı yine tıkalı burnu geceleri dahada şiddeti tıkanıyodu doktor ilkinde önemsemedi sonra yine gittiğimde nezle başlangıcı dedi (burnundan sarılı yeşilli sümüğü geliyordu) antibiyotik verdi şimdi burunları açık ama balgamı var yutkunuyor 10 gün kullanıcaz ilacı bronşit olmasından korkuyorum

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

sukeyna

Canım cold mix diye bi damla var şiddetle tavsiye ediyorum, kıyafete damlatiyorsun , biz çözümü onda bulduk :icon_thumright: