27 Nisan , 2024, 18:50:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bende burdayım:)

Başlatan ayy, 15 Ocak , 2013, 23:18:41

« önceki - sonraki »

ayy

kızlar ya içimde kalmasın geldiğimde burayı görmemişim ve yazamamıştm hep içimde kaldı...
artık bende aranızdayım hoş geldimmmm :love9: :love9: :love9: :love9: :k06: :k06: :k06:

masal12

kız ayşe güldürdün beniiiiiii seni zaten herkes tanıyor  :hello2: :hello2: :hello2:

umarım yakında yaşasın hamileyim bölümüne transfer olursun tatlım :amin: :amin: :amin:

ayy

her yere dalıyorum ya ondan tanıyor kıs herkes beni :k06: :k06: :k06:

inşallah kuzum inşallah hepimiz transefr oluruz  :amin: :amin: :amin::occasion14: :occasion14:

muhribe

kız sen geleli yıl oldu ne tanışması  :ehi: :opucuk:

ayy

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
gördünüz çok şükürrr :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
içimde kaldıydı kız  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sen kimsin adın ne yaşın kaç soyun sülalen ne dökül anlat :ehi:

ayy

ahanda bu olmadı çok uzun bir hikayem var tanıştıkça anlatayım :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Aşkk

ayşemmm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
memnun oldum canım  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

xxcansuxx

:k06: :k06: :k06: hgeldin canım sen eskidin  :ehi: :ehi:

laracroftt

hg hacı :flowers:
:ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

Gec olsun guc olmasın demı? :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

ayy

hoşbuldumm kızlar ben hepinizi yakından tanıyorum ona göreee :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

ayşecim hg canımm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: çok güldürdün beni yaa

ben fatma canımmm :opucuk: :opucuk: :opucuk: tanışıyoruz sankimmm  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

ayy

fatmacım tanış çıktık bakkkk :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
artık aranızdayım bende :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

3 gün sonra bir yıl diyecek sana  :-ooo

Esah yıl olmuş ya la  :toothy10: hoşgeldin bakalım  :ehi:

♣ ђคtเςє ♣

hg ayşecimm  :opucuk: ayy adını söylememişsin hamileyim ya malum oldu  :ehi: